Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

[Prijatý] Jailbreak / Matthew.

Příspěvekod ImMatthew » 17 lis 2017, 20:20 VIP

Zdravím, tímto topicem bych chtěl požádat o administrátorské práva na mód Jailbreak.


Nick ve hře: Matthew.


Nick na fóru: ImMatthew


Profil na fóru: immatthew-u47797.html


Věk: 16 + Dokončená akademie


Steam nick: Matthew.


Steam ID: STEAM_0:1:228897537


Hlstats: http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_65833/ ... yer=200375


Nějaké bany nebo prohřešky ( GS, jiný portál ): Pamatuji si jen před rokem a půl ban za nadržování na 10 minut, protože jsem nechal žít hráče co měl zemřít. Chtěl bych taktéž vzpomenout můj vac ban, který jsem dostal skoro rok zpátky. Po tom co jsem se nechal zrušit z akademie koupil jsem si cs:go a občas jsem si s kamarády zahrál a tak jsem jednou rozhodl jako blbec rozhodl stáhnout cheaty a trest mně na štěstí neminul, nejspíš jsem si myslel že nedostanu ban nebo nevím, do teď jsem rád že ten ban mám, protože jsem se z toho poučil a dohnalo mně k tomu si koupit nové CSko a vrátit se zpátky sem na GS a začít to tu znova jak dříve.


Něco málo o sobě: Čau, jmenuji se Matěj, jsem z Plzeňského kraje a chodím na střední školu do prváku. Rád cestuji jak po ČR tak i do zahraničí, poslouchám hudbu, chodím na koncerty, do kina, sleduju seriály a rekreačně fotbal, florbal a ping-pong, občas si s kamarády zahraju nějakou tu "gamesu", jsem s kamarády na TSku a samozdřejmě CS 1.6.


Proč by jsem chtěl na GS adminovat? : Chtěl bych pomoci hráčům, objasnit jim situace a doplnit jim mezery v pravidlech když si nebudou vědět rady. Samozdřejmě trestat hříšníky co budou dělat bordel či nadávat na serveru, protože né vždy je administrátor na serveru či Steamu přítomný a hráčů, kteří porušují pravidla je opravdu hodně. Nakonec bych nejraději co nejvíce zpříjemnil hru jak nováčkům aby si to tu co nejvíce oblíbili, tak i stalým hráčům aby tu ještě dlouho hráli.



Děkuji za věnovaný čas přečtení mé žádosti a doufám v kladné vyjádření.
Obrázek
Uživatelský avatar
ImMatthew
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 238
Registrován: 08 bře 2016, 15:56
Bydliště: Plzeň

[Prijatý] Jailbreak / Matthew.

od Rumcajz » 17 lis 2017, 20:20

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Plzeň

Re: Jailbreak / Matthew.

Příspěvekod Dioxin » 17 lis 2017, 20:54 VIP

Ahoj, tohoto hráča poznám už dlhšiu dobu tak pridám nejakú tú skúsenosť:

Je to rozumný hráč, je sním sranda, pravidlá si myslím že ovláda super, ako Simon si tiež vie poradiť a ak niečo nevie, alebo si nieje istý ohľadom pravidiel otravuje ma na steame :D , hráčov upozorňuje ak spravia nejaký prehrešok a keď si to niekto nedá vysvetliť a ďalej kazí hru hodí to do PPčiek :)
Uživatelský avatar
Dioxin
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1673
Registrován: 13 bře 2013, 20:01
Bydliště: :)

Re: Jailbreak / Matthew.

Příspěvekod Knedlajs » 18 lis 2017, 00:06 VIP

Spolu s Dioxinovou zatiaľ evidujem 3 kladné referencie na žiadateľa.
Uživatelský avatar
Knedlajs
Spamer Veterán
Spamer Veterán
 
Příspěvky: 3814
Registrován: 15 kvě 2016, 10:08

Re: Jailbreak / Matthew.

Příspěvekod ThePeace » 18 lis 2017, 02:01 VIP

Ahojte,

tento žiadateľ už mal možnosť vyskúšať si test (dávnejšie). Po jeho pauze som nezaregistroval zmeny v správaní a je stále jeden z mála Simonov, ktorý sa nebojí oživiť hru svojou kreativitou a pozitívnym myslením. Ak nejako pochybí (výnimočne), tak si nebojí chybu priznať a do budúcna vie svoje nedostatky napraviť. Hráčom chyby, ktoré spravili vysvetlí a majú k nemu vybudovaný vzťah hodný admina.
Je s ním sranda, nonstop ma otravuje, vkuse chce odo mňa poradiť s niečím a niekedy som z neho na nervy. :D

Veľa šťastia. :)
Uživatelský avatar
ThePeace
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 2862
Registrován: 30 pro 2015, 19:35

Re: Jailbreak / Matthew.

Příspěvekod Habs » 18 lis 2017, 10:55 VIP

Skúsiš si test, nakontaktuj sa na niektorého z HLSA a dohodni si termín
Uživatelský avatar
Habs
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1454
Registrován: 05 črc 2015, 13:23

Re: [Pohovor] Jailbreak / Matthew.

Příspěvekod Knedlajs » 18 lis 2017, 15:24 VIP

Test zvládol.

Prijatý, vitaj. ;-)
Uživatelský avatar
Knedlajs
Spamer Veterán
Spamer Veterán
 
Příspěvky: 3814
Registrován: 15 kvě 2016, 10:08


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků