Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

Unban

Příspěvekod KiwiCZ » 20 pro 2017, 14:35

den 19.12 kolem 18:00 hodiny nevím za co jsem dostal ban od zeptal jsem se admina proč jsem dostal ban a on mi odpověděl že jsem prej kid a k ct vubec nepatřím . Neudělal jsem žadnou chyba nenadržoval jsem a ani jsem nazadával hlouposti atd....
Nejsem 9 letej kid je mi 14 . Admin tam dával FH a ptal jsem se ho proč to udělal a on mi neodpovídal.
DĚKUJI ZA POCHOPENÍ
KiwiCZ
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 20 pro 2017, 14:29

Unban

od Rumcajz » 20 pro 2017, 14:35

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Unban

Příspěvekod Awee (cti ejvi) » 20 pro 2017, 15:01

Jestli ty mas 14, tak mi svitej koule jak vanocni stromek..
Stezi mas 10. Neumis poskladat vetu aby davala smysl. Neovladas pravidla a pokazde kolo za kolem, kill za killem do me sijes proc davam FK, ze davam FK, ze neznam pravidla, ze jsem dement a decko a podobne. Bavilo me to par kol, protoze davam detem sanci JB se naucit ale tobe nestacilo ani me opakovane vysvetleni tech killu, ze neuposlechl prikaz Simona, ze nesel primo, ze udelal tohle nebo tamto..
Po banu ses napojil na jinej server a vyzadal si mic. Zacal sis stezovat ze mas ban, umrel si a zase to byl podle tebe FK. A kdyz ti bylo receno at se jdes podivat na stranky a tam to resit, zeptal ses Jako na seznamu jo? :lol:
Kdyby ses nechoval jak pako, tak je sranda te poslouchat, byt svym zpusobem zvracena.. :D
Věčně nám z cizejch zadků boty koukaj ven, ještě se ukloníme než tam zalezem. Možná, že je tam teplo, ale hlavně smrad. Já se nechci klanět, já chci rovně stát...
Uživatelský avatar
Awee (cti ejvi)
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 3110
Registrován: 08 čer 2013, 14:48
Bydliště: Ostrava

Re: Unban

Příspěvekod KiwiCZ » 20 pro 2017, 15:43

Ano udělal jsem jen 1 chybu ale nwm proč jsi mne dal ban .Jo a nestěžoval jsem si na dalším serveru ale ptal jsem se na jak dlouho mám ten ban pokud to náhodou nevědí.

Na jak dlouho mám ten ban hraju, JB 2 měsíce a kdybys měl banovak kdo to neumí tak zabanuješ skoro celej server :lol:
KiwiCZ
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 20 pro 2017, 14:29

Re: Unban

Příspěvekod KiwiCZ » 20 pro 2017, 15:51

Udělal jsem chybu no vlastně chybama se člověk učí. Moc bych chtěl dostat unban Dekuji ;)
KiwiCZ
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 20 pro 2017, 14:29

Re: Unban

Příspěvekod Awee (cti ejvi) » 20 pro 2017, 16:14

Tak snad se nebudes ucit dlouho.. :D
Ban by ti mel uz vyprset a pokud ne, life ne brukli ti daj ub ;)
Věčně nám z cizejch zadků boty koukaj ven, ještě se ukloníme než tam zalezem. Možná, že je tam teplo, ale hlavně smrad. Já se nechci klanět, já chci rovně stát...
Uživatelský avatar
Awee (cti ejvi)
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 3110
Registrován: 08 čer 2013, 14:48
Bydliště: Ostrava

Re: Unban

Příspěvekod BrooKlyGS » 20 pro 2017, 16:25 VIP

Máš UB, můžeš jít zase hrát. Příště se alespoň pokus řídit tím vzorem, nebo se na tebe vykašlem a budeš mít prd, ne unban.

Vyřešeno.
Obrázek
Obrázek ex CS:GO Hlavní Admin, CS:GO CheatHunter, Správce akademie
Obrázek http://steamcommunity.com/id/Brooklyy/
Uživatelský avatar
BrooKlyGS
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1909
Registrován: 02 úno 2016, 17:44
Bydliště: Poděbrady


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků