Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[V]Žádost o unban na Jailbreak

Příspěvekod Planum90 » 05 led 2018, 15:55

Zdravím, chtěl jsem se zeptat, jestli by bylo možné, abych dostal unban. Jedná se o věc, kdy jsem používal unitmover, a dal jsem asi 2x MFK (multi free kill). Unit mover jsem použil z důvodu toho, že dva CT hráči mi furt mluvili do simonování, a jeden z nich dal párkrát freekill (nevím jestli to je na demu)... Co vím, tak těch dem je více, hodně lidí psalo že točí demo i na tamty dva hráče. Tak jsem se jich chtěl nějak zbavit, abych mohl něco s Tčkama udělat, třeba schody do nebe. Multi free kill jsem dával ani nevím proč, asi prostě jsem ho dával. Nežádám tady o Unban k tomu, abych se připojil k CTčkům a zase dělal hovadiny, ale abych mohl normálně hrát. Normálně simonovat, dávat atrakce, atd... To všichni známe. A když nedostanu unban k CT, tak alespoň bych byl rád za unban na server.
Myslím si, že když dostanu Unban na server, tak to bude snad v pohodě, dle mého názoru.
Posuďte to vy, od toho tu jste, admini....

-Planum90
Planum90
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 05 led 2018, 15:44

[V]Žádost o unban na Jailbreak

od Rumcajz » 05 led 2018, 15:55

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Žádost o unban na Jailbreak

Příspěvekod Planum90 » 05 led 2018, 15:58

Zapoměl jsem kdyžtak. Steam nick je ★Planum90™★ (nevím jestli to nějak potřebujete nebo ne.)
Planum90
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 05 led 2018, 15:44

Re: Žádost o unban na Jailbreak

Příspěvekod byLife » 05 led 2018, 16:08 VIP

Domluvíme se takhle, když mi seženeš demo, kde jsi dával ten MFK, přehodím ti Ban do hry na ban k CT s tím, že se zde omluvíš. Avšak pouze, pokud demo nebude takové, jak si ho představuju ...
Uživatelský avatar
byLife
CS 1.6 Server Admin
CS 1.6 Server Admin
 
Příspěvky: 3159
Registrován: 03 srp 2014, 15:28

Re: Žádost o unban na Jailbreak

Příspěvekod Planum90 » 05 led 2018, 16:20

No samozřejmě se i omlouvám, já tušil že jsem na něco zapoměl.
Já se omlouvám, ale netuším jak to s demama je, ale u toho reportu na forku byl odkaz na tohle - http://leteckaposta.cz/124150022 . Vůbec netuším co to je, ale je tam napsáno, že je to nějaký důkaz.

Fakt se omlouvám že jsem tak neschopnej sehnat demo, nikdy jsem demo netočil/nikdy jsem ban nedostal. To bylo poprvé co jsem něco takového udělal,,
Planum90
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 05 led 2018, 15:44

Re: Žádost o unban na Jailbreak

Příspěvekod byLife » 06 led 2018, 06:18 VIP

Ban do hry na 7 dní změněň na 2 dny k CT za neznalost pravidel, banující admin Jephi mě kontaktuje na steamu

Byl to tvůj 1. ban do hry, avšak u CT už máš 4 bany, takže pozor se slovy jako, že jsi nikdy ban předtím nedostal
Uživatelský avatar
byLife
CS 1.6 Server Admin
CS 1.6 Server Admin
 
Příspěvky: 3159
Registrován: 03 srp 2014, 15:28


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků