Máte problém s VIP účtem? Tady se na nás můžete obrátit.

VIP email DLHO!

Příspěvekod fakir » 17 led 2018, 21:48

Nickname na serveru: Post Malone^
Kde mám VIP: Dust2 only 1
Jak je VIP staré: ERROR
Kdy mi VIP naposledy fungovalo: ERROR
Zkoušel jsem zopakovat postup z emailu: ERROR 404
Popis problému: Prosím pekne GS :D to je snáď výsmech toto ... ako čítal som si fórum pred objednávaním, natrafil som na pár príspevkov o tom že objednávanie cez prevod účtu trvá dlhšie ako normálne max týždeň - podľa skúsenosti ostatných .... nič by mi tak nevadilo keby som bol vedel ako to funguje ... keby ste nezavádzali že do 24 hodín ako to tam je pri objednávaní napísané ... mohol som si zvoliť úplne iný spôsob a makes killed bodies ... ďalšia vec, pozeráte na podmienky toho čo ste napísali - čiže možnosť odstránenia VIP podľa rozhodnutia GS, ale na podmienku že aktivácia prevodom do 24hodín je zabudnutá .. mal som 2 EVIP na zrušených serveroch keď som dal žiadosť o REAKTIVÁCIU na iný server žiadna odpoveď neprišla .... podmienky by mali platiť pre každého rovnako, inak nemajú hodnotu ..... ako najväčší gameportál cz/sk som čakal že budete mať trochu serióznejší prístup, dúfam že táto snaha napísať vám recenziu a upozorniť na seba nebude zas márna... ide o to len skontrolovať účet a poslať mi jeden blbý kód ... ĎAKUJEM
fakir
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 8
Registrován: 08 led 2018, 15:14

VIP email DLHO!

od Rumcajz » 17 led 2018, 21:48

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: VIP email DLHO!

Příspěvekod Derakh12 » 18 led 2018, 00:29 VIP

Koupi VIP převodem z účtu řeší jen Dwandy jelikož to jde na jeho účet (nejspíše) takže ho spíše zkus kontaktovat PMkou na webu a popiš mu tam svůj problém..
Kdykoliv mlčky skloníte hlavu, pokaždé umíráte. Když jdete s hlavou vztyčenou, zemřete jen jednou-Giovani Falcone

@ byLife - 29 črc 2018 11:38
Nemůžeš si říkat vítěz, když má ten nejlepší zakázáno být v soutěži
Uživatelský avatar
Derakh12
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 895
Registrován: 25 bře 2017, 14:09


Zpět na VIP poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků