Máte problém s VIP účtem? Tady se na nás můžete obrátit.

EVIP

Příspěvekod Potkanshi » 16 dub 2018, 17:03

Nick : PotkaNshi Hatake
Steamid : STEAM_0:1:91251899
Na jb serverech
U lifa 2 měsíce zpátky a na vždy
Popis : Prostě mi nějak zmizelo evip když jsem ho kupoval 2 měsíce zpátky u lifa a ten psal ,že je na vždy tak prosím o znovuaktivaci nebo plný refund .. Problém mají i další hráči např.Kwajdos
Uživatelský avatar
Potkanshi
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 10
Registrován: 16 dub 2018, 17:00

EVIP

od Rumcajz » 16 dub 2018, 17:03

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: EVIP

Příspěvekod Twixo38 » 17 dub 2018, 13:58 VIP

Ide o to, že Life predával VIP, tak ako by nemal.
BrooKlyGS píše:Life zneužil svých práv, za což byl potrestán. Nikdo ti ve jménu GS nic neprodával, to co jste s Lifem měli za dohodu je mezi vámi, zároveň pokud si chceš na někoho stěžovat, tak přímo na Lifa. Nemyslím si, že by za vaše soukromé obchody bylo jakýmkoliv způsobem odpovědné GS.

Samozřejmě to přepošlu někomu z vedení, hodí vám sem nějaké stanovisko k celé situaci okolo Lifa.


noblemar píše:Ahoj samozřejmě je to nesmysl VIP bylo nahozeno na 2 měsíce s tím, že veškeré aktivace lze provádět pouze přes oficiální cestu. HLA měli povoleno nahodit VIP za skin ve stejné hodnotě jako se psalo na webu na, který odkazuješ tato možnost byla zrušena nedávno. (nic o PSF účtech paypal tam nebylo).

e. V případě dalších dotazů mě kontaktuj skrze PM, web nečtu.


-> zrusene-evip-t184335.html
Obrázek

“eNcoo napíše 50x perom na papier "Video není demo.", odfotí mi to a pošle na Facebooku do PM.”
- Schmetterling
Uživatelský avatar
Twixo38
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 606
Registrován: 25 pro 2016, 18:48

Re: EVIP

Příspěvekod Potkanshi » 17 dub 2018, 17:58

Za to nám ale nemůžete vzít evip.Nad sebou určitě měl někoho kdo ho hlídal a prodával to ve jménu gamesites.cz protože to tu ještě bylo připnuto.Takže plný refund nebo navrát evip by byl na místě ,jelikož nám nemůžete vzít něco za co jsme zaplatili a berete nám to kvůli vaší chybě..Stálé jste ještě nesebrali evip všem hráčům co to koupili od lifa.
Uživatelský avatar
Potkanshi
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 10
Registrován: 16 dub 2018, 17:00

Re: EVIP

Příspěvekod polskasila » 17 dub 2018, 18:15 VIP

Potkanshi píše:Za to nám ale nemůžete vzít evip.


Podmínky prodeje, se kterými jsi při koupi VIP souhlasil, bod 11 a 14:
11. Uzivatel se predem zrika veskerych naroku na reklamaci, ci vraceni penez. V pripade problemu muze kontaktovat [email protected] kde probehne odborna rada.
14. Gamesites si vyhrazuje pravo na okamzite ukonceni provozu a vsem uzivatelum tim automaticky zanikaji vsechny zakoupene vyhody.
187
Uživatelský avatar
polskasila
CS:GO HLSA
CS:GO HLSA
 
Příspěvky: 2367
Registrován: 01 úno 2015, 10:35
Bydliště: /id/luk27official

Re: EVIP

Příspěvekod Potkanshi » 17 dub 2018, 18:20

Asi těžko ,když jsem to kupoval přes lifa xd Takže buď to berte jako gamesites obchod nebo ne..Tímhle si serete do huby a ukazujete ,že jste horší a ještě větší zloději jak on :)
Uživatelský avatar
Potkanshi
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 10
Registrován: 16 dub 2018, 17:00

Re: EVIP

Příspěvekod polskasila » 17 dub 2018, 18:32 VIP

Potkanshi píše:Asi těžko ,když jsem to kupoval přes lifa xd Takže buď to berte jako gamesites obchod nebo ne..Tímhle si serete do huby a ukazujete ,že jste horší a ještě větší zloději jak on :)


Pokud to chápeš jako obchod provedený přes GS, VIP ti může být zrušeno na základě podmínek, které jsem ti poslal nahoře. Pokud to chápeš jako obchod s Lifem, tak ten už nemá za VIP odpovědnost, nemáš důvod VIP dostat od kohokoliv jiného na další měsíc a stěžovat si můžeš maximálně na něj/přímo jemu, což ti už k ničemu nebude. Co na tom nechápeš? :D

Ohledně dalších otázek bych doporučil psát noblemarovi do PM, jak píše v topicu zde.
187
Uživatelský avatar
polskasila
CS:GO HLSA
CS:GO HLSA
 
Příspěvky: 2367
Registrován: 01 úno 2015, 10:35
Bydliště: /id/luk27official

Re: EVIP

Příspěvekod nYcko » 17 dub 2018, 18:35

proste nemas zadny narok na nič...mas smolu
zivot je taky, bud ojebes ty alebo ta ojebu :D
takto vyzerá uroven GS adminovania :) https://ctrlv.sk/4h48
Uživatelský avatar
nYcko
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2346
Registrován: 25 led 2013, 19:15

Re: EVIP

Příspěvekod Potkanshi » 17 dub 2018, 18:38

Nikdo mi ho nemusí prodlužovat jelikož jsem to kupoval přes lifa kdy práva měl a kupoval jsem to navždy tak co na tom nechápeš ? Asi jde poznat ,že budeš trošku zaostalejší ale nevadí taková je většina gamesites.cz admin týmu , ale life byl výjimkou a takové lidi jako vy dokázal využít ve svůj prospěch.
Uživatelský avatar
Potkanshi
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 10
Registrován: 16 dub 2018, 17:00

Re: EVIP

Příspěvekod Potkanshi » 17 dub 2018, 18:43

A nevím co to píšeš za sračku buď ,že je ojebeš nebo tebe ojebou xd .. Tady jde o to ,že on ojebával ve jménu gamesites a zodpovědnost má mít někdo nad ním ale nevadí to tě asi na učňáku neučili a připravovali tě za pás OMEGALUL
Uživatelský avatar
Potkanshi
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 10
Registrován: 16 dub 2018, 17:00

Re: EVIP

Příspěvekod polskasila » 17 dub 2018, 18:44 VIP

Potkanshi píše:Nikdo mi ho nemusí prodlužovat jelikož jsem to kupoval přes lifa kdy práva měl a kupoval jsem to navždy tak co na tom nechápeš ? Asi jde poznat ,že budeš trošku zaostalejší ale nevadí taková je většina gamesites.cz admin týmu , ale life byl výjimkou a takové lidi jako vy dokázal využít ve svůj prospěch.


Jenže teď je rozdíl v tom, že už ty práva nemá a asi ti to VIP neprodlouží, i kdyby náhodou chtěl.
Jinak upřímně se mi nezdá, že já bych byl ten člověk, co byl využit a je zaostalý, popřemýšlej o tom, jestli to nebudeš ty sám. :D
Já už se tu s tebou hádat nebudu, nemá to cenu, možnosti, jak to řešit, máš nahoře.
187
Uživatelský avatar
polskasila
CS:GO HLSA
CS:GO HLSA
 
Příspěvky: 2367
Registrován: 01 úno 2015, 10:35
Bydliště: /id/luk27official

Re: EVIP

Příspěvekod Potkanshi » 17 dub 2018, 18:48

Jsi slepý ? Napsal jsem ,že mi asi evip na vždy nemusí prodlužovat když ho mám navždy.Pak jestli sis nevšiml zmínil jsem se o tom ,že mi dal evip za dob , kdy měl práva ikdyž je ztratil evip mi má stále zůstat a tak to v životě u podobných věcí funguje ale ty jsi ještě de bílek na učňáku tak nic nevíš .. A life využil vás mě to prodal ve jménu gamesites.cz nebo-li ve jménu jeho nadřízeného takže si hezky serete do hubičky debílci.
Uživatelský avatar
Potkanshi
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 10
Registrován: 16 dub 2018, 17:00

Re: EVIP

Příspěvekod Stajk » 17 dub 2018, 19:26

Potkanshi, v prvom rade sa ukludni. K tomu Lifemu. Life predával EVIP za PSC aby mal prniaze na aliny a tie si potom mohol vytiahnuť na PayPal. Keďže existuje databáza VIPčok tak tam bolo na jak dlho su Vipčká nahodené. Life tam nahadzoval VIP aj trebars do roku 2020 a podobné blbosti. Tým pádom okrádal GS a Life si na tom privyrábal. Kedže sa nechal zrušiť tak je možné žw tieto super dlhé VIPčka boli porušené, kedže GS z toho nič nemalo. Opravte ma keď sa mýlim.
Nop
Uživatelský avatar
Stajk
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 189
Registrován: 26 dub 2017, 12:50
Bydliště: Trnava, Slovakia

Re: EVIP

Příspěvekod ErbiCZ » 17 dub 2018, 19:48 VIP

Bla bla bla...

Nechce se mi to tu nějak rozepisovat, tak to napíšu zkráceně.

Veškeré platby jste měli provádět pouze přes officiální cestu.
Přes PayPal, PSF a další blbosti se VIP NEPRODÁVÁ.

Life zneužil práva a za to byl potrestán. A vaše dohody s Lifem opravdu nikoho nezajímají a vyřešte si to mezi sebou.

Btw: Nebylo by špatný, kdyby ses přestal chovat jak šulin a nadávat tu adminům.
Uživatelský avatar
ErbiCZ
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1228
Registrován: 15 led 2016, 14:47

Re: EVIP

Příspěvekod BrooKlyGS » 17 dub 2018, 22:37 VIP

Zajímavé, že to vyzdvihuješ člověka, který tě okradl o peníze a nakecal ti, že ti dal VIP navždy. Vzhledem k současné podobě VIP databáze tohle není možné, akorát ti tam střelil rok 2020, což bylo po jeho zrušení zase zkráceno zpět. Nicméně problém s tím asi nemáš, jelikož jsme pro tebe kreténi my a on ten bůh, který všechny dokázal využít ve svůj prospěch.

Zamykám.
Obrázek
Obrázek ex CS:GO Hlavní Admin, CS:GO CheatHunter, Správce akademie
Obrázek http://steamcommunity.com/id/Brooklyy/
Uživatelský avatar
BrooKlyGS
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1909
Registrován: 02 úno 2016, 17:44
Bydliště: Poděbrady


Zpět na VIP poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků