I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Vyřešeno] TTT4/mato1908aliasKarlosaliasAmen

Příspěvekod Fajkoman » 22 dub 2018, 18:13 VIP

1. Popis situace: hrali sme TTT4, napojil sa 1 hrač a trepol nejaku somarinu, nato mu hrac derakh odpisal urazkou do rodiny, no
admin Karlos to odignoroval akoby sa nič nestalo, aj napriek tomu že som mu to pisal do jeho admin chatu niečo v zmysle že
mu tam hráč uráža niekoho rodinu.
Ďalšia situácia sa odohrávala v podstate dve mapy, jednu mapu som dal randomkill hráčovi/adminovi Karlos, bol som nevinný a
on tiež, do 5 sekúnd ma kickol zo servera, ale to som zobral v pohode predsa som spravil kravinu, ale ďalšiu mapu ma zarazilo
to ako som bol detektív, v dôkazoch to bude jasné zaznamenané že som si kúpil UMP45 prototype čo môžu kupovať len Detekt.
a vzápetí kumne doletel Karlos a zastrelil ma (bol nevinný) a jasne vedel že je somnou
2. https://ctrlv.cz/xbiS hráč uráža niekoho mamu ... https://ctrlv.cz/sdwL .. v tomto screene je aj steamid hriešnika keby ho
niekto dodatočne zabanoval
https://ctrlv.cz/kuuC .. dôkaz ako nevinny ADMIN zabíja len tak DETEKTIVA .. a na moju otazku ked som sa ho opytal preco
ma zabil ked som bol detektiv a on nevinny odpovedal iba toto -- https://ctrlv.cz/yVql

touto sťažnosťou by som chcel zároveň poukázať na "randomkilly" ak randomneš admina dostaneš Kick, ak randomne on teba,
tak je to v pohode, mal by platiť pre všetkých rovnaký meter a trestať potom všetkých keď dajú random
(ADMIN) Fajkoman : kosso mi pisal na steame ze chce fk
*** Duch vianocnych banov killed ^KosSo with a headshot from m4a1 ***
Uživatelský avatar
Fajkoman
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 441
Registrován: 02 črc 2014, 16:32

[Vyřešeno] TTT4/mato1908aliasKarlosaliasAmen

od Rumcajz » 22 dub 2018, 18:13

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: TTT4/mato1908aliasKarlosaliasAmen

Příspěvekod mato1908 » 22 dub 2018, 18:58

1. Hrala sa mapa assault pravdepodobne, jeden hrac provokoval menovaneho derakha a on mu toto napisal dostal samozrejme hned kick a nasledne sa napojil. Na steam mi prisla sprava ze uz sa bude spravat slusne nasledne som mu odpisal este raz bude nieco podobne a ban.

2. Co sa tyka "randomu" neustale si provokoval cez voice (mas nejaky komplex voci mne alebo co)a nasledne si ma zabil tak si dostal kick. Hralo sa dalej asi 5 min si nepovedal ani slovo no prislo kolo kde si si kupil UMP45 ako detektiv a zacal si "strielat" okolo svojich spoluhracov a nasledne si natrafil na mna a bolo 1,2,3x si vystrelil napisal som ti prestan nasledne si vystrelil 4x no tak som ta zabil.

Počkáme na vedenie ako rozhodne
mato1908
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 84
Registrován: 06 úno 2017, 23:50

Re: TTT4/mato1908aliasKarlosaliasAmen

Příspěvekod Fajkoman » 22 dub 2018, 19:05 VIP

prečo klames?? vystrelil som z toho UMP 1 NABOJ a ty si ma zabil... pises ze si ma na to UPOZORNIL pritom v screene je jasne vidiet ze to bolo ja nakup ty kill nic medzitym nebolo, tak si prestan vymyslat
a pokial viem tak narazky na rodinu boli stale za 12 hodinovy ban na chat bez upozornenia a prave preto ze je to tvoj kamarat tak si mu ziaden ban nedal, mam pochybnosti ze si toho hraca vobec kickol kedze bol neustale napojeny, tak by som poprosil niekoho kto ma pristup k logom ci si niekoho vobec kickol
(ADMIN) Fajkoman : kosso mi pisal na steame ze chce fk
*** Duch vianocnych banov killed ^KosSo with a headshot from m4a1 ***
Uživatelský avatar
Fajkoman
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 441
Registrován: 02 črc 2014, 16:32

Re: TTT4/mato1908aliasKarlosaliasAmen

Příspěvekod mato1908 » 22 dub 2018, 19:12

nechcem byt hnusny ale on nieje moj kamarat neviem ani jeho meno realne len ho mam na steame s toho dovodu ze bol admin a tusim mi pomahal na zaciatkoch
mato1908
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 84
Registrován: 06 úno 2017, 23:50

Re: TTT4/mato1908aliasKarlosaliasAmen

Příspěvekod Derakh12 » 22 dub 2018, 19:47 VIP

Ano napsal sem nadávku a dostal sem kick..ale Fajko jak to tak čtu tak ty si myslíš že sme kámoši, protože mě má na steamu? Ale prosím tě. Je jen moje věc koho mám v přátelích. A i ty by sis mohl vzpomenout že sem tě měl na steamu, když sem měl práva a ty ještě ne. Navíc mám na steamu víc adminů (pro případ potřeby) a o tom že se s nima kamaradím, můžu říct tak max o 2-3 :)

PS: Klidně si to vyjádření smažte, editněte atd..ale prostě mi to nedalo :)
Kdykoliv mlčky skloníte hlavu, pokaždé umíráte. Když jdete s hlavou vztyčenou, zemřete jen jednou-Giovani Falcone

@ byLife - 29 črc 2018 11:38
Nemůžeš si říkat vítěz, když má ten nejlepší zakázáno být v soutěži
Uživatelský avatar
Derakh12
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 895
Registrován: 25 bře 2017, 14:09

Re: TTT4/mato1908aliasKarlosaliasAmen

Příspěvekod Izmael » 22 dub 2018, 20:21 VIP

Zdravím,

nevím, kde jste vzali, že za nadávku do rodiny má být hned 12 hodin, je to individuální a rozhoduje se přímo admin, který má práva, nikoliv hráč. ;)

Co se týče stížnosti, žádný důkaz zde nevidím, že by admin pochybil, takže mi jej dodej a potom změním verdikt. Můžeš sem napsat důkaz, všechny jiné příspěvky ti budu mazat.

Momentálně stížnost zamítám.
Šerif
Asistent Šefredaktora

Obrázek
Uživatelský avatar
Izmael
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 2616
Registrován: 27 bře 2015, 23:55

Re: [Vyřešeno] TTT4/mato1908aliasKarlosaliasAmen

Příspěvekod Fajkoman » 22 dub 2018, 20:25 VIP

https://ctrlv.cz/kuuC myslim ze tu to je vidno dostatocne, nevinny zabije detektiva
(ADMIN) Fajkoman : kosso mi pisal na steame ze chce fk
*** Duch vianocnych banov killed ^KosSo with a headshot from m4a1 ***
Uživatelský avatar
Fajkoman
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 441
Registrován: 02 črc 2014, 16:32

Re: [Vyřešeno] TTT4/mato1908aliasKarlosaliasAmen

Příspěvekod Izmael » 22 dub 2018, 20:41 VIP

Já nevím, v jaké situaci to bylo, takže nemohu to posoudit.

Pokud byl nevinný, ty detektiv a snažil se ho zabít, tak tě může na oplátku zabít on. V tomto případě se přikláním k verzi admina, takže admin nepochybil. Pokud mi ale doložíš důkaz, že jsi ho nechtěl zabít a nestřílel jsi po něm, pak klidně admina potrestám. ;)
Šerif
Asistent Šefredaktora

Obrázek
Uživatelský avatar
Izmael
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 2616
Registrován: 27 bře 2015, 23:55

Re: [Vyřešeno] TTT4/mato1908aliasKarlosaliasAmen

Příspěvekod Fajkoman » 22 dub 2018, 20:50 VIP

ta vec UMP45 prototype robi len to že keď s tým po tebe vystrelím tak sa ti zamotá na sekundu hlava, raz som ho s tym hitol a ked sa mu to vratilo do normalu tak ma prišiel zabiť, ani admin sam nepovedal zeby som sa ho snazil zabit
(ADMIN) Fajkoman : kosso mi pisal na steame ze chce fk
*** Duch vianocnych banov killed ^KosSo with a headshot from m4a1 ***
Uživatelský avatar
Fajkoman
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 441
Registrován: 02 črc 2014, 16:32

Re: [Vyřešeno] TTT4/mato1908aliasKarlosaliasAmen

Příspěvekod Izmael » 22 dub 2018, 20:56 VIP

Nedělej blbosti a nic se ti nestane.
Šerif
Asistent Šefredaktora

Obrázek
Uživatelský avatar
Izmael
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 2616
Registrován: 27 bře 2015, 23:55

Re: [Vyřešeno] TTT4/mato1908aliasKarlosaliasAmen

Příspěvekod GrooS » 23 dub 2018, 19:00 VIP

UMP neslouží k tomu aby jsi jak šulin střílel jentak do hráčů, obzvlášť do hráčů kteří jsou nevinný a jsou označený.
V takovém případě měl admin zakročit tím, že detektiva upozorní, to že tě zabil bylo samozřejmě špatně a adminovi bude také domluveno, ale kdyby jsi to používal tak jak máš, tak se nic takového nestane. Tak se zbytečně nediv že jsi dostal kill..
Uživatelský avatar
GrooS
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 4896
Registrován: 08 čer 2013, 14:25


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků