Zvuky na TS

Příspěvekod Sk1ll3r7 » 11 pro 2017, 09:32 VIP

Začneme hezky od začátku, píše se datum 8.10.2017 a já zavítal po 3 měsících a 3 dnech na TS, jenže zjistil jsem, že mi nejdou vůbec zvuky. Všude jinde mi zvuky šly úplně normálně, jen na TS ne. Tehdy jsem to nijak neřešil, protože jsem to nepotřeboval, ale dnes už to řešit budu, protože jsem to včera potřeboval. Zkoušel jsem reinstall TS, ale nepomohlo to, v nastavení jsem se radši nehrabal, protože tam tomu vůbec nechápu, já nejsem žádný IT expert.. Proto se obracím na experty, kteří mi s tímto problémem pomůžou.
Obrázek
Uživatelský avatar
Sk1ll3r7
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1797
Registrován: 08 čer 2013, 21:47
Bydliště: Havířov

Zvuky na TS

od Rumcajz » 11 pro 2017, 09:32

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Havířov

Re: Zvuky na TS

Příspěvekod ericek111 » 11 pro 2017, 12:40

Zmeň výstupné zariadenie v Playback karte v nastaveniach TS. Skontroluj hlasitoť.
You either die a сука, or live long enough to become a блять.
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Uživatelský avatar
ericek111
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1418
Registrován: 21 kvě 2017, 12:01
Bydliště: /home/erik

Re: Zvuky na TS

Příspěvekod zima » 11 pro 2017, 12:47

Samé od seba sa to nestalo. Nejakú zmenu si musel spraviť a tých možností akú je veľa. Porozmýšľaj a skús napísať aké zmeny si spravil. Aj takého typu či si nekúpil nový headset alebo niečo iné. Taktiež by si mal skontrolovať či v zmiešavači nemáš stlmený zvuk pre TS.

Mno a niečo podobné riešili aj tu:
http://forum.teamspeak.com/threads/51212-No-Sound-Output
ADMIN CS ALL CTF & PC SUPPORT & GO SUPPORT
Uživatelský avatar
zima
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2065
Registrován: 24 led 2013, 09:15

Re: Zvuky na TS

Příspěvekod Sk1ll3r7 » 11 pro 2017, 17:00 VIP

zima píše:Taktiež by si mal skontrolovať či v zmiešavači nemáš stlmený zvuk pre TS.

To je právě problém, já to tam vůbec nemám.
http://www.img.tpx.cz/uploads/TSnen%C3%ADzvuk.png

ericek111 píše:Zmeň výstupné zariadenie v Playback karte v nastaveniach TS. Skontroluj hlasitoť.

Zkoušel jsem, nefunguje.
Obrázek
Uživatelský avatar
Sk1ll3r7
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1797
Registrován: 08 čer 2013, 21:47
Bydliště: Havířov

Re: Zvuky na TS

Příspěvekod zima » 12 pro 2017, 09:44

Skús uviesť nejakú reakciu aj na ostatný text, ktorý som napísal.

-----------------------------------------

Hoď sem screen z položky prehrávacie zaradenia. Taktiež by si mohol používať "Výhradný režim". (ešte je možné že nemáš vybraté v TSku správne prehrávacie zaradenie (playback device) / má mať názov ako to v zmiešavači )
ADMIN CS ALL CTF & PC SUPPORT & GO SUPPORT
Uživatelský avatar
zima
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2065
Registrován: 24 led 2013, 09:15

Re: Zvuky na TS

Příspěvekod Sk1ll3r7 » 12 pro 2017, 15:24 VIP

Mohl by jsi mi to vysvětlit jako 5 letému ? Já tomu vašemu IT jazyku nerozumím.. A k ostatnímu.. díval jsem se na ten odkaz, ale moje angličtina není zrovna na nejlepší úrovni.

zima píše:Hoď sem screen z položky prehrávacie zaradenia.

Kde to najdu ?

zima píše:Taktiež by si mohol používať "Výhradný režim"

Co to je ?

zima píše:(ešte je možné že nemáš vybraté v TSku správne prehrávacie zaradenie (playback device) / má mať názov ako to v zmiešavači )

:roll:
Obrázek
Uživatelský avatar
Sk1ll3r7
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1797
Registrován: 08 čer 2013, 21:47
Bydliště: Havířov

Re: Zvuky na TS

Příspěvekod Sk1ll3r7 » 12 pro 2017, 17:43 VIP

Kubík už mi to spravil přes TeamViewer. Nevím jak, ale spravil to. Snad nevadí, když si to locknu.
Obrázek
Uživatelský avatar
Sk1ll3r7
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1797
Registrován: 08 čer 2013, 21:47
Bydliště: Havířov


Zpět na Vyriešené topicy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků