Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

Zajacik // Survival // DogeTennant

Příspěvekod ZAJ0 » 19 led 2018, 19:22 VIP

1. Název topicu -> Survival / DogeTennant / Zajacik
2. Důvod a délka banu-> Pouzivani cheatu / hacku 50340 min
3. Napíšte, co se stalo-> Zdravím, dnes mne a môjmu kamarátovi Smajliikovi bol udelený ban za použivanie cheatov / hackov čož vyústilo v moje snad dočasné odobratie práv. Po rýchlom zistení sme vraj dostali ban za X-Ray... Chcel by som teda touto cestou zistiť kedy a kde som použival poprípade kolega X-ray kedže väčšinou kopem iba rovno pretože farmím skoro len Stone... Kedže diamanty,gold alebo napr. iron väčšinou kupujem...

Predom ďakujem za odpoveď a snad sa jedná len o nedorozumenie. :)

-Zajo
Uživatelský avatar
ZAJ0
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 334
Registrován: 23 led 2013, 15:28

Zajacik // Survival // DogeTennant

od Rumcajz » 19 led 2018, 19:22

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Zajacik // Survival // DogeTennant

Příspěvekod TheRsM1 » 19 led 2018, 19:25

Poprosím vyjádření banujicího admina a následně aspon 2-3 CHH..
Uživatelský avatar
TheRsM1
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 686
Registrován: 26 srp 2014, 14:29
Bydliště: Ostrava

Re: Zajacik // Survival // DogeTennant

Příspěvekod DogeTennant » 19 led 2018, 19:53 VIP

Zdravím,

Zajacik a Smajliik dostali oba ban za xray - zde je důkaz: https://www.youtube.com/watch?v=2ijXmEy ... e=youtu.be

Doporučuji video zhlédnout celé.. Video jasně ukazuje že Zajacik nekope jen tak rovně, jelikož si dělá spoustu zatáček do stran, nahoru a doru.. přičemž úplnou náhodou vždy najde nějaký ten diamant..

Dále je zajímavý fakt, že když se podívám na tebou vykopané dia, jsou tam vykopané 2 diamanty před 550ti hodinami - pak velká pauza a najednou vykopeš cca 590 blocků diamond ore za 2 dny..

Potom taková náhoda které sem si všiml - Velemarw mi zhruba před 3-4mi dny nahlásil že prý používáš cheaty na /arena a dnes mi Podrouch nahlásil že si prý psal a přitom shiftoval - Obě tyto nahlášení jsou bez důkazu a proto vím že nemají téměř žádnou váhu, ale zajímavá shoda náhod..

Dále pak ke Smajliikovi, i když na videu není přímý prokazatelný důkaz, je očividné, že po většinu času kopal s tebou a i kdyby tedy neměl xray, o tvém cheatingu určitě věděl a tím pádem napomáhal (Také pokud jde o Smajliika tak tu mám dvě krátká videa, které by měly dokázat, že uritě není úplně nevinný.)

https://www.youtube.com/watch?v=3xIVV6Yehfs

https://www.youtube.com/watch?v=eV6FwUe ... e=youtu.be (tohle je však jen jedno ložisko, ale bylo to ve změti tunelů které kopal Zajicek společně se Smajliikem a našli tam nemálo diamantů (tyhle tunely mám v tom druhém videu))

Myslím že video mnou dodané je více než dostačující + všechny okolnosti okolo.. pokud by video i přesto nestačilo, mám ještě jedno 10ti minutové, které sem zatím dávat nebudu, protože je zbytečně dlouhé a dodám ho jen když to bude doopravdy potřeba.
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
DogeTennant
Minecraft HLSA
Minecraft HLSA
 
Příspěvky: 2235
Registrován: 15 dub 2015, 15:56

Re: Zajacik // Survival // DogeTennant

Příspěvekod Surprice » 19 led 2018, 20:13 VIP

Po dôkladnom zhliadnutí videa / terénu, som usúdil, že na videu sú cheaty (x-ray).
Uživatelský avatar
Surprice
Minecraft admin
Minecraft admin
 
Příspěvky: 645
Registrován: 18 říj 2014, 16:06

Re: Zajacik // Survival // DogeTennant

Příspěvekod 2011 » 19 led 2018, 20:28 VIP

Na videu jsou cheaty.
Počkáme na vyjádření třetího CHH v případě, ze třetí CHH bude mít totožný názor, topic bude pokládán za vyřešený.
ex. Hlavní mapper, CS Admin, správce MC akademie, správce CS admin-akademie, MC Cheathunter, MC Admin, CS Support, MC Support, PP Administrátor, GM, PS, správce Dota2 sekce ...

Since 2011
Uživatelský avatar
2011
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 610
Registrován: 08 zář 2014, 16:42

Re: Zajacik // Survival // DogeTennant

Příspěvekod ErbiCZ » 19 led 2018, 20:48 VIP

Já tam vidím taky xray. :roll: :roll:
Uživatelský avatar
ErbiCZ
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1228
Registrován: 15 led 2016, 14:47

Re: Zajacik // Survival // DogeTennant

Příspěvekod Surprice » 19 led 2018, 21:20 VIP

Ban opravneny, ub pouze za VIP
Uživatelský avatar
Surprice
Minecraft admin
Minecraft admin
 
Příspěvky: 645
Registrován: 18 říj 2014, 16:06

Re: Zajacik // Survival // DogeTennant

Příspěvekod Smajliik » 19 led 2018, 21:34 VIP

Zdravím, viem, že topic je považovaný za vyriešený, ale nespravodlivo.

Keďže sme so Zajom plánovali od základu prerobiť celý dom na stavbu z stone brickov a takých podobných veci, proste do nejakého moderného štýlu.Zo začiatku Zajo ťažil s normálnym krompáčom ale potom ťažil so Silk Touchom, ja som staval plot, kŕmil kravy a podobne, Zajo vynechával iron, gold a taketo veci tak vždy keď našiel dačo tak som sa na neho portol a vykopal som to ja. Dakedy som tam bol trochu dlhšie, že som si aj ja trochu vykopal nejaké veci. Niekedy som aj Zajovi pomáhal, rozdeľovali sme sa do rôznych strán a podobne. Ja som hlavne chcel kopať tie suroviny ako zlato, iron, diamanty, uhlie, redstone atd....

K tomu môjmu videu na spawne.... Nechápem ako som to mohol spraviť, ale snažím sa nájsť nejaké logické vysvetlenie alebo to musí byť nejaký bug. Jediné čo mi príde že sa mohlo stať, tak som mohol vyhrať event a nejak sa blbo spawnúť v sneaku. Keďže ja vždy chodím v brnení a iba keď idem na event tak sa vyzlečiem a všetky veci dám do chesty.... Na spawn často nechodím, väčšinou iba vtedy, keď je event. Čiže je pravdepodobné že je to nejak v spojitosti s Eventom a dúfam že to tak aj je, lebo žiadne cheaty nepoužívam, nechcem a ani nebudem používať.

Dúfam že sa to nakoniec spravodlivo vyrieši.
Prajem pekný deň.
Uživatelský avatar
Smajliik
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 700
Registrován: 06 srp 2013, 18:51

Re: Zajacik // Survival // DogeTennant

Příspěvekod TheRsM1 » 20 led 2018, 02:06

Vyřešeno..
Uživatelský avatar
TheRsM1
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 686
Registrován: 26 srp 2014, 14:29
Bydliště: Ostrava


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků