Volná diskuze o našich serverech a módech.

[OPRAVENE] BUG-zmizení věcí

Příspěvekod TotalusCZ » 12 dub 2018, 14:59

Zdravím,včera jsem se odpojil ze serveru,šel jsem umýt nádobí, a poté jsem se znovu přihlásil bohužel jsem neměl žádné své věci ,zkoušel jsem se několikrát reconnectnout jestli mi je to třeba nedá zpět .Bohužel se tak nestalo, když jsem to řekl spoluhráči tak mi řekl že mě vidí dvakrát ...tudíž se mé věci asi ztratili někde nevím kde....a ani dnes když jsem se připojil a pro jistotu prolezl všechny bedny tak jsem své věci nenašel :/ . Tak píši aspoň sem s nadějí :?:

Nick ve hře : TotalusCZ

Přeji pěkný zbytek dne
Uživatelský avatar
TotalusCZ
Minecraft Server admin
Minecraft Server admin
 
Příspěvky: 239
Registrován: 12 dub 2018, 14:53
Bydliště: Jevíčko

[OPRAVENE] BUG-zmizení věcí

od Rumcajz » 12 dub 2018, 14:59

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Jevíčko

Re: BUG-zmizení věcí

Příspěvekod Geobernos » 12 dub 2018, 19:15

Ahoj,
Tak zjišťuji, že tento problém nemám jenom já. Nevím, zda to není tím, jak se nastavovalo to, aby hráči mohli jít na event s full inventářem, a omylem něco pokazili. Také jsem jen restartoval MC a najednou jsem měl vypleněný inv od všech věcí - nástroje, blocky, jídlo, aj. Jako kdybych měl někde uložený svůj původní inventář a když se po připojení neschodoval s původním uložením, tak byly věci odstraněny. A to opravdu všechny.

Nick in-game: Geobernos

Prosím zkuste se na to podívat. Děkuji.
Geobernos
Uživatelský avatar
Geobernos
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 16
Registrován: 08 dub 2018, 14:08

Re: BUG-zmizení věcí

Příspěvekod Tery12 » 13 dub 2018, 19:29

Zdravím,

Asi před třemi týdny jsem měla tento problém taky. Připojila jsem se, a v invektáři žádný věci.Toto se opakovalo nejmíň 8-9x. Myslela jsem si, že už se tento problém nebude opakovat. Dneska, jsem se asi před hodinou odpojila, chtěla jsem si jít zahrát minihry, asi po půl hodině se připojím, a jsem úplně na jiném místě než jsem byla předtím a nemám žádné věci, jen blbé brnění... Můžete to už sakra začít rešit?!!! Nestává se to jenom mě.. myslíte si, že budou takhle hráči hrát na vašem serveru? Proč se prostě nemůžete nějaký vyšší admini sejít a nějak normálně to vyřešit? Už by jste to vážně měli začít řešit protože tohle už není normální když se to pomalu stává skoro každýmu hráči na tomhle serveru... Prosila bych normální odpověď. Děkuji, AMALIE.
Uživatelský avatar
Tery12
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 92
Registrován: 27 pro 2016, 15:38
Bydliště: Praha

Re: BUG-zmizení věcí

Příspěvekod ErbiCZ » 13 dub 2018, 21:04 VIP

Tery12 píše:Zdravím,
Můžete to už sakra začít řešit?!!!


Myslíš, že se to neřeší? :( :( Já si myslím opak.. ;)
Uživatelský avatar
ErbiCZ
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1228
Registrován: 15 led 2016, 14:47

Re: BUG-zmizení věcí

Příspěvekod Tery12 » 14 dub 2018, 08:16

Erbi, mě už se tohle děje sakra dlouho, tak nevím nevím..
Uživatelský avatar
Tery12
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 92
Registrován: 27 pro 2016, 15:38
Bydliště: Praha

Re: BUG-zmizení věcí

Příspěvekod Tery12 » 14 dub 2018, 08:37

Zdravím, omlouvám se že zde píšu znovu... VČERA mi zmizely VĚCI, udělala jsem si NOVÝ ÚPLNĚ na FULL ( na všechny ench. co jde), a DNESKA se připojím a zase je nemám.... Mohly by jste mi ty věci vrátit? Už mě vážně NEBAVÍ dělat si nový a nový věci dokola... na meči jsem měla - ostrost V, nerozbitnost 3,odražení 2, síla ohně 2, oprava, svištivé ostří 3, kořist 3..
na krumpáči - oprava, nerozbitnost 3, účinnost V, štěstí 3. Na druhém krumpáči nerozbitnost 3, něžný dotek, oprava, účinnost V,
A pak jsem měla ještě asi 15knih oprav v invektáři.. Prosila bych aspoň o vrácení meče protože ten dělám vždycky strašně dlouho..
Uživatelský avatar
Tery12
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 92
Registrován: 27 pro 2016, 15:38
Bydliště: Praha

Re: BUG-zmizení věcí

Příspěvekod TotalusCZ » 14 dub 2018, 20:04

Tak mi dnes zase zmizely věci....naštěstí jen sekera ....ale i tak mě to mrzí ...stála mě 40000 survival money ,ikdyž vím že už na tom pracujete,prosím pospěšte si , obvykle mi Itemy zmizí když se relognu v krátkém časovém intervalu :/
Uživatelský avatar
TotalusCZ
Minecraft Server admin
Minecraft Server admin
 
Příspěvky: 239
Registrován: 12 dub 2018, 14:53
Bydliště: Jevíčko

Re: BUG-zmizení věcí

Příspěvekod Surprice » 14 dub 2018, 20:36 VIP

Problém sa rieši, do nedele si dávajte veci do chestiek a v pondelok pri rannom reštarte by ten bug mal úplne zmiznúť. Na servery môžete očakávať kompenzáciu za vzniknuté problémy v podobe money alebo nejakého eventu (kde podobne veci môžte získať späť)
Uživatelský avatar
Surprice
Minecraft admin
Minecraft admin
 
Příspěvky: 645
Registrován: 18 říj 2014, 16:06

Re: BUG-zmizení věcí

Příspěvekod TotalusCZ » 14 dub 2018, 23:08

Hmm asi bych více ocenil money ,protože věci už jsem si za nějaké našetřené money pořídil nové ,navíc v eventu by mohlo nastat to ze vyhraje ten co nic neztratil což je v pohodě , ale jakožto někdo kdo něco ztratil bych se tím pádem žádného "odškodnění" nedočkal což mi uplně tak moc nesedí. :?

A moc děkuji za první pořádnou odpověď :D

Přeji pěkný zbytek dne

Nick ve hře : TotalusCZ
Uživatelský avatar
TotalusCZ
Minecraft Server admin
Minecraft Server admin
 
Příspěvky: 239
Registrován: 12 dub 2018, 14:53
Bydliště: Jevíčko

Re: BUG-zmizení věcí

Příspěvekod Tery12 » 15 dub 2018, 09:06

Surprice, vím že nám to nevrátíte protože nevíte co jsme měli, ale já jsem kvůli tomu přišla o krovky + dračí hlavu kterou jsem si koupila za 80 vote...
Uživatelský avatar
Tery12
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 92
Registrován: 27 pro 2016, 15:38
Bydliště: Praha

Re: BUG-zmizení věcí

Příspěvekod Surprice » 15 dub 2018, 19:13 VIP

Dnes som to testoval s Khertysom slušných pár hodín a po zajtrajšom reštarte by žiaden hráč nemal mať problém s miznutím itemom z inventára. Stále platí, že po odpojí si uložte veci do chestky (inak je vysoke riziko, že o ne prijdete)
Uživatelský avatar
Surprice
Minecraft admin
Minecraft admin
 
Příspěvky: 645
Registrován: 18 říj 2014, 16:06

Re: BUG-zmizení věcí

Příspěvekod TotalusCZ » 18 dub 2018, 23:20

Zdravím ,dnes mi vypadl na chvíli internet a po připojení mi zase zmizely věci .Vím že je to muj problem měl jsem mít věci v bedně .Ale to s něma nemužu vubec hrát...Prosím zkuste tento problém opravit úplně .Vím že je to náročné ale chtělo by to opravit , dost lidí kvůli tomu přestane hrát. :(

Nick ve hře:TotalusCZ
Uživatelský avatar
TotalusCZ
Minecraft Server admin
Minecraft Server admin
 
Příspěvky: 239
Registrován: 12 dub 2018, 14:53
Bydliště: Jevíčko


Zpět na Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků