Postavte si vlastní mapu do hry! Zde vám pomůžeme.

[*P] jail_concrete_widow

Příspěvekod Luther » 17 led 2018, 16:34

Název mapy: jail_concrete_widow
Pro jaký mód je mapa vytvořena: Jailbreak Mod
Autor: Luther (Map design, některé modely a textury), Useless (Některé textury)
Popis mapy: Moje první JB mapa na které jsem dělal už někde od září 2017 (koncepty, zkoušky v Hammeru, sbírání atrakcí a jejich použitelnost, tvorba modelů). Na plno se práce rozjely až kolem konce listopadu 2017 kdy jsem vytvořil základní kostru mapy na kterou už zbývalo jen dodělat aktrakce, detaily a hlavně vše pořádně otestovat. :) Celý proces trval déle než jsem plánoval, protože původně měla mapa stihnout konec roku 2017. Bohužel mapa je hotová až dnes. Nejsou zde nějaký extra super nebo náročné atrakce (je to má první JB mapa) pouze ty jednodušší: KZ, trampolína, kámen nůžky papír, bludiště, závody, AIM, wipeout a další.
Narozdíl od jiných JB map jsem se snažil udělat tu mou alespoň trochu tématickou. Volba padla na Stargate svět, takže mapa obsahuje některé detaily spojené s tímto sci-fi. V podstatě se jedná o tajné zařízení/věznici pro Goauldi nazvané Železná vdova. :D
Mapa by měla být bez větších a závažnějších chyb, prošla několika testy, byla maximálně optimalizována a to vše hlavně díky několika lidem: především mému hlavnímu testerovi [T]eskovi, dále pak JimCarry, Habs, Knedlajs, chickeylolz, eXtr3mer, lukick a dalším. Všem díky moc za pomoc při tvorbě! ;)
Nakonec bych rád prohlásil, že tohle byl pro mě můj nejnáročnější projekt do Counter Strike 1.6, který mi sebral neskutečné množství mého volného času a byl bych rád, kdyby to vše nebylo pro nic! Šéfe doufám, že se mapa bude líbit i tobě a nahodíš ji na servery. :roll:
Link na stažení + Screeny: jail_concrete_widow
YT: http://www.youtube.com/user/CZLuther
Uživatelský avatar
Luther
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1017
Registrován: 28 úno 2013, 21:15

[*P] jail_concrete_widow

od Rumcajz » 17 led 2018, 16:34

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: [*P] jail_concrete_widow

Příspěvekod Habs » 17 led 2018, 17:41 VIP

Konečne som sa dostal k tomu, aby som si mapu komplet prešiel. Skvelá práca, hodnotím veľmi pozitívne. Osobne mi mapa veľmi sedí. Atrakcie, štýl, rozloženie jednotlivých prvkov, všetko super. Jediná vec, ktorú som postrehol je, že automatom na zbrane v zbrojnici dlhšie trvá vyhovieť tvojej požiadavke k vybraniu zbraní. Zbraň dostanem až po opätovnom mačkaní. Len taký detail. Inak na 1*. Ďakujeme za skvelý výtvor.
Uživatelský avatar
Habs
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1454
Registrován: 05 črc 2015, 13:23

Re: [*P] jail_concrete_widow

Příspěvekod NEVERSTOPME » 17 led 2018, 22:30

Neviem, koho baví hranie JAIL serverov, ja osobne také nehrávam je to nuda atotalne zabitie času, mapu som si prešiel je super, mal by som len otázku, aku entitu si použil na tie zbrane na nastenke??
Uživatelský avatar
NEVERSTOPME
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 26 pro 2017, 20:08

Re: [*P] jail_concrete_widow

Příspěvekod Knedlajs » 18 led 2018, 01:14 VIP

Konečne niečo použiteľné. Good Job. Raz ma to naučíš robiť tiež a ja ťa na oplátku naučím JB. :lol:

P.S.: CT zóny mám pripravené pre prípad, že by sa mapa nahadzovala.
Uživatelský avatar
Knedlajs
Spamer Veterán
Spamer Veterán
 
Příspěvky: 3814
Registrován: 15 kvě 2016, 10:08

Re: [*P] jail_concrete_widow

Příspěvekod JimCarry » 18 led 2018, 16:03 VIP

NEVERSTOPME píše:Neviem, koho baví hranie JAIL serverov, ja osobne také nehrávam je to nuda atotalne zabitie času, mapu som si prešiel je super, mal by som len otázku, aku entitu si použil na tie zbrane na nastenke??

:?:
あなたがこの文章を翻訳しようとしているなら、あなたは同性愛者です

Ľudia sú ako stromy. Keď ich prerežeš motorovou pílou, zomrú.
Uživatelský avatar
JimCarry
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 684
Registrován: 01 črc 2013, 13:14

Re: [*P] jail_concrete_widow

Příspěvekod 2011 » 20 led 2018, 20:14 VIP

Zdravím.
Velice ale velice povedená mapa Luthere, avšak stále si myslíš, že bys na mappera neměl čas? :)
S Dwandym se spojím a pokusím se ti vyhovět o nahození mapy na server ;)
ex. Hlavní mapper, CS Admin, správce MC akademie, správce CS admin-akademie, MC Cheathunter, MC Admin, CS Support, MC Support, PP Administrátor, GM, PS, správce Dota2 sekce ...

Since 2011
Uživatelský avatar
2011
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 610
Registrován: 08 zář 2014, 16:42

Re: [*P] jail_concrete_widow

Příspěvekod klasaa9 » 20 led 2018, 21:13

Jak jsem ti psal na steamu je to dobrá mapa. Takže určo na server :)
Uživatelský avatar
klasaa9
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 110
Registrován: 20 čer 2016, 17:58

Re: [*P] jail_concrete_widow

Příspěvekod Luther » 21 led 2018, 17:30

Habs píše:Konečne som sa dostal k tomu, aby som si mapu komplet prešiel. Skvelá práca, hodnotím veľmi pozitívne. Osobne mi mapa veľmi sedí. Atrakcie, štýl, rozloženie jednotlivých prvkov, všetko super. Jediná vec, ktorú som postrehol je, že automatom na zbrane v zbrojnici dlhšie trvá vyhovieť tvojej požiadavke k vybraniu zbraní. Zbraň dostanem až po opätovnom mačkaní. Len taký detail. Inak na 1*. Ďakujeme za skvelý výtvor.

Díky. Ten automat je trochu na nic, ale klasická lavička/stůl se zbraněmi by se tam nevešel a automat už vůbec ne. :)

NEVERSTOPME píše:Neviem, koho baví hranie JAIL serverov, ja osobne také nehrávam je to nuda atotalne zabitie času, mapu som si prešiel je super, mal by som len otázku, aku entitu si použil na tie zbrane na nastenke??

Jsou to obyčejné modely ( entita cycle_sprite nebo cycle) a func_button, které ti dá zbraň.

Knedlajs píše:Konečne niečo použiteľné. Good Job. Raz ma to naučíš robiť tiež a ja ťa na oplátku naučím JB. :lol:

Díky. :) Úpřímně JB jsem kdysi zkoušel a nebyl to zrovna mod, který by mě nějak bavil. :D

Mossato píše:Zdravím.
Velice ale velice povedená mapa Luthere, avšak stále si myslíš, že bys na mappera neměl čas? :)
S Dwandym se spojím a pokusím se ti vyhovět o nahození mapy na server ;)

Taky díky. Ohledně toho mappera, čas je to, co opět po těch svátcích a dovolených nemám. ;)

klasaa9 píše:Jak jsem ti psal na steamu je to dobrá mapa. Takže určo na server :)

Snad se tam někdy objeví no. :) Ale hlavně doufám, že hráče bude bavit, když obsahuje minimum atrakcí a ještě takových jednoduchých. ;)
YT: http://www.youtube.com/user/CZLuther
Uživatelský avatar
Luther
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1017
Registrován: 28 úno 2013, 21:15

Re: [*P] jail_concrete_widow

Příspěvekod Dwandy » 23 led 2018, 23:41 VIP

mapa dobrá, jen bych chtěl nahodit aspon 2+ :) nahazovat jednu mapu na tolik serverů je opruz. Nemáte ještě něco ?
Uživatelský avatar
Dwandy
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2259
Registrován: 14 led 2013, 18:44

Re: [*P] jail_concrete_widow

Příspěvekod odyseenko » 24 led 2018, 00:13 VIP

Dwandy píše:mapa dobrá, jen bych chtěl nahodit aspon 2+ :) nahazovat jednu mapu na tolik serverů je opruz. Nemáte ještě něco ?



Ak by sa fixol jail_beach? ;)

e. Knedlík: A jail_crime.
Obrázek

Svet sa rúti do prdele. Tak sa pripútajme a užime si jazdu!

Posledný mohykán Jailbreaku...
Uživatelský avatar
odyseenko
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 2004
Registrován: 17 úno 2014, 21:05
Bydliště: Only Teardrops

Re: [*P] jail_concrete_widow

Příspěvekod lukick » 24 led 2018, 18:20

Dwandy píše:mapa dobrá, jen bych chtěl nahodit aspon 2+ :) nahazovat jednu mapu na tolik serverů je opruz. Nemáte ještě něco ?



mame este nieco ja tam mam urobene 2 jb mapy
tu mas odkaz:
(1)- jail-sandprison-t171037.html
(2)- jail-gsiteprison-t171730.html

btw: knedlik? jail_crime fixnem do 30min. mam to aj skoro hotove ale nikto sa neozyva ze to treba atd. takze tak :)
!_kempa_! lukick *KOHI*
lukick
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 471
Registrován: 23 led 2013, 15:24

Re: [*P] jail_concrete_widow

Příspěvekod odyseenko » 24 led 2018, 18:22 VIP

lukick píše:
Dwandy píše:mapa dobrá, jen bych chtěl nahodit aspon 2+ :) nahazovat jednu mapu na tolik serverů je opruz. Nemáte ještě něco ?



mame este nieco ja tam mam urobene 2 jb mapy
tu mas odkaz:
(1)- jail-sandprison-t171037.html
(2)- jail-gsiteprison-t171730.html

btw: knedlik? jail_crime fixnem do 30min. mam to aj skoro hotove ale nikto sa neozyva ze to treba atd. takze tak :)



A BEEEEEEEAAAAAAAAAAAAAAAACHHHHHHHH????????????????
Obrázek

Svet sa rúti do prdele. Tak sa pripútajme a užime si jazdu!

Posledný mohykán Jailbreaku...
Uživatelský avatar
odyseenko
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 2004
Registrován: 17 úno 2014, 21:05
Bydliště: Only Teardrops

Re: [*P] jail_concrete_widow

Příspěvekod lukick » 24 led 2018, 18:33

odysee píše:
lukick píše:
Dwandy píše:mapa dobrá, jen bych chtěl nahodit aspon 2+ :) nahazovat jednu mapu na tolik serverů je opruz. Nemáte ještě něco ?



mame este nieco ja tam mam urobene 2 jb mapy
tu mas odkaz:
(1)- jail-sandprison-t171037.html
(2)- jail-gsiteprison-t171730.html

btw: knedlik? jail_crime fixnem do 30min. mam to aj skoro hotove ale nikto sa neozyva ze to treba atd. takze tak :)



A BEEEEEEEAAAAAAAAAAAAAAAACHHHHHHHH????????????????


jebem to robit a ani sa nenahodi pokial nebude na 100% povedane ze sa nahodi tak to neurobim.. uz mam skusenosti z BB mapou jak chceli odomna od zakladou prerobit a kde skoncila? nikde tu lezi v prachu..
!_kempa_! lukick *KOHI*
lukick
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 471
Registrován: 23 led 2013, 15:24

Re: [*P] jail_concrete_widow

Příspěvekod 2011 » 24 led 2018, 19:23 VIP

Mapa jail_beach opravit nepujde.
ex. Hlavní mapper, CS Admin, správce MC akademie, správce CS admin-akademie, MC Cheathunter, MC Admin, CS Support, MC Support, PP Administrátor, GM, PS, správce Dota2 sekce ...

Since 2011
Uživatelský avatar
2011
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 610
Registrován: 08 zář 2014, 16:42

Re: [*P] jail_concrete_widow

Příspěvekod lukick » 24 led 2018, 19:27

Mossato píše:Mapa jail_beach opravit nepujde.



dovod?
!_kempa_! lukick *KOHI*
lukick
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 471
Registrován: 23 led 2013, 15:24

Další

Zpět na Tvorba Map

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků