Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[V] Žádost o zkrácení banu /JB#5/SNDt

Příspěvekod SorryJako » 02 říj 2017, 16:57

Vaše SID: STEAM_0:0:174264444
Odkaz/screen banu z banlistu: https://ctrlv.cz/nLzN
Popíšte čo sa stalo: Zdravím , jsem bratr ßochníka , a pokusil sem se jít do CT , když v tom sem dostal BAN za udajné obcházení banu , bohužel já jsem nevěděl že bratr dostal ban ... a na banlsit sem nekoukal ... takže tímhle bych chtěl požádat o zkrácení banu , a slibuju že přístě , jakmile půjdu na JB zkontroluju bnalist jestli bratr nemá ban. :) Díky a přeji hezdý den , Bochníkův bratr
Uživatelský avatar
SorryJako
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 14
Registrován: 18 úno 2017, 10:21

[V] Žádost o zkrácení banu /JB#5/SNDt

od Rumcajz » 02 říj 2017, 16:57

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Žádost o zkrácení banu /JB#5/SNDt

Příspěvekod byLife » 02 říj 2017, 17:08 VIP

Ahoj,

tvůj ať už bratr nebo ty, nejsem si jistý kdo je kdo, má na svém kontě skoro 50 banů, když nepočítám ingame, kdyby ano, tak má přes 50 a proto mu nehodlám ban zkrátit, ať už to byla chyba kohokoliv.
Pokud nechceš aby se to opakovalo, tak se příště podívej do toho bl přesně tak, jak si psal

unban/zkrácení banu zamítám
Uživatelský avatar
byLife
CS 1.6 Server Admin
CS 1.6 Server Admin
 
Příspěvky: 3160
Registrován: 03 srp 2014, 15:28

Re: Žádost o zkrácení banu /JB#5/SNDt

Příspěvekod SorryJako » 02 říj 2017, 17:48

byLife píše:Ahoj,

tvůj ať už bratr nebo ty, nejsem si jistý kdo je kdo, má na svém kontě skoro 50 banů, když nepočítám ingame, kdyby ano, tak má přes 50 a proto mu nehodlám ban zkrátit, ať už to byla chyba kohokoliv.
Pokud nechceš aby se to opakovalo, tak se příště podívej do toho bl přesně tak, jak si psal

unban/zkrácení banu zamítám

A to se to nedá vyřešit tak že ban zkrátíš pouze mě ? jelikož on má ban do 6.10 já do 8.10 a v podstatě za nic
Uživatelský avatar
SorryJako
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 14
Registrován: 18 úno 2017, 10:21

Re: [V] Žádost o zkrácení banu /JB#5/SNDt

Příspěvekod sndT » 02 říj 2017, 18:21 VIP

Ahoj, v podstate za nič to neni :lol:
Keby si tu aspoň napísal, že som sa ťa ešte na minulej mape opýtal, prečo si išiel do CT, nič si neodpovedal... tak som to nechal tak :roll:
No prišlo na druhú mapu a pripojím sa a kuknem do tabu a kto je to u CT ? :o sám pán bratr ßochnika :lol: prehodil si sa, keďže si púštal niekoho a ja som ti potom dal ban :twisted: a keď som si prešiel tvoj banlist tak som našiel 2 bany z 30.9.2017 ... 1 bol udelený 15:54 a druhý 19:40 za Neznalosť pravidiel, z čoho mi vyplýva, že to bol asi slam :evil:
Ten ban pre tvojho brata som vybavoval ja a predĺžil sa okolo 22:00 29.9.2017, čo znamená deň predtým :evil:
Obrázek - http://steamcommunity.com/id/sndT/
Obrázek - Sindetik
Uživatelský avatar
sndT
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 240
Registrován: 31 srp 2015, 13:33
Bydliště: Nitra

Re: [V] Žádost o zkrácení banu /JB#5/SNDt

Příspěvekod SorryJako » 02 říj 2017, 19:12

S1nd3T píše:Ahoj, v podstate za nič to neni :lol:
Keby si tu aspoň napísal, že som sa ťa ešte na minulej mape opýtal, prečo si išiel do CT, nič si neodpovedal... tak som to nechal tak :roll:
No prišlo na druhú mapu a pripojím sa a kuknem do tabu a kto je to u CT ? :o sám pán bratr ßochnika :lol: prehodil si sa, keďže si púštal niekoho a ja som ti potom dal ban :twisted: a keď som si prešiel tvoj banlist tak som našiel 2 bany z 30.9.2017 ... 1 bol udelený 15:54 a druhý 19:40 za Neznalosť pravidiel, z čoho mi vyplýva, že to bol asi slam :evil:
Ten ban pre tvojho brata som vybavoval ja a predĺžil sa okolo 22:00 29.9.2017, čo znamená deň predtým :evil:

A aspoň prosím to zkrácení :) já sem se fakt nepodíval do BL a vím že jsem se choval jako děcko a měl sem ti odpvoědět , přístě to už neudělám , slibuj uže se budu koukat do BL a budu ti odpovídat :D prosí mtedy o zkrácení

e.sndT - To zkrátenie banu je na vyšších osobách ..Life ti už napísal, že žiadne skrátenie nebude, čo musíš rešpektovať ... ani ja osobne by som ti to nezkracoval z dôvodu toho, že deň na to si dostal 2 bany za slam ... :evil:
Uživatelský avatar
SorryJako
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 14
Registrován: 18 úno 2017, 10:21

Re: [V] Žádost o zkrácení banu /JB#5/SNDt

Příspěvekod BrooKlyGS » 02 říj 2017, 21:02 VIP

S vámi dvěma je to každou chvíli něco. Bochnik opakovaně porušuje pravidla serveru a pokud mu nebude stačit tento týdenní ban, dostane měsíc, následně mu zamezíme možnost chodit k CT úplně. Ty ho v tom očividně podporuješ a myslíš si, že jsi docela frajer. No, opak je pravdou. Jestliže chodíte na servery kazit hru a provokovat adminy, pak jste blbci, se kterými tak bude nakládáno. Servery jsou pro lidi, co si chtějí normálně zahrát, ne pro blby, co tam chodí kazit hru.

Jestliže bys měl v plánu se začít chovat normálně, pak se budeme bavit úplně jinak. Do té doby máš prostě smůlu.
Ban ti nezkrátíme.
Obrázek
Obrázek ex CS:GO Hlavní Admin, CS:GO CheatHunter, Správce akademie
Obrázek http://steamcommunity.com/id/Brooklyy/
Uživatelský avatar
BrooKlyGS
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1909
Registrován: 02 úno 2016, 17:44
Bydliště: Poděbrady


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků