Vše ohledně kategorie serverů: Zombie Servery

Návrhy/upravy

Příspěvekod Mexxis » 19 říj 2017, 15:20 VIP

Zdravím, rád bych aby jste sem sepsali vaše návrhy/změny pro zombie mod. Protože si myslím, že už je čas na to, aby se zas něco přidalo či změnilo.

Přece jenom hráčů je stále míň a míň, tak je načase něco dělat.
Welyof : Ked si chce niekto verit nech, ale nech si o tom keca doma v izbicke pod obrazom jeziska a nie mne do ucha v autobuse
Welyof 2k18
Uživatelský avatar
Mexxis
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 542
Registrován: 27 srp 2013, 12:06

Návrhy/upravy

od Rumcajz » 19 říj 2017, 15:20

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Návrhy/upravy

Příspěvekod GSTeeZee » 19 říj 2017, 15:32 VIP

Keď je to o ničom mód :lol:
Ale tak každému sa páči niečo iné ;)
GTA:SA-MP Administrátor [REDNECK] - 05.12.2018 - až do zrušenie serveru
Najlepší PC Support za mesiac Marec a Júl (2k17)
Uživatelský avatar
GSTeeZee
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 2009
Registrován: 26 dub 2016, 14:21

Re: Návrhy/upravy

Příspěvekod KenTik » 19 říj 2017, 17:18 VIP

Keď je to o ničom mód :lol:
Ale tak každému sa páči niečo iné ;)


J, nápad nepřidá, ale blbečka ze sebe udělat umí dobře.

No za mě by to chtělo určitě nějak posílit ZM stranu, přece jen ZM mají být ti co šíří nákazu. Nebaví mě čekat v úkrytu, jestli se vůbec alespoň jeden ZM za to kolo ukáže. Ještě o tom více popřemýšlím a něco ti sepíšu na steam.
Admin since 24.3.2016



Obrázek
Uživatelský avatar
KenTik
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1599
Registrován: 03 bře 2016, 15:35
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Návrhy/upravy

Příspěvekod HELLzOmbie » 19 říj 2017, 18:46 VIP

Keď je schopný First vie urobiť nákazu aj sám
Obrázek
ex-Zombie CS ADMIN
lolko je super ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Its the final logdan
Uživatelský avatar
HELLzOmbie
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1045
Registrován: 29 bře 2014, 18:31
Bydliště: Trnava

Re: Návrhy/upravy

Příspěvekod PsychoYou » 21 říj 2017, 12:49

HELLzOmbie píše:Keď je schopný First vie urobiť nákazu aj sám

Ahoj, četl jsem si pár vaších topicu, že chcete nějaký tý nápady na zesílení ZM strany, tak mě něco napadalo + bonus pro humany :)
Takže za 1) Terminátor a hannibal Lector by měli pouze 2 skoky,ale s tím že kdykoliv by dopadly na zem , tak by měli další dva,ale museli by se dotknou země
A druhá věc 2) Napadlo mě ještě to, že by se body ukládáaly,ale v tom smyslu, že mu třeba spadne csko a jak by se připojil Tak by měl spátky třeba svých 150 bodu. Ale to je jen návrh :)
Uživatelský avatar
PsychoYou
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 86
Registrován: 14 říj 2017, 20:31

Re: Návrhy/upravy

Příspěvekod MgrTERENCE » 21 říj 2017, 16:22

1. Mame nevyuzity velky potencional zombie granatov
- ozivovaci granat ktory by stal 100 bodov a ozivoval by po dobu 30 sekund 10 hp za sekundu 1 za kolo ako inf
-smoke granat znemoznuje videnie 5 bodov 1 za kolo pre hraca
- halucinacny 2 body 1 za kolo pre hraca

2- mod nemesis je nudny chcel by som ho vylepsit tak aby vsetci ludia dostali len pilu - zakaz zbrani miny a granatov iba pila by bola povolena .... Urcite by to ozivilo mod

3.chyba mi mala silna zbran ako dakedy infinity dualky

4. Prvy zombie by mal byt odolny voci horiacim granatom i ked tam vidim problem v tom ze resist by bol potom adi nesmrtelny :D

5. Nesmrtelnost u ludi by mala trvat rovnako tolko ako u frost zm zmrazenie

6. Zm dusty camp v1 bola top mapa treba ju vratit

7. Za spirity by sa dala kupit dragon canon ako dakedy ale za 30sp

8. Bug v kluci a bug v zm na spawne alebo ked su dvaja ludia vedla seba a jedneho premenia druhy sa v nom bugne treba to opravit

9. Za zabitie terminatora hanibala nemesisa a posledneho cloveka by malo byt 50 bodov + 5sp pre vip hracov a pre no vip 2 body +5sp

10. jednoznacne treba zmenit dizajn granatov na kus modernejsie ... Napr molotov koktejl miesto HE granata

11. Neviem ci si pamatate ale dakedy bola zbran kart blue ta skladacka tu by som vratil a aj dragon canon

12. Kamuflaz - zm by sa za 200 bodov premenil na cloveka ale len na 10 sekund presiel by tak bezpecne cez miny a nakazil skupinu ludi 1x za kolo ako inf
13. Zm by sa za 300 bodov premenil na nemesisa s 10 000 hp ..... Islo by to len ked by bola mala nakaza pod 6 ludi

Tak toto su moje napady dufam ze si daco z toho vyberiete do aktualizacie .
MgrTERENCE
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 20
Registrován: 02 zář 2015, 09:41

Re: Návrhy/upravy

Příspěvekod Derakh12 » 22 říj 2017, 19:49 VIP

MgrTERENCE píše:1. Mame nevyuzity velky potencional zombie granatov
- ozivovaci granat ktory by stal 100 bodov a ozivoval by po dobu 30 sekund 10 hp za sekundu 1 za kolo ako inf
-smoke granat znemoznuje videnie 5 bodov 1 za kolo pre hraca
- halucinacny 2 body 1 za kolo pre hraca

2- mod nemesis je nudny chcel by som ho vylepsit tak aby vsetci ludia dostali len pilu - zakaz zbrani miny a granatov iba pila by bola povolena .... Urcite by to ozivilo mod

3.chyba mi mala silna zbran ako dakedy infinity dualky

4. Prvy zombie by mal byt odolny voci horiacim granatom i ked tam vidim problem v tom ze resist by bol potom adi nesmrtelny :D

5. Nesmrtelnost u ludi by mala trvat rovnako tolko ako u frost zm zmrazenie

6. Zm dusty camp v1 bola top mapa treba ju vratit

7. Za spirity by sa dala kupit dragon canon ako dakedy ale za 30sp

8. Bug v kluci a bug v zm na spawne alebo ked su dvaja ludia vedla seba a jedneho premenia druhy sa v nom bugne treba to opravit

9. Za zabitie terminatora hanibala nemesisa a posledneho cloveka by malo byt 50 bodov + 5sp pre vip hracov a pre no vip 2 body +5sp

10. jednoznacne treba zmenit dizajn granatov na kus modernejsie ... Napr molotov koktejl miesto HE granata

11. Neviem ci si pamatate ale dakedy bola zbran kart blue ta skladacka tu by som vratil a aj dragon canon

12. Kamuflaz - zm by sa za 200 bodov premenil na cloveka ale len na 10 sekund presiel by tak bezpecne cez miny a nakazil skupinu ludi 1x za kolo ako inf
13. Zm by sa za 300 bodov premenil na nemesisa s 10 000 hp ..... Islo by to len ked by bola mala nakaza pod 6 ludi

Tak toto su moje napady dufam ze si daco z toho vyberiete do aktualizacie .

Bod číslo:
2) Naprostá blbost. Nemesis by pak měl easy win kolo.
3)Dualky máš na výběr stále
7) Na ZM CPL Only je dragon kanon Nevím proč to cpát na jiné zm servery :)
9) Zbytečné, pak by nemělo ani cenu hrát, kdyby i ZM dostavali 50 bodů za kill.
10) Spíše bych povolil aby hráči mohli mít své skiny.
11) Odpověď v bodě 7
13) Blbost, pak rovnou můžeš smazat Nemesise.

Moje návrhy:
Nějaký nový typ ZM
Inf granát 2 krát za kolo. (Vždy sa najde někdo kdo to vyhodí, aby inf nedostal jeho kamarád.)
Delší nesmrtka u ZM, nebo aspoň aby trvala i přes miny a bz. (Nesmrtka+mina= 1 hp jako bez nesmrtky.)
Kdykoliv mlčky skloníte hlavu, pokaždé umíráte. Když jdete s hlavou vztyčenou, zemřete jen jednou-Giovani Falcone

@ byLife - 29 črc 2018 11:38
Nemůžeš si říkat vítěz, když má ten nejlepší zakázáno být v soutěži
Uživatelský avatar
Derakh12
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 895
Registrován: 25 bře 2017, 14:09

Re: Návrhy/upravy

Příspěvekod HELLzOmbie » 22 říj 2017, 20:11 VIP

Ja by som pridal čisto Sniper mód a Surv mód
1)Hráč dostane AWP a bude mat o niečo väčší speed , zoberie napr. 2k na hit , zombie sa nerespawnujú
2)Hráč dostane M249 a bude mat hp a speed jak survivor z modu nemesis , to isté pre zombie - bez respawnu ale s viac HP
Obrázek
ex-Zombie CS ADMIN
lolko je super ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Its the final logdan
Uživatelský avatar
HELLzOmbie
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1045
Registrován: 29 bře 2014, 18:31
Bydliště: Trnava

Re: Návrhy/upravy

Příspěvekod MgrTERENCE » 22 říj 2017, 20:28

Ako pisem su to len napady ..... Ano novy zm aj mna napadol ale uz ma nenapada aky by mal byt kedze uz asi vsetko mozne je iba ak stara vrana ta bola dobra :D co sa tyka dvoch infov to by skazilo hru uz uplne neviem si to predstavit ze budem dostavat dva infy za kolo :D vacsina to hodi prave na terma a nie na skupinu ludi a to len vdaka tomu ze aj ked hodis na 1 alebo aj na skupinu 10 ludi aj tak su len 2sp teda to nepodporuje nakazu a term sa po infe ozivy a da hanibala teda ziaden ucinok infy :D co sa tyka k mojim navrhom jasne vacsina su blud ale tak mozno sa dakto chyti a doplni to dako tak aby to bolo hratelne . Co sa tyka dragona neviem ci ste si robili statistiku ale ta zbran bola velmi vyuzivana a oblubena u hracov .... A co sa tyka infinity dualiek tie na bloode nie su boli len na evolutione .... A ine stare zbrane ani nenavrhujem s granatometom a plasmou na uz minule odpisali :D inak neviem preco by nemali zm dostavat viac bodov za zabitie terma hanibala a lasta ved to by prospelo hre a zm by sa ich snazili zabit. Dobre mozno by mal nemesis teraz lahku hru no co tak ludom pridat viac zivita aby ich dal miesto na 1 ranu na dve rany a uz by to bolo zaujimavejsie ved treba experimentovat a nastavit to tak aby to bolo hratelne a zaujimave :D asi som sa k vsetkemu podstatnemu vyjadril ..... Dufam ze najdete dobre riesenia pre ozivenie zombie modu :D
MgrTERENCE
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 20
Registrován: 02 zář 2015, 09:41

Re: Návrhy/upravy

Příspěvekod MgrTERENCE » 23 říj 2017, 09:50

Este rozmyslam nad novymi zombie :

Fenix zombie : vrana ktoru ked dakto zabije tak by sa ozivila na mieste zabitia a nie na spawne ale bez nesmrtky pri zrodeni

Toxic zombie : vedel by som si to predstavit tak ze zombie po zabiti by zanechal po sebe mlaku z kyseliny po dobu 30 sekund + funkciu ze by absorboval ohen z he/frost granatu zo vsetkych zm tiez raz za 30 sekund - kludne by sa to hodilo k bigovi miesto oslepenia

Ice zombie : zombie by mal funkciu ze v kempe by vedel po aktivacii urobit kratku ladovu vrstvu na par sekund a ostatni zombie by sa rychlejsie smykli k ludom

Nekro zombie : za kazdeho zabiteho zombie by mu pribudlo 100/50 hp navyse

Viac ma uz nenapada :D
Urcite vsak odporucam aby sa dali vylepsovat aj zombie nie len ludia hp/rychlost/utok.......
Odporucam aj to aby boli zombie obmedzeny : nemoze mat pol servera healerov ako je to teraz .... Treba to rozumne vyvazit a tak isto aj specialne zbrane ako lego kusa laser janus
MgrTERENCE
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 20
Registrován: 02 zář 2015, 09:41

Re: Návrhy/upravy

Příspěvekod Davidosbanan » 25 říj 2017, 17:06

Môj návrh mohli by ste pridať novšie zbraňe ako niečo z cpl ale nie podobne do módu zombie bloodu podľa mňa viac hráčov by to veľa hrali :-) :evil:


+++++++++++

Hlasovanie napriklad na strawpool hlasovanie vymazanie mapy tak isto dobre a + hlasovanie na strawpoole o nove mapy :-) :lol:
Cherry RajčinyGOD <3
Uživatelský avatar
Davidosbanan
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 109
Registrován: 26 bře 2016, 19:48

Re: Návrhy/upravy

Příspěvekod Davidosbanan » 25 říj 2017, 17:07

HELLzOmbie píše:Ja by som pridal čisto Sniper mód a Surv mód
1)Hráč dostane AWP a bude mat o niečo väčší speed , zoberie napr. 2k na hit , zombie sa nerespawnujú
2)Hráč dostane M249 a bude mat hp a speed jak survivor z modu nemesis , to isté pre zombie - bez respawnu ale s viac HP


Ako nvm z tym awp nesúhlasim ale z m249 áno
Cherry RajčinyGOD <3
Uživatelský avatar
Davidosbanan
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 109
Registrován: 26 bře 2016, 19:48

Re: Návrhy/upravy

Příspěvekod Mexxis » 26 říj 2017, 19:30 VIP

Ja by som pridal čisto Sniper mód a Surv mód
1)Hráč dostane AWP a bude mat o niečo väčší speed , zoberie napr. 2k na hit , zombie sa nerespawnujú
2)Hráč dostane M249 a bude mat hp a speed jak survivor z modu nemesis , to isté pre zombie - bez respawnu ale s viac HP


Koukám stará škola jsi :D tyto mody existují v zahraničních serverech a přidal bych akorát ten sniper mod.


Fenix zombie : vrana ktoru ked dakto zabije tak by sa ozivila na mieste zabitia a nie na spawne ale bez nesmrtky pri zrodeni

Toxic zombie : vedel by som si to predstavit tak ze zombie po zabiti by zanechal po sebe mlaku z kyseliny po dobu 30 sekund + funkciu ze by absorboval ohen z he/frost granatu zo vsetkych zm tiez raz za 30 sekund - kludne by sa to hodilo k bigovi miesto oslepenia

Ice zombie : zombie by mal funkciu ze v kempe by vedel po aktivacii urobit kratku ladovu vrstvu na par sekund a ostatni zombie by sa rychlejsie smykli k ludom

Nekro zombie : za kazdeho zabiteho zombie by mu pribudlo 100/50 hp navyse

Viac ma uz nenapada :D
Urcite vsak odporucam aby sa dali vylepsovat aj zombie nie len ludia hp/rychlost/utok.......
Odporucam aj to aby boli zombie obmedzeny : nemoze mat pol servera healerov ako je to teraz .... Treba to rozumne vyvazit a tak isto aj specialne zbrane ako lego kusa laser janus


1.Nesouhlasím. Vem si že ho zabiješ v kempě . jen tak tak ti zbyde 0-5 AP a spawne se u tebe znovu.
2.Upravil bych to že by ten samotný zombie absorboval frost/fire granáty stím že při hození např. frost granátu mu to akorát ubere 500 a při fire 600(za cenu že při hození granátu to ostatním zombie nic neudělá)
3.Souhlasím, zombie by po té vrstvě se dokázali pohybovat rychleji.

Urcite vsak odporucam aby sa dali vylepsovat aj zombie nie len ludia hp/rychlost/utok.......

Na tom se pracuje

Odporucam aj to aby boli zombie obmedzeny : nemoze mat pol servera healerov ako je to teraz


Myslím že by to dost dělalo neplechu, možná tak uvést některé zombie pro VIP/EVIP hráče ale jinak bych stímhle moc neexperimentoval.
Welyof : Ked si chce niekto verit nech, ale nech si o tom keca doma v izbicke pod obrazom jeziska a nie mne do ucha v autobuse
Welyof 2k18
Uživatelský avatar
Mexxis
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 542
Registrován: 27 srp 2013, 12:06


Zpět na Zombie Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků