I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Zamietnute]Focus_ & aasd & chicken / JB2

Příspěvekod 930b9bc52dc70d1 » 13 úno 2018, 17:14

1.
Kedze plnenie CTciek je brat simona, je pochopitelne, ze som dostal prehoz k TT, pricom admin (Focus_ - Elektrikar) nevidel ze som simon bol. V ten isty moment, bol vsak na serveri dalsi admin, ktory videl ze simona som mal. K veci. Kedze po zacati kola CTcka nebrali simona, Focus zacal prehadzovat hracov k TT. Nie vsetkych hracov prehodil, cize to beriem ako nejaku zaujatost alebo neplnenie si povinnosti. Zaroven ak uz tam bol dalsi admin (aasd), mohol Focusa upozornit na fakt, ze som simona mal, pricom ine CTcka nevidel. (Neskor sa ma iba admin pytal preco to riesim) - nechapem tejto otazke kedze nie vsetci dostali prehodenie k TT.
Po prehodeni k TT som sa spytal na trochu blizsie informacie k prehodeniu kedze mi prislo smiesne ze niekoho prehodil a niekoho nie. Odpoved znela pokial som dobre pochopil ze som bol na rade. Zvycajne ak admin pise ze ma niekto zobrat simona, napise meno hraca ktory simona ma vziat, v inom pripade vyhodi vsetky CT od CT.
Admini boli na serveri cez HVD, kde jedno z CT islo mimo CT zony resp nechranilo CT zonu. CTcko pokracovalo dalej v hre - rad by som pocul vysvetlenie.
Demo mam od dvadsiatich sekund zacatia mapy cize je vidno ze som simona bral kazde kolo ja, kym neprisiel Focus. aasd je svedok ze som simona mal a totiz neividim dovod preco by mal vseobecne hrac dostat prehoz oproti hracovi ktory simona este nemal resp ho ziaden admin nevidel mat simona a ktory prehoz nedostal.
poslednu cast by som venoval adminovi chicken ktory sa podla mna do tohto zaplietol nechtiac mozno a mozno ani vobec. V prvom kole myslim kde som simon som povedal hracom aby sli na vezu (mapa jail_anka_v1). Hraci sa mali postavit na hranu tak aby sm ich videl. Reakcia o vyhodu na vypocitanie prikladu a nasledne hrac Hrusticka mal skocit na moje slovicko start do vody pricom som mohol strielat z AWP. Hrac skocil do vody a vsak do bazenu, tj neplnil prikaz pretoze bazen je dalej ako ta voda a zaroven opustil areal atrakcie (veze). Na to JackRusel stale omielal ze som mu dal FK a podobne. Nasledne vraj volal admina (pravdepodobne aj admina aasd). Dalsie kolo, ked prisiel admin aasd na server, sa mu to Jack pokusal vysvetlit. Tam spomenul admina chicken v zaujimavom kontexte pricom naraza ze admin chicken dava za pravdu Jackovi. Dalsie kolo (HVD) vsak vysvetlujem aj ja ako to bolo a admin aasd mi dava za pravdu. Preto by som chcel vyjadrenie sa admina chicken na tuto vec.
2.
http://leteckaposta.cz/740356433 - demo od zaciatku mapy az po moj odchod zo servera
myslim ze je nepodstatne rozpisovat kedy som zobral simona, ale mate to tam. Az take dlhe to nie je ak by sta to velmi chceli vidiet :)
7:15 - Jack vysvetluje moj "FK" adminovi aasd
7:20-7:23 - Spomienka o adminovi chicken kde nieco napisal Jackovi
8:20 - HVD - Jack opusta CT zonu a pohybuje sa volne na mape
9:27 - zaciatok noveho kola - 10:04 - prehadzovanie
930b9bc52dc70d1
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 47
Registrován: 15 črc 2017, 14:24

[Zamietnute]Focus_ & aasd & chicken / JB2

od Rumcajz » 13 úno 2018, 17:14

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Focus_ & aasd & chicken / JB2

Příspěvekod chickEZ » 13 úno 2018, 20:35

930b9bc52dc70d1 píše:Tam spomenul admina chicken v zaujimavom kontexte pricom naraza ze admin chicken dava za pravdu Jackovi.


What? :D Ja som Jackovi jasne písal, že mal zabiť hráča pri tom. Mal skočiť do najbližšiej. Nechápem, prečo si ma v tomto spomenul, a neoveril si si, že či dáva na javo že ja mu dávam za pravdu, pretože v deme to spomenuté nie je. :)
XD XD XD
Uživatelský avatar
chickEZ
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 989
Registrován: 29 lis 2016, 08:04

Re: Focus_ & aasd & chicken / JB2

Příspěvekod Xample » 13 úno 2018, 20:43

Mňa si do toho ťahať nemusel...
K prvej situácií, bol som na serveri kolo predtým ako prišli focus a chicken.A keď sa druhý admin rozhodol hráčov prehodiť na základe toho že ste nebrali simona tak mu do toho nebudem kecať...
Vašou povinnosťou ako CT je brať simona a je jedno že si ho mal 10 krát a Ferko ktorý práve prišiel ani raz.
K tej zaujatosti ti poviem len toľko že prestal kickovať akonáhle už niekto zobral simona, čiže už nebol dôvod na kick ostatných.

K tým vežiam, ja tomu chápem tak ako som ti to povedal (majú škočiť do najbližšej), možno sa niečo menilo, neviem.

e. chicken: ja som na server ani neprišiel.. :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Xample
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 462
Registrován: 23 srp 2014, 21:47
Bydliště: Hurbanova 37, ty žebrák

Re: Focus_ & aasd & chicken / JB2

Příspěvekod JackRusel » 13 úno 2018, 21:00

Jo jako. :D Totální sra** demo stačí jen aby sis to přehrál znovu a zjistíš že jsem se tam nevyjádřil dostanečně nebo si mě nenechal ani mluvit ....Ale ocenuji tvou snahu Ale spíš se dej na youtube bude to asi lepší Tohle ti moc nejde :/
JackRusel
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 23
Registrován: 06 úno 2017, 17:34

Re: Focus_ & aasd & chicken / JB2

Příspěvekod Garlin » 13 úno 2018, 22:11

focus je kamos mas smolu, zamitam
Obrázek


Nekopiruj nasledujuci odkaz do svojho prehliadaca !!!

https://goo.gl/X4UXad
Uživatelský avatar
Garlin
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2020
Registrován: 09 led 2013, 13:26

Re: Focus_ & aasd & chicken / JB2

Příspěvekod KillerSlovakia1 » 14 úno 2018, 03:07

Garlin píše:focus je kamos mas smolu, zamitam


Chem nič hovorít ale tohle není vôbec fér voči hráčoch
Navrhujú počkať na Hlas

Demo som videl

1 Simona mal
2 to prehazovanie bolí zbitocne od admina

Za 3 pozrite si jeho hlstats
Hlavné chat záznam to bude dalci dôkaz že admin spravil chybu

Za mňa žiadosť opravnena
Počkáme na Hlsa

Prípadne sa ospravedlňujem že sa tu vyjatrujem poslední krát tu píšu
______________________________________________________________________________________________________
[VIP] Web GS.cz
[ExtraVIP] TS3 GS.cz
[VIP]TF 2 DustBowl Only
[ExtraVIP] Minecraft Surival
[ExtraVIP] Minecraft SkyBlock
[2 krat Bývali Minecraft Akadémik]
Uživatelský avatar
KillerSlovakia1
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 64
Registrován: 17 zář 2017, 22:54

Re: Focus_ & aasd & chicken / JB2

Příspěvekod 930b9bc52dc70d1 » 14 úno 2018, 14:12

chicken - zaujalo ma co si mu vtedy napisal kedze to isiel dost sebavedomo povedat - vdaka za vyjasnenie co si tam napisal
aasd - snazil som sa objasnit cele to co sa tam dialo tak to je jedna z pricin preco si tu napisany

poprosim Garlina aby nepisal blbosti. Subjektivitu si nechaj pre seba. Stacilo napisat "Zamietnute". Tymto zbytocne poukazujes na to ako to funguje na GS u adminov, co by si popravde robit myslim nemal. Ked uz pises ze je to zamietnute, prosim, prepis nazov topicu a uzavri to tu.

Tymto topicom mi neslo o to aby ste nieco nejakemu amdinovi povedali alebo cokolvek, skor mi ide o princip vyhadzovania hracov od CT. Ak snad uz zacnete prehadzovat hracov, prehodte vsetkych. Minimalne vsetkych ktori si simona nezobrali. V tomto pripade napriklad kazde jedno CT okrem Jacka. Myslim ze vsetky CT mali rovnaky cas na to vziat si simona. To sa mi zda trochu nevhodne, vyhadzovat hracov kym niekto nevezme simona. To ze tym niekoho zastrasite u CT nech ho vezme chapem. Ale zastrasovat v tomto pripade je odveci. AK by ste vyhodili vsetkych, hraci by si ho vzali, co by tam prisli. Predpokladam ze na dalsej mape ak by tam niekto z vtedajsich CT isiel, vzal by si simona.

K tomuto topicu snad ani nepotrebujete pisat ci je to zamietnute alebo nieco. Nema sa tu co zamietat, pretoze tu neide o to ze niekto porusil nieco co mal urobit. Je to cisto o tom, ze ked uz vyhodit hracov, tak aj hracov, ktori simona neberu ajtak.
Jedna vec co by ste realne mohli urobit, je spravit script na vykopnutie vsetkych hracov od CT s tym, ze nemusite ich vyhadzovat po jednom, co by snad skratilo vam cas, nervy s hladanim hracov a zaroven by som tu teraz neriesil tuto blbost.

Hracovi ktory sa tu vyjadruje. Sice vdaka ale nemas tu co pisat. Admin ktory ma prehodil ma nevidel ze som mal simona. Prehadzovanie zbytocne nebolo, skor mal vyhodit vsetkych, minimalne vsetkych okrem Jacka. Nejak som nepochopil co sa snazis povedat tym hlstats. Precitaj si prosim pravidla na tejto sekcii a ak mas nejake poznatky alebo nieco tak pis prosim adminom do spravy. Nepotrebujem tu citat to co pise hrac ktory netusi co sa deje.
930b9bc52dc70d1
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 47
Registrován: 15 črc 2017, 14:24

Re: Focus_ & aasd & chicken / JB2

Příspěvekod Garlin » 14 úno 2018, 15:30

KillerSlovakia1 píše:
Garlin píše:focus je kamos mas smolu, zamitam


Chem nič hovorít ale tohle není vôbec fér voči hráčoch
Navrhujú počkať na Hlas

Demo som videl

1 Simona mal
2 to prehazovanie bolí zbitocne od admina

Za 3 pozrite si jeho hlstats
Hlavné chat záznam to bude dalci dôkaz že admin spravil chybu

Za mňa žiadosť opravnena
Počkáme na Hlsa



Prípadne sa ospravedlňujem že sa tu vyjatrujem poslední krát tu píšu


ty píča malá nevychovaná :) na ake HLSA chces cakat ked som to ja zamietol ? A to co je podla teba opravnene nikoho nezaujima :D

Ja si mozu zamietat staznsoti ako sa mi zachce, ano mohol som slusne napisat ze admin nespravil nic zle a ze ziadost je neodpostatnena, ale kedze som mal dobru naladicku prislo mi to vtipne to zamietnut takto :)
Obrázek


Nekopiruj nasledujuci odkaz do svojho prehliadaca !!!

https://goo.gl/X4UXad
Uživatelský avatar
Garlin
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2020
Registrován: 09 led 2013, 13:26

Re: [Zamietnute]Focus_ & aasd & chicken / JB2

Příspěvekod Cecooo » 14 úno 2018, 16:46 VIP

Nebudu se vyjadřovat kam nemám nebo mi Izmael narve ban..
CECO CECO VIE ALE CECO NEPOVIE...
Uživatelský avatar
Cecooo
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2435
Registrován: 24 led 2013, 16:59
Bydliště: Bratislava


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků