Tutoriály, návody a užitečné informace pro začínající i pokročilé.

[*O] Jak vytvořit JB mapu?

Příspěvekod gazzix » 05 led 2018, 23:48

Jak vytvořířm JB mapu do csgo? Je k tomu potřeba znát nějaké složitější 'scripty' atd. nebo znalosti ''mírně pokročilého (znalosti z tvorby de a cs map) '' postačí? Případná pomoc by se šikla :D Taky mě zajímá jak bych mohl dostat možnost, že by se má mapa dostala na JB servery.
Uživatelský avatar
gazzix
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 05 led 2018, 23:09

[*O] Jak vytvořit JB mapu?

od Rumcajz » 05 led 2018, 23:48

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Jak vytvořit JB mapu?

Příspěvekod Nocky » 06 led 2018, 11:42

gazzix píše:Jak vytvořířm JB mapu do csgo? Je k tomu potřeba znát nějaké složitější 'scripty' atd. nebo znalosti ''mírně pokročilého (znalosti z tvorby de a cs map) '' postačí? Případná pomoc by se šikla :D Taky mě zajímá jak bych mohl dostat možnost, že by se má mapa dostala na JB servery.


Čau, inspiruj se tutorialama. A de a cs mapy nepostačí, když na JB mapách jsou atrakce a podobné blbůstky :D
Uživatelský avatar
Nocky
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 922
Registrován: 04 črc 2013, 18:10
Bydliště: Jump ;)

Re: Jak vytvořit JB mapu?

Příspěvekod polskasila » 06 led 2018, 15:13 VIP

Designove ti bude urcite stacit rozvrhnout si mapu nekde na papir a pote zkusit v SDK vytvorit. Zkusenosti ti na sestaveni mapy urcite stacit budou, jen u tech atrakci bych doporucil dekompilovat par JB map a podivat se sam na princip, jak mapy JB funguji (treba na script u entit ruznych atrakci). Jinak sance, ze bude mapa nahozena, nejaka je, ale zalezi taky na kvalite mapy, velikosti, atrakcich atd.
Inspirovat se je opravdu dobra vec, i kdyz z videi toho asi moc nepochytis (moc jich na SDK neni), proto je podle me lepsi podivat se na mapu v SDK sam. Hlavne nezapomen na nejake zajimave textury (klidne i vlastni) a nejake netradicni atrakce, aby to lidi chytlo. ;)
187
Uživatelský avatar
polskasila
CS:GO HLSA
CS:GO HLSA
 
Příspěvky: 2367
Registrován: 01 úno 2015, 10:35
Bydliště: /id/luk27official

Re: Jak vytvořit JB mapu?

Příspěvekod gazzix » 06 led 2018, 16:54

Díky :D
Tak, jde se ''makat'' :D
Jen pro ukázku toho, jak přibližně vypadají moje mapy: http://steamcommunity.com/sharedfiles/f ... 1124721272
Shalom
Uživatelský avatar
gazzix
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 05 led 2018, 23:09

Re: Jak vytvořit JB mapu?

Příspěvekod ZelezoBeton » 10 led 2018, 15:58 VIP

gazzix píše:Taky mě zajímá jak bych mohl dostat možnost, že by se má mapa dostala na JB servery.

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
ZelezoBeton
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 839
Registrován: 09 led 2017, 18:26
Bydliště: San Francisco Armory


Zpět na Tutoriály a Rady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků