Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

[Zamietnuté]Inny | Unturned

Příspěvekod InneRyy » 13 bře 2018, 18:11

1) Nick na serveru: Potato Dealer - Inny
2) Nick na fórum: InneRyy
3) Věk: 16 let
4) Vaše SteamID: 76561198149991534
5) Denní aktivita: 2-8 hodin (podle nálady a času) o víkendech i 12 hodin
6) Přestupky ZDE na Gamesites nebo jinde: Ne, žádné přestupky nemam jelikož se snažím dodržovat pravidla.
7) Zkušenosti s Administrativou na UT [ANO/NE] popř. jaké: Ano,kdysi jsem měl vlastní Unturned server a byl jsem Admin na jednom celkem hraným server ze zahraničí.
8) Něco o sobě: Křestním jménem jsem Kryštof, je mi 16 let. Zajímám se o grafiku (Photoshop, edit videí atp.), rád hraji počítačové hry a chodím ven, když zrovna nehraji hry nebo nejsem jen tak venku s přáteli tak dělám parkour (Nemyslím ten na koni.)
9) Proč právě ty? (pár stručných vět): Jelikož jsem hodně aktivní a myslím si že i celkem v pohodě člověk, kterého by mohli mít hráči rádi jako Admina a taky se dokážu postarat o to aby byl chod serveru v pohodě a aby hráči neporušovali pravidla.
InneRyy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 10 bře 2018, 09:51

[Zamietnuté]Inny | Unturned

od Rumcajz » 13 bře 2018, 18:11

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Inny | Unturned

Příspěvekod Poland » 13 bře 2018, 18:58

InneRyy píše:6) Přestupky ZDE na Gamesites nebo jinde: Ne, žádné přestupky nemam jelikož se snažím dodržovat pravidla.


Se žadatelem mám zkušenosti.. Lzes jako kdyz tisknes, každý den když jsem tě na serveru potkal, si provokoval a nadával jak vyšinutý. Několikrát si tam byl upozorněn i Knedlajsem, když odešel byl z tebe zase hrdina.
Dovaogēdys! Āeksia ossēnātās, menti ossēnātās, qilōni pilos lue vale tolvie ossēnātās, yn riñe dōre ōdrikātās. Urnet luo buzdaro tolvio belma pryjātās!

JB + ALL admin
JB AA
Uživatelský avatar
Poland
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1788
Registrován: 08 led 2016, 20:04

Re: Inny | Unturned

Příspěvekod InneRyy » 13 bře 2018, 19:48

Poland píše: Lzes jako kdyz tisknes, každý den když jsem tě na serveru potkal, si provokoval a nadával jak vyšinutý. Několikrát si tam byl upozorněn i Knedlajsem, když odešel byl z tebe zase hrdina.


Pravda párkár jsem nadával ale nikdy jsem nebyl napomenut Knedlajsem a nikdy jsem se nechoval jako hrdina maximálně jsem tak dělal machírka ze srandy ale to je tak vše.
InneRyy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 10 bře 2018, 09:51

Re: Inny | Unturned

Příspěvekod Knedlajs » 13 bře 2018, 20:27 VIP

Máš šťastie v tom, že si nepamätám, koho každého upozorňujem.
Bohužiaľ, smolu máš tiež. A to v tom, že ako Admin nemôžeš nadávať ani "párkrát". Máš ísť príkladom.

Dáme tomu ešte čas.
Nemyslím si, že si momentálne vhodný kandidát na Admina. Zdokonaľuj sa a presvedč ma, že na to máš.
Najskôr o mesiac si môžeš požiadať znovu.

Zamietnuté.
Uživatelský avatar
Knedlajs
Spamer Veterán
Spamer Veterán
 
Příspěvky: 3814
Registrován: 15 kvě 2016, 10:08


Zpět na Nábor Adminu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků