Volná debata o CSku a všem, co vás zajímá.

navrh na zlepseni TTT

Příspěvekod KaKT0S » 24 bře 2018, 10:56

navrhl bych aby v ttt mnel kazdy padak a nebo aby si ho mohl koupit detektiv anebo zradce pro mne je to blbe ted se mi nechce kupovat VIP a porad padam a padam zkuste mne podporit a skusit to udelat diky :)
KaKT0S
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 22
Registrován: 22 zář 2017, 20:40

navrh na zlepseni TTT

od Rumcajz » 24 bře 2018, 10:56

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: navrh na zlepseni TTT

Příspěvekod Error404 » 24 bře 2018, 11:42

KaKT0S píše:navrhl bych aby v ttt mnel kazdy padak a nebo aby si ho mohl koupit detektiv anebo zradce pro mne je to blbe ted se mi nechce kupovat VIP a porad padam a padam zkuste mne podporit a skusit to udelat diky :)


Čaves :).

Tak na začiatok :D, nabudúce, ak budeš niečo chcieť na TTT tak to píš sem. Poprípade na nejaký iný konkrétny server tak si výber odtiaľ.

KaKT0S píše:ted se mi nechce kupovat VIP

Neviem či kvôli tomu, že tebe sa nechce teraz kupovať VIP bude niekto robiť update na servery+ ešte keď od toho je to VIP.
Takže ak chceš padák zakúp si VIP, i keď sám nie som VIP hráč, tak by som tiež privítal padák pre noVIP hráčov, ale myslím,
že bude lepšie ak to ostane, tak ako to je.

Možno sa vyjadrí viac hráčov, žeby stým súhlasili a bude sa aspoň nad tým rozmýšľať, ale kým si sám, tak asi z toho nič nebude.

Dúfam, že som ti aspoň trošku pomohol :).

P.S. Kúp si VIP :lol:


Error
Uživatelský avatar
Error404
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 91
Registrován: 22 bře 2015, 15:35

Re: navrh na zlepseni TTT

Příspěvekod KaKT0S » 24 bře 2018, 13:29

to neni tim ale vetsina hracu chce P nas bude vic a doufam ze se pujde aspon koupit u detektivu a nebo zradcu :)adak pro No VIP a jinak diky za vyjadreni cekam az a ja ze nechci ted kupovat VIP ja ho tam asi nebudu kupovat proto davam tenhle navrh diky za pochopeni... :D :P :P
KaKT0S
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 22
Registrován: 22 zář 2017, 20:40

Re: navrh na zlepseni TTT

Příspěvekod ostravakjakcip » 24 bře 2018, 18:27

hloupost hned jak pouzijes padak ses propalenej myslim ze by ti to bylo vic ke skode jak k uzitku 8-) 8-) 8-) 8-)
Uživatelský avatar
ostravakjakcip
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 23
Registrován: 07 led 2017, 10:05
Bydliště: ostrava*zabřeh


Zpět na Volná debata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků