Všechno, co se týká našeho webu Gamesites.cz

Breaker97 a jeho stalking

Příspěvekod PrincessKate » 26 úno 2018, 22:15

Milí admini,
chci se zeptat jestli je normální, že mě hráč Breaker97 stalkuje po celé mapě, vykočí na mě odnikud i když jsem v jednom jediném tunelu na 11, tudíž dole pod vodou a kupou šutrů a on mě tady najde neviditelný a zrube mě na dva hity než cokoliv stihnu udělat. Sebere mi všechny věci, o což mi nejde vůbec. Nejde mi o to že mě zabije ale jde mi o to že už jezdím přes celou mapu kamsi do háje abych od něj byla co nejdál a on mě stejně jde zabít zase a záměrně. Neřeknu kdybych byla někde na povrchu že mě najde ale takle dole v dolech to už není normální. Naskakuje na mě každý den a to mám jako sedět doma v resce aby mi dal pokoj? Totálně mi ničí hru protože už to začíná být až nenormální. Nemůžu v tom případě vůbec nic a když mu píšu do chatu aby mě nechal na pokoji a doslova ho o to prosím, tak dostanu mute chatu? Tohle není normální už a hraničí to fakt už s tím že mi ničí hru a uvažuju nad tím že tenhle server opustím jen kvůli němu neřeknu kdyby si mě vybral jako sobě rovnou, ale on na mě naběhne neviditelný s kupou unchantů na brnku a meči, který mi ukradl když mě zabil poprvé a naspeedovaný potiony. Ničí mi hru, neřeknu kdyby mě zabil sem tam ale je to každý den a to i několikrát a já mu přitom nic neudělala. Vyhrožuje i mému bráchovi a ten mu taky nic neudělal a mému příteli že ho bude stalkovat proto že se překlepl na klávesnici a napsal špatně jeho jméno! Nepříjde mi to normální aby se na mě takto upnul a ničil mi celou hru, beru že je to PvP ale tenhle stalk už mě nebaví. Tenhle server byl superní, ale hranice snad nějaké jsou ne?
Děkuju a doufám, že s tím něco uděláte a pokud ne, tak z tohohle servu odejdu i když mám ráda adminy a lidi tady protože si vždycky pomůžou a když se sem tam zabijí berou to s humorem, ale tohle už je vážně moc i na mě. :cry:
PrincessKate
Uživatelský avatar
PrincessKate
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 26 úno 2018, 22:04

Breaker97 a jeho stalking

od Rumcajz » 26 úno 2018, 22:15

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Breaker97 a jeho stalking

Příspěvekod Derakh12 » 26 úno 2018, 22:37 VIP

Ahoj. Přepiš to sem minecraft-f30.html pokud se jedná o admina tak to dej do stížností na admina. :) Tam si toho někdo všimne dřív než tady.
Kdykoliv mlčky skloníte hlavu, pokaždé umíráte. Když jdete s hlavou vztyčenou, zemřete jen jednou-Giovani Falcone

@ byLife - 29 črc 2018 11:38
Nemůžeš si říkat vítěz, když má ten nejlepší zakázáno být v soutěži
Uživatelský avatar
Derakh12
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 895
Registrován: 25 bře 2017, 14:09

Re: Breaker97 a jeho stalking

Příspěvekod JeffyGS » 27 úno 2018, 16:28 VIP

Máš nějaký důkaz?
Uživatelský avatar
JeffyGS
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1788
Registrován: 03 zář 2013, 17:00
Bydliště: Trutnov


Zpět na Gamesites.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků