[vyriešené] Blikanie obrazu notebook

Příspěvekod MajorGames4 » 08 led 2018, 16:14 VIP

Čavte, mám problém. Mám už 2 mesiace starý notebook, a keď tam spustím Messenger tak mi občas preblikne obrazovka. To isté sa deje teraz aj pri Google Chrome, keď si pozerám nejakú stránku, raz - dva krát mi preblikne obrazovka. Neviete čím to môže byť prípadne aký ovládač to má na starosť? Aktualizoval som grafiku, ale bez výsledku.

Mám tento notebook.

Pri iných programoch / hrách (Minecraft, CS 1.6) mi to nerobý. Len messenger a google chrome nejak protestujú.
EX - Minecraft Support
EX - PC Support
Uživatelský avatar
MajorGames4
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 504
Registrován: 07 lis 2015, 16:41
Bydliště: Tam, kde bývam.

[vyriešené] Blikanie obrazu notebook

od Rumcajz » 08 led 2018, 16:14

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Tam, kde bývam.

Re: Blikanie obrazu notebook

Příspěvekod zima » 09 led 2018, 08:25

Blikanie obrazu vo mne evokuje chybný HW.

No mohol by si skúsiť či tam nemáš nejaký škodlivý software a taktiež by si mohol skúsiť ako sa to správa v režime spánku a po nábehu z neho. Poprípade si stiahnuť nejaké live distro a tak isto to vyskúšať aj v ňom. Ak bude blikať (alebo sa prejaví aj väčšia chyba) tak to pošli na reklamáciu.
ADMIN CS ALL CTF & PC SUPPORT & GO SUPPORT
Uživatelský avatar
zima
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2065
Registrován: 24 led 2013, 09:15

Re: Blikanie obrazu notebook

Příspěvekod R4gn4r0K » 09 led 2018, 08:50

Robi to pri napajani z baterie, alebo zo siete ? Aku mas grafiku v ntb ? Nemas 2 (switchable) ? Mne sa toto stavalo pri napajani z baterie ked sa prehliadac prepinal medzi integrovanou a dedikovanou grafikou...
hlupa otazka si vyzaduje hlupu odopoved... Ani Chuck Norris nezodpovedal vsekty hlupe otazky od uzivatelov GS...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
https://www.wgmods.eu
Uživatelský avatar
R4gn4r0K
PC Support
PC Support
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 23 led 2013, 19:42

Re: Blikanie obrazu notebook

Příspěvekod zima » 09 led 2018, 09:42

R4gn4r0K píše:Robi to pri napajani z baterie, alebo zo siete ? Aku mas grafiku v ntb ? Nemas 2 (switchable) ? Mne sa toto stavalo pri napajani z baterie ked sa prehliadac prepinal medzi integrovanou a dedikovanou grafikou...


Dal tam odkaz na notebook, ktorý nemá dedikovanú grafickú kartu.
ADMIN CS ALL CTF & PC SUPPORT & GO SUPPORT
Uživatelský avatar
zima
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2065
Registrován: 24 led 2013, 09:15

Re: Blikanie obrazu notebook

Příspěvekod R4gn4r0K » 09 led 2018, 09:49

sry, moja chyba :) v tom pripade skontrolovat vsetky ovladace (nie len na GPU)... a v chrome by som skusil vypnut harderovu akceleraciu, ktora pri urcitych konfiguraciach sposobuje popisany problem...
hlupa otazka si vyzaduje hlupu odopoved... Ani Chuck Norris nezodpovedal vsekty hlupe otazky od uzivatelov GS...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
https://www.wgmods.eu
Uživatelský avatar
R4gn4r0K
PC Support
PC Support
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 23 led 2013, 19:42

Re: Blikanie obrazu notebook

Příspěvekod MajorGames4 » 09 led 2018, 15:19 VIP

Problém som nakoniec vyriešil odinštalovaním Chromu, teraz mám operu a všetko ide v poriadku. Môžete lock ;), a ďakujem za rady.
EX - Minecraft Support
EX - PC Support
Uživatelský avatar
MajorGames4
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 504
Registrován: 07 lis 2015, 16:41
Bydliště: Tam, kde bývam.


Zpět na Vyriešené topicy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků