Volná diskuze o našich serverech a módech.

mizení věcí z invektáře když se odpojím / Survival

Příspěvekod Tery12 » 06 bře 2018, 15:52

Zdravím, chci jen napsat jednou záhadnou věc která se neděje jen mě...
Hraji na serveru úplně bez problémů. Potom se odpojím s invektářem plných věcí ( úplně na max. vyenchantovaných) protože jdu dělat třeba něco jiného. Další den přijdu ze školy, zapnu počítač připojím se na survival a mám úplně prázdnou invektář..
Dost mě to už štve protože se mi to stalo nejmíň 5x. Ale je celkem zajímavé že někdy mi zmizí všechny věci a někdy jen ty dobré. Podle mě kdyby to byl nějaký bug tak mi zmizí všechno, ne jen polovina věcí.. nestalo se to jenom mě ale stalo se to i Sadě, lordovi, CVIBIMU ( který kvůli tomu chtěl přestat hrát) , a možná i dalším hráčům o kterých nevím..
Byla bych ráda kdyby jste to vyřešili protože mě nebaví si dělat pořád nové věci když mám jiné práce dost..
(Dneska se to stalo mě a Sadě)
Díky za přečtení a věřím že to nějak vyřešíte.

S pozdravem AMALIE.
Uživatelský avatar
Tery12
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 92
Registrován: 27 pro 2016, 15:38
Bydliště: Praha

mizení věcí z invektáře když se odpojím / Survival

od Rumcajz » 06 bře 2018, 15:52

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Praha

Re: mizení věcí z invektáře když se odpojím / Survival

Příspěvekod Tery12 » 17 bře 2018, 13:36

Zdravím.. už na tohle nemám fakt naladu ani nervy. Už by jste mi mohli odpovědět... zase jsem si udělala milion věcí na full a nemám je. To už nemyslíte vážně? to je tak těžké mi odpovědět na pár otázek?
Uživatelský avatar
Tery12
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 92
Registrován: 27 pro 2016, 15:38
Bydliště: Praha

Re: mizení věcí z invektáře když se odpojím / Survival

Příspěvekod TheRebel24 » 18 bře 2018, 12:57

Podobný problém-Jenže se připojím a spadnu z ničeho nic do voidu :D
"To insure the adoration of a theorem for any length of time, faith is not enough, a police force is needed as well." - Anonymous R5 3600, GTX 1070, 16GB RAM, AiO, X370 Gaming Carbon PRO, 512GB SSD, 4TB HDD, 620W Seasonic
Uživatelský avatar
TheRebel24
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 122
Registrován: 21 lis 2016, 19:26
Bydliště: Salzburg, Austria

Re: mizení věcí z invektáře když se odpojím / Survival

Příspěvekod Surprice » 18 bře 2018, 14:54 VIP

Tery12 píše:Zdravím.. už na tohle nemám fakt naladu ani nervy. Už by jste mi mohli odpovědět... zase jsem si udělala milion věcí na full a nemám je. To už nemyslíte vážně? to je tak těžké mi odpovědět na pár otázek?



Ak problém pretrváva naďalej (povedzme, že dnes večer sa odpojíš a na druhý deň ti zmiznú veci), tak mi napíš súkromnú správu.

TheRebel24 píše:Podobný problém-Jenže se připojím a spadnu z ničeho nic do voidu :D


Ako často sa to deje? Zakaždým keď sa pripojíš alebo len občas?
Uživatelský avatar
Surprice
Minecraft admin
Minecraft admin
 
Příspěvky: 645
Registrován: 18 říj 2014, 16:06

Re: mizení věcí z invektáře když se odpojím / Survival

Příspěvekod Tery12 » 14 dub 2018, 10:03

Čau, no, řeknu ti to takhle.. jednou se odpojím, poté připojím a nic nemám. Jednou se připojím a mám jen brnění.. jinak všechno ostatní pryč.. dneska jsem se připojila a zase jsem nic neměla. Včera mi taky zmizely věci + shulker box v kterým jsem měla dragon hlavu a krovky...
Uživatelský avatar
Tery12
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 92
Registrován: 27 pro 2016, 15:38
Bydliště: Praha


Zpět na Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků