I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

JB4 / Poland

Příspěvekod Veenom » 21 led 2018, 19:07

Dobrý den,
21. 1. 2018 v 17:00 CCA

Hrál jsem mapu jail_rats a přišel tam Poland a hráč jménem Filip vzal simona, kterého bylo špatně slyšet tak mu dal admin Poland přehoz, jenže Filip se znovu připojil k CT a dal mu znova přehoz a já jsem se zeptal proč nadržuje a nedámu ban a on mi dal kick, tak jsem se znovu připojil k CT a ban jsem dostal což mně dost naštvalo. Asi pak o 5 minut jsem mu napsal že je zakomplexovaný admin on mně upozornil ať ho neprovozují a o dalších 3 minutách jsem znovu napsal že je zakomplexovaný a dal mi ban na 12 hodin. Takže bych chtěl vědět proč místo 10 minut jsem dostal rovnou 12 hodin ? Vždyť když o něm kom řeknu že je zakomplexovaný, tak je to spíš názor něž nadávka. A ban na 10 minut jsem nedostal.

Děkuju za každé vyjádření.
Venom
Uživatelský avatar
Veenom
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 38
Registrován: 16 srp 2017, 09:28

JB4 / Poland

od Rumcajz » 21 led 2018, 19:07

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: JB4 / Poland

Příspěvekod Poland » 21 led 2018, 20:23

Jsi total mimo ti řeknu.

Nebudu banovat nové hráče, i kdyby dal nechtěně mfk, tak mu vysvětlím co a jak a dám mu jen přehoz. Ty se nemáš, co starat do práce admina. Dostal si upozornění i kick. Ban máš za nadávky na admina. Pak si dostal i ban za provokaci za tvé nicky.

Jinak právě jsem ti chtěl domluvit prodloužení banu, ale jelikož ses sám přihlásil, tak se to snad vyřeší naraz.
Dovaogēdys! Āeksia ossēnātās, menti ossēnātās, qilōni pilos lue vale tolvie ossēnātās, yn riñe dōre ōdrikātās. Urnet luo buzdaro tolvio belma pryjātās!

JB + ALL admin
JB AA
Uživatelský avatar
Poland
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1788
Registrován: 08 led 2016, 20:04

Re: JB4 / Poland

Příspěvekod Veenom » 21 led 2018, 20:30

Jáký nadávky na admina !? Neřekl jsem ani jedno vulgární slovo...
Proč bych měl být prodloužený ban, za to že ty si zakoplexovaný ?
Venom
Uživatelský avatar
Veenom
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 38
Registrován: 16 srp 2017, 09:28

Re: JB4 / Poland

Příspěvekod Habs » 21 led 2018, 21:57 VIP

Ban som ti predĺžil a keď neprestaneš, budem ti ho obnovovať a predlžovať ďalej a ďalej. Ráč sa uvedomiť.

Sťažnosť zamietnutá.
Uživatelský avatar
Habs
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1454
Registrován: 05 črc 2015, 13:23

Re: JB4 / Poland

Příspěvekod Veenom » 21 led 2018, 23:05

Napíšů 2x že je zakomplexovaný a dostanu ban na týden, tak jste normální ?
Kdyby jste banovali každýho na týden za to že napíše názor na admina, tak už na GS serveru nikdo nehraje.
Kdyby to napsal kdokoliv jiný tak dostane ban na 10minut, ale když to jsem já Venom, tak dostanu ban na týden a prodlužujete mi ban za to že posílám stížnost a že Poland je osel co si hraje na největšího frajera a když mu někdo něco řekne tak se schová za své prává, no tak to vám přeju s GS jen to nejhorší, protože takového volá jako Poland dát mu prává, tak to můžu udělat tak maximálně dement.
Venom
Uživatelský avatar
Veenom
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 38
Registrován: 16 srp 2017, 09:28

Re: JB4 / Poland

Příspěvekod Awee (cti ejvi) » 22 led 2018, 05:11

Takových kokotů jako ty tady bylo, a dopadl si stejně jako oni. Máš permu.
V případě že si koupíš unban a budeš pokračovat, ban ti bude ihned obnoven zpět.

Děláme to tady pro slušné hráče, lidi jako ty ať jdou hrát jinde.
lock
Věčně nám z cizejch zadků boty koukaj ven, ještě se ukloníme než tam zalezem. Možná, že je tam teplo, ale hlavně smrad. Já se nechci klanět, já chci rovně stát...
Uživatelský avatar
Awee (cti ejvi)
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 3110
Registrován: 08 čer 2013, 14:48
Bydliště: Ostrava


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků