Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[Vyřešeno] Žádost o zlehčení banu JB8/KwajdoS

Příspěvekod KwajdoS » 11 úno 2018, 22:19

SID : STEAM_1:0:49824551
https://imgur.com/a/QNTjh
Dával jsem mfk a ještě prý používal wh...Ano kdybych dostal ban k perma ban k ct za ty multi free killy ale já jsem dostal permu za to rádoby wh ,když jsem se pouze díval na bratrův pohled ,který byl vedle mě a jelikož byl mrtvý a byl Téčko tak jsem viděl obrysy jeho spoluhráču což jsou téčka a podle toho jsem mířil a nikde ve vašich pravidlách to není zakázané takže nechápu jak jsem za to mohl dostat permu na všechny servery..Prosím o zlehčení banu klidně na perma ban k ct ale né na všechny servery..
CS:GO HLSA
Minecraft Hlavní Admin
Minecraft Šerif
Brigádník
Šef oddělení VIP Podpory
Marketingový Konzultant
Uživatelský avatar
KwajdoS
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 9
Registrován: 01 úno 2017, 21:38

[Vyřešeno] Žádost o zlehčení banu JB8/KwajdoS

od Rumcajz » 11 úno 2018, 22:19

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Žádost o zlehčení banu JB8/KwajdoS

Příspěvekod Gustik » 12 úno 2018, 03:23 VIP

Jako Simon si se zabarikádoval Simon bloky, nedával si žádné příkazy a přes ty bloky si následně přesně střílel všechny vězně.

Ty vlastně ani nežádáš o unban, ale o zkrácení, nebo předělání na perma CT ban. Zajímavé, když jsi dal jen pouhý MFK, nebo dva. Navíc si se v podstatě sám přiznal, protože i tvá smyšlená story s bratrem je zakázaná, je to v podstatě WH. A jak se vlastně jmenuje brácha ve hře?
KwajdoS píše:když jsem se pouze díval na bratrův pohled ,který byl vedle mě a jelikož byl mrtvý a byl Téčko tak jsem viděl obrysy jeho spoluhráču což jsou téčka a podle toho jsem mířil a nikde ve vašich pravidlách to není zakázané takže nechápu jak jsem za to mohl dostat permu na všechny servery..

Možná, když se opravdu normálně přiznáš s tím, že to neuděláš, Life, nebo můj jiný šéfik, přimhouří oko a dá ti alespoň slevu na unban. ;)

Večer ti sem hodím demo, už totiž nejsem na PC.
Uživatelský avatar
Gustik
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2346
Registrován: 23 led 2013, 15:34

Re: Žádost o zlehčení banu JB8/KwajdoS

Příspěvekod KwajdoS » 12 úno 2018, 15:15

Tak to ani nechci unban ,když jsi takový hlupák a ani nevíš co je wh OMEGALUL KYS
CS:GO HLSA
Minecraft Hlavní Admin
Minecraft Šerif
Brigádník
Šef oddělení VIP Podpory
Marketingový Konzultant
Uživatelský avatar
KwajdoS
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 9
Registrován: 01 úno 2017, 21:38

Re: Žádost o zlehčení banu JB8/KwajdoS

Příspěvekod Awee (cti ejvi) » 12 úno 2018, 16:02

Unban nechceš.
lock
Věčně nám z cizejch zadků boty koukaj ven, ještě se ukloníme než tam zalezem. Možná, že je tam teplo, ale hlavně smrad. Já se nechci klanět, já chci rovně stát...
Uživatelský avatar
Awee (cti ejvi)
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 3110
Registrován: 08 čer 2013, 14:48
Bydliště: Ostrava


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků