Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

[Zamietnuté]Jailbreak | TeeKane;

Příspěvekod Tykejn » 26 led 2018, 08:28 VIP

Dobrý deň prajem celému vedeniu Gamesites rád by som citoval jednoho YTbera: " Už jsem tady zas.." :D.

Rád by som si zažiadal o administrátorské práva na Jailbreak serveroch.


Nick v hre : ^TeeKane;

Nick na fórku : Tykejn

Profil na fórku : KLIK

Vek : 17

Steam nick : TeeKane;

Steam ID : STEAM_0:1:214723700

HLstats : KLIK

Nejaké bany alebo prehrešky (GS, iný portál) : Od poslednej žiadosti ( Viz. )sa mi stalo pár nedorozumení konkrétne som sa zamotal do svojich príkazov a dostal som prehoz od admina Marley tuším a od tej doby som sa poučil a nedával som takéto hlúposti na ktoré som nachytával maximálne seba. Bola to moja demencia. + Nahlásil som pár hráčov, ktorý neporušili pravidlá ale neviem prečo som si myslel že pravdu som mal ja. Týmto sa hráčom ospravedlňujem.

Niečo o sebe : Volám sa Matej a som zo západného Slovenska. Chodím na priemyselnú školu do druhého ročníka. Mám v pláne ísť na vysokú školu do Brna❤. Rád počúvam hudbu a často chodím do prírody / cestujem alebo objavujem nové kúty sveta. Knihy sú moja vášeň rovnako ako filmy a seriály. Mám priateľku ktorej venujem 75% môjho času a zbytok je CS a moje hobby. Rád zájdem aj na iné módy ako Jail napríklad Rats, Aim, Sniper War alebo DM, GunGame a málokedy na Knife.

Prečo by som chcel adminovať na GS : Moje dôvody sa od minula nezmenili ale zmenil sa môj prístup k hráčom. Predtým som len čakal kým niekto spraví chybu aby som ho mohol dať na fórko :twisted:. Ale teraz miesto toho sa snažím aj mladším hráčom vysvetliť že dali FK, nesplnitelný príkaz alebo nejak pomôcť. Ale pokial hráč úmyselne porušuje pravidlá a doslova si myslí že je na servery "Boh" vtedy ho nahlásim. Okrem toho samozrejme chcem pomáhať serveru keďže nie vždy majú admini čas a než prídu, hráči sa väčšinou odpoja alebo sa prestanú správať zle keď vidia že prišiel admin. Už nie som taký že by som si tvrdo šiel za svojou pravdou ale radšej sa opýtam pretože všetci sme len ľudia a ľudia robia chyby.

Za vyjadrenie sa k mojej žiadosti ďakujem a dúfam v jej kladné vybavenie.

S pozdravom TeeKane;
When I'm dead who cares? I don't
VIP: Jailbreak #1 #3 #5| Rats| WEB
Obrázek
Uživatelský avatar
Tykejn
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 115
Registrován: 17 lis 2017, 08:42
Bydliště: Doma na lehátku

[Zamietnuté]Jailbreak | TeeKane;

od Rumcajz » 26 led 2018, 08:28

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Doma na lehátku

Re: Jailbreak | TeeKane;

Příspěvekod Habs » 26 led 2018, 09:06 VIP

Poprosím referencie na osobu žiadateľa.
Uživatelský avatar
Habs
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1454
Registrován: 05 črc 2015, 13:23

Re: Jailbreak | TeeKane;

Příspěvekod Habs » 02 úno 2018, 16:14 VIP

Prepáč na tvoju žiadosť sa zjavne zabudlo. Každopádne označiť snahu ako zbytočnosť je divné a hráči, ktorým iślo len o práva to ďaleko nedotiahli. S ohľadom na referencie adminov tvojej žiadosti nevyhovieme. Snaž sa urobiť dobrý dojem na hráčov či adminov, Simonuj v prítomnosti adminov a hlsa, ak počas tohto mesiaca zistíme, že si vhodný kandidát, budeš pripustený k testu.
Uživatelský avatar
Habs
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1454
Registrován: 05 črc 2015, 13:23


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník