Volná diskuze o našich serverech a módech.

EVIP vs VIP výhody

Příspěvekod rza25 » 28 pro 2017, 12:25

V chatu mě každý ignoruje, tak to dám sem.
Jde o to, že v současné době jsem ve své podstatě trestán za to, že jsem si aktivoval EVIP za 250,- Kč navíc oproti VIP. S vánočními výhodami se totiž prohloubil problém, na který poukazuji již dlouho.
Před aktivací EVIP jsem si musel aktivovat i VIP, což by logicky mělo znamenat, že jako EVIP budu mít všechny výhody VIP + něco navíc. Není tomu tak alespoň v případě dostupných kitů a s vánočními výhodami je to ještě horší. Nejen, že jako EVIP nemám dostupný VIP kit, ale původně VIP teď má dostupné všechny kity tzn. zakladni, VIP i EVIP, ale já jako původně EVIP mám dostupné zase jen zakladni a EVIP.
Nepřijde Vám to trochu nespravedlivé? Řešení by tedy bylo vytvořit nějaký ULTRA kit, nebo alespoň EVIPkům
zpřístupnit totéž.
Ano, nekupoval jsem si EVIP primárně kvůli výhodám, nýbrž abych podpořil server, ale toto mi přijde dost nelogické.
S pozdravem Rza25
rza25
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 11
Registrován: 20 čer 2016, 21:45

EVIP vs VIP výhody

od Rumcajz » 28 pro 2017, 12:25

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: EVIP vs VIP výhody

Příspěvekod whiter » 28 pro 2017, 13:40

Jestli-že vím, je to jen Vánoční, takže by to mělo být někdy teď zrušený a zpět.
9
Uživatelský avatar
whiter
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2281
Registrován: 19 čer 2016, 06:51

Re: EVIP vs VIP výhody

Příspěvekod rza25 » 28 pro 2017, 16:49

Wither já přece vím, že je to jen vánoční, ale EVIPka teda dostali k vánocům horší výhody než VIPka, nebo jak to mám chápat? :D
A jak k tomu teda EVIPka příjdou, když si musí nejdřív koupit VIP, že nemají dostupný VIP kit? Jako sorry, ale ještě nikdo z adminů nebo vedení nebyl schopný uvést racionální argument, proč není VIP kit dostupný i pro EVIPka. Kdysi bylo u EVIP výhod uvedeno - "Všechny výhody VIP + ...", teď už to tam asi není, ale pokud si před aktivací EVIP musím koupit VIP, pak bych měl mít všechny výhody VIP, ne?
Já vím, jsem rýpal, ale tak se nad tím aspoň chvilku zamyslete.
rza25
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 11
Registrován: 20 čer 2016, 21:45


Zpět na Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků