Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

[P] Only/ JailBreak

Příspěvekod Onlyy » 18 lis 2017, 01:21 VIP

Nick na serveru: Only
SID: STEAM_1:0:67388368
Sekce, na které chci práva: JailBreak
Věk: 18
Mé HlStats: http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_186497 ... ayer=43129
Bany, které jsem dostal: Žádné (http://www.gamesites.cz/serversoubory/o ... pe=steamid)
Něco o mně: Jmenuji se Daniel, je mi 18 let a bydlím v Praze. Momentálně studuji střední obchodní školu (3. ročník), avšak první rok a půl jsem byl na škole chemické (technologie piva, vína, lihovin a nealkoholických nápojů :)). Mimo školní docházky mám taky plno brigád, takže svůj volný čas využívám spíše večer/ po nocích. Rád zajdu s kamarády na pivo, ale na to nejsou věčně peníze, tak vysedávám tady na JB.
Proč právě já: Tak na JB jsem hodně aktivní a rád bych pomohl s udržováním pořádku na serverech. Vše řeším v klidu a vše "nepochopené" se snažím vysvětlit. Jsem taky poměrně trpělivý a znám pravidla (samozřejmě, že i mistr tesař se někdy utne :P). Na serveru hraji dost často do noci/ do rána. Rád podpořím něco, co mě zajímá/ baví, proto mám na serveru již podruhé aktivované VIP výhody a určitě je plánuji zakoupit další měsíc znovu. :)
Zkušenosti s CS:GO: Momentálně mám nahráno cca 850 hodin celkem, na JB se to bude pohybovat okolo 220h. Nejvyšší rank jsem byl gold 4 tehdy, jak bylo to stížené "rankupovaní" (jestli pamatujete :P). Nyní už kompetetivní zápasy hraji vyjímečně jen s přáteli pro zábavu, nikoli pro rank (je to hra :)).
https://steamcommunity.com/profiles/76561198095042464/
Uživatelský avatar
Onlyy
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 636
Registrován: 08 pro 2013, 19:17
Bydliště: Praha

[P] Only/ JailBreak

od Rumcajz » 18 lis 2017, 01:21

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Praha

Re: Only/ JailBreak

Příspěvekod BrooKlyGS » 23 lis 2017, 10:47 VIP

Poprosim adminy o reference mne do PM.
Obrázek
Obrázek ex CS:GO Hlavní Admin, CS:GO CheatHunter, Správce akademie
Obrázek http://steamcommunity.com/id/Brooklyy/
Uživatelský avatar
BrooKlyGS
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1909
Registrován: 02 úno 2016, 17:44
Bydliště: Poděbrady

Re: Only/ JailBreak

Příspěvekod byLife » 23 lis 2017, 19:46 VIP

Na GS jsi dlouho, chat není špatný a pokud s tebou admini maji kladné zkušenosti nevidel bych problém, ale!
Chci odpoved na par otázek

2017-11-19 00:23:56 OUkéj pán akademik. [CZ/SK] Gamesites.cz ^JailBreak #4 jb_spy_vs_spy_beta7b
2017-11-19 00:23:44 nepoužívat?. [CZ/SK] Gamesites.cz ^JailBreak #4 jb_spy_vs_spy_beta7b
Kdyz ti nahodime akademické práva a ostatní te budou takhle shazovat, tak to vadit nebude?
Vlastně to mohl byt někdo z akademie primo, nemusel to byt admin akademik, co kdyz te tedy poslu do akademie?



2017-11-23 16:34:03 je to těžké no, když každej říká něco jiného :D. [CZ/SK] Gamesites.cz ^JailBreak #6 ba_jail_minecraftparty_v6
Na co jsi reagoval?
Uživatelský avatar
byLife
CS 1.6 Server Admin
CS 1.6 Server Admin
 
Příspěvky: 3164
Registrován: 03 srp 2014, 15:28

Re: Only/ JailBreak

Příspěvekod Onlyy » 23 lis 2017, 20:32 VIP

2017-11-19 00:23:56 OUkéj pán akademik. [CZ/SK] Gamesites.cz ^JailBreak #4 jb_spy_vs_spy_beta7b
2017-11-19 00:23:44 nepoužívat?. [CZ/SK] Gamesites.cz ^JailBreak #4 jb_spy_vs_spy_beta7b
Kdyz ti nahodime akademické práva a ostatní te budou takhle shazovat, tak to vadit nebude?
Vlastně to mohl byt někdo z akademie primo, nemusel to byt admin akademik, co kdyz te tedy poslu do akademie?


Nebylo to myšlené zle, ale přátelsky :). Každopádně - mně osobně by to nevadilo, nikdy jsem urážky, narážky ani posměšky nebral vážně (ani když jsem je použil já, ani když byly použity na mě).

2017-11-23 16:34:03 je to těžké no, když každej říká něco jiného :D. [CZ/SK] Gamesites.cz ^JailBreak #6 ba_jail_minecraftparty_v6
Na co jsi reagoval?


Reagoval jsem na admina (konkrétně ToVy), kde jsme řešili můj fk za zabití hráče, který měl automaticky doplňovat, zákaz čupět a příkaz "čupni si". Mezitím jsem zabil jednoho hráče a hráč automaticky doplnil a po doplnění stál.
Neřeknu ti jména, protože si je nepamatuji, ale už mi bylo jiným adminem řečeno (dokonce jsem viděl to hráče normálně používat před adminy), že pokud jde o automatické doplnění, hráči mají nadále čupět. To jsem ToVymu takhle řekl, ten se zeptal Brookklyho a nyní v tom mám jasno, byl jsem poučen.
https://steamcommunity.com/profiles/76561198095042464/
Uživatelský avatar
Onlyy
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 636
Registrován: 08 pro 2013, 19:17
Bydliště: Praha

Re: Only/ JailBreak

Příspěvekod BrooKlyGS » 23 lis 2017, 23:58 VIP

S těmi referencemi dám adminům ještě chvíli čas, ale vyjádřím se ti sem k té situaci, ať v tom máte všichni už jasno, protože se mě na to neustále někdo ptá...

1) Hráči jsou na čáře. Zákaz čupět. Doplňujte automaticky blíže ke zbrojce. Hráči doplní. Poté dostanou příkaz "čupněte si". Hráči poslechnou až na jednoho a tak ho Simon zabije, načež se vytvoří mezera. Hráči se postaví, doplní mezeru a následně si znovu čupnou, jelikož poslední příkaz byl "čupněte si".

2) Hráči jsou na čáře. Zákaz čupět. Čupněte si. Automaticky budete doplňovat/doplňte blíže ke zbrojce. Hráči doplní a následně splní zákazy! Posledním příkazem bylo doplňování.

Ať se na serveru stalo cokoliv, tak toto je v tuhle chvíli jediné správné řešení dané situace. Každopádně by jste takové příkazy neměli vůbec používat, když nevíte, za co pak zabíjet.

Verdikt k žádosti dodám později.
Obrázek
Obrázek ex CS:GO Hlavní Admin, CS:GO CheatHunter, Správce akademie
Obrázek http://steamcommunity.com/id/Brooklyy/
Uživatelský avatar
BrooKlyGS
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1909
Registrován: 02 úno 2016, 17:44
Bydliště: Poděbrady

Re: Only/ JailBreak

Příspěvekod ericek111 » 24 lis 2017, 00:22

byLife píše:2017-11-19 00:23:56 OUkéj pán akademik. [CZ/SK] Gamesites.cz ^JailBreak #4 jb_spy_vs_spy_beta7b
2017-11-19 00:23:44 nepoužívat?. [CZ/SK] Gamesites.cz ^JailBreak #4 jb_spy_vs_spy_beta7b
Kdyz ti nahodime akademické práva a ostatní te budou takhle shazovat, tak to vadit nebude?
Vlastně to mohl byt někdo z akademie primo, nemusel to byt admin akademik, co kdyz te tedy poslu do akademie?

Only reagoval na mňa, keď som ho do voice chatu informoval o príkaze, ktorý sa používať nemá - ja u CT, Only bol Simon, po príkaze sa po ňom rozbehli väzni a zabili ho. Naozaj som si to nevzal osobne, skôr priateľsky a s humorom. Ani mi nenapadlo za tým hľadať niečo viac.
You either die a сука, or live long enough to become a блять.
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Uživatelský avatar
ericek111
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1418
Registrován: 21 kvě 2017, 12:01
Bydliště: /home/erik

Re: Only/ JailBreak

Příspěvekod byLife » 24 lis 2017, 10:44 VIP

Tim pádem osobně nevidím jediný problém tě přijmout k pohovoru, napsal bych, ze pockame na brooklyho co napisou admini, ale uz dle odpovědi jsi rozumný clovek a testy rozhodnou
Přijat k pohovoru
Uživatelský avatar
byLife
CS 1.6 Server Admin
CS 1.6 Server Admin
 
Příspěvky: 3164
Registrován: 03 srp 2014, 15:28

Re: Only/ JailBreak

Příspěvekod byLife » 27 lis 2017, 22:19 VIP

Přijat jako admin, vítej
Uživatelský avatar
byLife
CS 1.6 Server Admin
CS 1.6 Server Admin
 
Příspěvky: 3164
Registrován: 03 srp 2014, 15:28


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků