Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

[Prijatý]JailBreak/Hiple

Příspěvekod Hiple » 13 lis 2017, 15:22

Dobrý den, rád by jsem požádal o práva na JailBreak servery.

Nick ve hře: *<Hiple>*<Mr.Gude>*

Nick na fóru: Hiple

Profil na fóru: hiple-u18874.html

Věk: 17, skoro 18

Steam nick: Hiple

Steam ID: STEAM_0:0:70328283

Hlstats: http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_65833/ ... layer=2976

Nějaké bany nebo prohřešky: Tu to s dovolením malinko roztřídím - a) 2x FK, b) MFK, c) opakované nevhodné chování, o jiných banech nevím.

a) 1. FK - Simon mi řekl, abych zabil hráče, který údajně skočil po zákazech, já jsem situaci neviděl, ale hráče jsem stejně zabil, za to jsem byl nahlášen v PP sekci a dostal ban - ano, byla to blbost, uvědomuju si chybu.

2. FK - Tčka šli walkem za Simonem a Simon řekl "můžete doběhnout", já zabil hráče, který nedoběhl a další kolo jsem mu VD nenahlásil, za to jsem dostal ban od admina, který byl v tu chvíli na serveru - tu jsem dostal ban, protože jsem si stál za svým (i když hloupým) názorem, že jsem FK nedal, uvědomuju si svou chybu.

b) MFK - Na začátku kola jsem přeslechl příkaz Simona, že mají hráči jít do boxu, já si myslel, že mají být v boxu na zadní stěně, takže jsem jednoho zabil, následně jsem už ze své blbosti (ano, v ten moment to bylo zřejmě pro mě vtipné) zabil následující 3 hráče v boxu - byl jsem nahlášen v PP sekci a dostal ban, tohle byla opravdu blbost a je mi to líto.

c) Opakované nevhodné chování - Tento ban jsem dostal na základě opakovaného urážení a posmívání se jednomu adminovi (tu ho jmenovat nebudu, i když možná víte, o co se jedná), dostal jsem týdenní ban na chat a voice, za toto se upřímně omlouvám, v té chvíli jsem se choval opravdu hrozně, doufám, že mi bude odpuštěno mé špatné chování v té době. Od této doby se ale snažím chovat, jak nejlépe

Něco o sobě: Ahoj, jmenuji se Hiple (pravé jméno netřeba, stejně mě více lidí zná pod herním nickem :D), chodím do 3. ročníku střední školy. Ve volném čase jsem většinou na počítači nebo se rád projedu na kole.... Mám úspěšně dokončenou akademii.

Proč by jsem chtěl na GS adminovat: Od doby, kdy jsem se změnil k lepšímu mi začalo docházet, kolik lidí na serveru porušuje pravidla, nebo v nich má zmatek. Jako hráče nebo akademika mě bohužel moc lidí neposlouchalo, takže to často pro hráče končilo nevědomky banem. Chtěl bych tedy snaživé hráče navádět správným směrem a ty špatné dohnat ke spravedlnosti.

Předem děkuji za přečtení mé žádosti a věřím, že vaše odpovědi budou kladné.
S pozdravem Hiple.
Uživatelský avatar
Hiple
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 140
Registrován: 22 zář 2013, 14:58

[Prijatý]JailBreak/Hiple

od Rumcajz » 13 lis 2017, 15:22

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: JailBreak/Hiple

Příspěvekod TheRohlikar » 13 lis 2017, 15:40

Ahoj,

tenhle boy mě často volal (dokud jsem si ho neodebral na steamu :D), ... pravidla ovládá a jak se říká, nikdo učený z nebe nespadl.

Za mě je v pohodě. :')
#cementovanálmatter
Uživatelský avatar
TheRohlikar
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1376
Registrován: 16 kvě 2013, 19:04

Re: JailBreak/Hiple

Příspěvekod Gustik » 14 lis 2017, 00:17 VIP

Adminy prosím, aby poslali reference na žadatele mně, nebo Knedlajsovi do PM.
Uživatelský avatar
Gustik
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2346
Registrován: 23 led 2013, 15:34

Re: JailBreak/Hiple

Příspěvekod Awee (cti ejvi) » 15 lis 2017, 11:53

Proč tě mám za dementa a problémového hráče? Pokud mi paměť neosvěžíš, nejspíš tě zamítnu.
Věčně nám z cizejch zadků boty koukaj ven, ještě se ukloníme než tam zalezem. Možná, že je tam teplo, ale hlavně smrad. Já se nechci klanět, já chci rovně stát...
Uživatelský avatar
Awee (cti ejvi)
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 3110
Registrován: 08 čer 2013, 14:48
Bydliště: Ostrava

Re: JailBreak/Hiple

Příspěvekod Hiple » 15 lis 2017, 14:31

Awee (cti ejvi) píše:Proč tě mám za dementa a problémového hráče?


To celkem chápu a i s tebou souhlasím. Opravdu jsem se před pár měsíci (konkrétně měsíc červenec, kde jsem dostal všechny 4 bany, které jsem vypsal výše) choval opravdu dementně a schválně jsem porušoval pravidla.

Ty sis mě zřejmě vryl do paměti kvůli tomu týdennímu banu za opakované nevhodné chování, který si mi sám uděloval. Jak jsem již psal výše, bylo to za opakované urážení a posmívání se jednomu adminovi a opravdu mě to mrzí a velice se za to omlouvám.

Tento ban mi byl udělen pomalu koncem měsíce (viz. detail banu), za tento ban jsem si ještě ten den koupil unban.
Poté jsem ještě dostal jeden ban za FK (viz. výše uvedeno jako "2. FK").
Od začátku dalšího měsíce jsem již žádný ban nedostal a snažil jsem se chovat lépe, než předtím. To nevhodné chování se odrazilo i v mé přihlášce na akademika, kde jsem byl přijat s podmínkou - plně jsem to chápal a nedivil jsem se.
Od té doby se snažím chovat jak nejlépe to jen jde, nedělám již žádné naschvály, neporušuji úmyslně pravidla a žádným adminům ani hráčům se neposmívám.

Pokud by to nějak pomohlo, nedělá mi problém se danému adminovi omluvit, klidně i před tebou Awee.

Toť jak to chápu já, že si mě pamatuješ jako dementního a problémového hráče. Nedivím se a ještě jednou se za své chování upřímně omlouvám.
Uživatelský avatar
Hiple
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 140
Registrován: 22 zář 2013, 14:58

Re: JailBreak/Hiple

Příspěvekod Awee (cti ejvi) » 15 lis 2017, 15:31

Za mě v pořádku. Ohledně testu ti dají vědět kluci.
Věčně nám z cizejch zadků boty koukaj ven, ještě se ukloníme než tam zalezem. Možná, že je tam teplo, ale hlavně smrad. Já se nechci klanět, já chci rovně stát...
Uživatelský avatar
Awee (cti ejvi)
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 3110
Registrován: 08 čer 2013, 14:48
Bydliště: Ostrava

Re: JailBreak/Hiple

Příspěvekod Knedlajs » 17 lis 2017, 19:06 VIP

Test zvládol.

Prijatý, vitaj. ;-)
Uživatelský avatar
Knedlajs
Spamer Veterán
Spamer Veterán
 
Příspěvky: 3814
Registrován: 15 kvě 2016, 10:08


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník