Volná debata o Counter Strike 2.

PRAVIDLA JB

Příspěvekod MaTyy559 » 12 led 2018, 14:58 VIP

Zdravím,

mám takový dotaz. Jelikož se některá pravidla změnila tzn. že se něco liší od dřívejších dob JB (max. 1 rok zpět), tak se chci zeptat, jestli jsou někde ta "nová" pravidla sepsána? Např. pravidlo jako že schody už nejsou plošina jsem nevěděl, až když jsem přišel na server, hráči mi to sdělili. Pokud nejsou někde tyto pravidla vypsána, bylo by dobré, aby se sepsala celkově nová pravidla, JB je dost populární a chci ve všem mít jasno. :)
Předem díky za odpověď, M.
Uživatelský avatar
MaTyy559
CS:GO Admin-akademik
CS:GO Admin-akademik
 
Příspěvky: 211
Registrován: 18 čer 2016, 06:30

PRAVIDLA JB

od Rumcajz » 12 led 2018, 14:58

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: PRAVIDLA JB

Příspěvekod skywtf13 » 12 led 2018, 17:46

Ahoj, jestli znáš Železobetona,tak se ho určitě zeptej. Má všechna aktuální pravidla v textovém dokumentu v pc.
„Všichni víme,že Jailbreak hrajou jenom děti.“ - sky 2k17

http://steamcommunity.com/profiles/76561198078698002/

“Be yourself, don't take anything from anyone, and never let them take you alive.”
Gerard Way
Uživatelský avatar
skywtf13
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 139
Registrován: 18 srp 2016, 16:36
Bydliště: Praha

Re: PRAVIDLA JB

Příspěvekod ZelezoBeton » 12 led 2018, 17:51 VIP

skywtf13 píše:Ahoj, jestli znáš Železobetona,tak se ho určitě zeptej. Má všechna aktuální pravidla v textovém dokumentu v pc.

Hej mám to uložené v priečinku so skyinshower.avi
Obrázek
Uživatelský avatar
ZelezoBeton
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 839
Registrován: 09 led 2017, 18:26
Bydliště: San Francisco Armory

Re: PRAVIDLA JB

Příspěvekod BrooKlyGS » 12 led 2018, 21:07 VIP

Ahoj,
ona se pravidla zase tak nezměnila, až na pár situací, které se řeší jinak. Například ta se schody a plošinou. Naučíš se to hraním, to ti nikdo mít za zlé nebude a když budeš mít otázky konkrétně, tak mně nebo Lifovi zde na webu do PM.

Poprosil bych naše milé kamarády z TTT, aby se přestali takhle dementně vyjadřovat k věcem, které se jich netýkají. Hráč se normálně zeptal, tak je na místě i normální odpověď.
Obrázek
Obrázek ex CS:GO Hlavní Admin, CS:GO CheatHunter, Správce akademie
Obrázek http://steamcommunity.com/id/Brooklyy/
Uživatelský avatar
BrooKlyGS
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1909
Registrován: 02 úno 2016, 17:44
Bydliště: Poděbrady

Re: PRAVIDLA JB

Příspěvekod skywtf13 » 12 led 2018, 21:26

Já myslel,že když je to v sekci csgo->volná debata,že je to volná debata a já se můžu vyjádřit. V čem je problém. Železo ty pravidla opravdu má,jen jsem nevěděl,že je to pro něj osobní,tak to nikomu neukáže. :( :( :(
„Všichni víme,že Jailbreak hrajou jenom děti.“ - sky 2k17

http://steamcommunity.com/profiles/76561198078698002/

“Be yourself, don't take anything from anyone, and never let them take you alive.”
Gerard Way
Uživatelský avatar
skywtf13
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 139
Registrován: 18 srp 2016, 16:36
Bydliště: Praha

Re: PRAVIDLA JB

Příspěvekod ZelezoBeton » 13 led 2018, 00:34 VIP

Pozri sa Brookly každému je jasné že to bola recesia, ako písal Sky sme vo voľnej debate. Koniec koncov si ho aj ty vyfuckoval s tým že pravidlá niesu spísané čiže to výjde na rovnako.

Ja by som zas poprosil naše milé HLSA z jailu aby neprepisovali, nemazal a nepresúvali naše príspevky ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
ZelezoBeton
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 839
Registrován: 09 led 2017, 18:26
Bydliště: San Francisco Armory

Re: PRAVIDLA JB

Příspěvekod byLife » 13 led 2018, 01:25 VIP

jednoduše
pravidla sepsána nejsou, jen základní, jíná ne a ani nikdy nebudou
pokud je někdo sepsal a budeš se na ně vymlouvat, tak bohužel, protože nemusí být vždy přesné
pravidla jsou ohebná, každá situace se řeší jinak a pokud nevíš, tak nezabíjej popř. se zeptej admina, nemůže ti sám od sebe nic udělat
pokud máš otázky co se týče obtížnějších pravidel napiš mi pm
ještě jinak, pokud nevíš, jak v nějaké situaci reagovat, tak postupuj tak, aby si se do těch příkazů nezamotal, prostě hraj s tím co umíš a pozoruj ostatní, nejlépe adminy
co tak přemýšlím, tak se tu dá hodně věcí vytknout v tom co jsem napsal a taky se na dost věcí zeptat aleeee, snad to pochopíš
Uživatelský avatar
byLife
CS 1.6 Server Admin
CS 1.6 Server Admin
 
Příspěvky: 3159
Registrován: 03 srp 2014, 15:28


Zpět na Volná debata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků