(Vyriešené) Aero themes

Příspěvekod lukick » 28 zář 2017, 10:18

Typ přístroje: PC
Operační systém: WIN 7 ultimate
Typ problému: po zapnuti programu mi vyskoci ozmamovacia hlaska
Kdy se začal problém projevovat: pred tyzdnom mi este program isiel zrejme sa robil nejaky update PC a uz mi program nejde
O jakou aplikaci se jedná: Cubase LE9
Screen s problémem, popř. chybovou hláškou: https://i.nahraj.to/f/1OTi.jpg
Komponenty v PC (Základní deska, procesor, RAM[GB], grafika)
Váš popis problému: ako som uz pisal vyssie program mi siel otvorit normalne asi tak pred cca 5 dnami ale ak som ho siel zapnut teraz vyskakuje mi hlaska (screen mate vyssie) skusal som nejake veci ale nic nefunguje mozno som to robil zle neviem preto chcem pomoct.. je to program na robenie hudby a na podobne veci ktore s tymto suvisia..
!_kempa_! lukick *KOHI*
lukick
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 471
Registrován: 23 led 2013, 15:24

(Vyriešené) Aero themes

od Rumcajz » 28 zář 2017, 10:18

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Aero themes

Příspěvekod ericek111 » 28 zář 2017, 11:00

Máš tam napísanú presnú chybu v prvej vete a riešenie v druhej vete. Tak si to prečítaj. Zmeň si vzhľad na nejakú "Aero" tému - s priehľadnými záhlaviami okien a lištou, cool efektami...
You either die a сука, or live long enough to become a блять.
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Uživatelský avatar
ericek111
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1418
Registrován: 21 kvě 2017, 12:01
Bydliště: /home/erik

Re: Aero themes

Příspěvekod lukick » 28 zář 2017, 11:08

neboj sa hlasku som si precital a urobil co tam pise ale nejde to -_-
ale dakujem ti :)
!_kempa_! lukick *KOHI*
lukick
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 471
Registrován: 23 led 2013, 15:24

Re: Aero themes

Příspěvekod lukick » 28 zář 2017, 17:43

mozte LOCK.. uz som si to spravil..
!_kempa_! lukick *KOHI*
lukick
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 471
Registrován: 23 led 2013, 15:24


Zpět na Vyriešené topicy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník