Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[V] TTT/GBC yy ♥##

Příspěvekod Menx » 30 dub 2018, 22:47

STEAM_1:1:114078607
http://sourcebans.fakaheda.eu/sbans_249 ... ?p=banlist
--
Zdravím, hrám TTT tak o pol 12 pm, príde Sarmi a povie, že či mi "nedával" ban niekedy v posledných dňoch som bol preč. Nedal mi ani čas na odpoveď , a dostal som ban za obchádzanie. Viac menej hrávam cez svôj účet, popr iný, ak chce boost/nejdem ge MM. Lenže on už má VAC zo prá dní, za crash MM ak sa nemýlim. Či už som na tom účte hral ja, alebo on na intráku skrz ip neviem, môžte to omrknúť. Ban je síce na týždeň, ale príde mi to také, že mi nedal ani čas na vysvetlenie, nič.
Menx
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 30 dub 2018, 22:41

[V] TTT/GBC yy ♥##

od Rumcajz » 30 dub 2018, 22:47

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: TTT/GBC yy ♥##

Příspěvekod Sarmi » 01 kvě 2018, 00:12 VIP

Čauko, kdybys na serveru nevykřikoval svůj druhý nick a nepředstavoval se pod tímhle nickem na účtu, na který jsi teď dostal ban, tak bych si toho třeba ani nevšiml. Tvá IP odpovídá IP tohoto účtu, který byl zabanován za cheating. Myslím si, že není co řešit. Ban jsem ti upravil na permu.
Uživatelský avatar
Sarmi
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 536
Registrován: 30 led 2013, 15:18

Re: TTT/GBC yy ♥##

Příspěvekod Menx » 01 kvě 2018, 10:25

Dobre môj. Ako, že vykrikoval? :). Na GBC hram dlhšie ako je 27.4 (čo je zabanovaný). Tak asi som nemal dôvod meniť účty ? Si pozri akitivitu na tom účte, či som tam hral ja. Písal som, že ta IP sa môže zhodovať, kedže som hral aj tam, čo som písal. Keď je tam už ban za WH, mohol by si mi dať demo, či tam je naozaj WH ak som teda "vykrikoval" že som to ja, čo neviem. Kedže si včera došiel, a hneď som dostal ban :D. Hrávame viacery CS takže keď chce niekto boost tak idem, a keď čakám na ludi zahrám si TTT. AKo hovorim, kludne si pozri môj GBC acc aktivitu na TTT. Neviem, či si na intráku, ale tipujem ak áno tiež tam hrávate spolu :D. Takže je možné, že si si myslel, že so to ja. AJ podal IP, ale psíal som, že an tom účte som hrával TTT. Ale chcem ešte raz podoknuť či by si mi dal to demo a ešte aktivitu na mojom účte. Určite som "zázrakom" nezmenil účet po 27.4 xd ale nie.
Menx
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 30 dub 2018, 22:41

Re: TTT/GBC yy ♥##

Příspěvekod Sarmi » 01 kvě 2018, 19:41 VIP

http://leteckaposta.cz/671751171

Až se dostanu domů, tak bych našel i víc dem, ale tohle, které mám uložené v ntb, by mělo stačit.

Od 2:40 je tam řada zajímavých momentů, kdy sis nedal pozor, protože jsi věděl, že tam není připojený admin. Až poté jsi přišel na to, že tě někdo natáčí. (viz chat) Vyčkej zatím na vyjádření někoho z chh.
Uživatelský avatar
Sarmi
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 536
Registrován: 30 led 2013, 15:18

Re: TTT/GBC yy ♥##

Příspěvekod Menx » 01 kvě 2018, 21:27

Sarmi píše:http://leteckaposta.cz/671751171

Až se dostanu domů, tak bych našel i víc dem, ale tohle, které mám uložené v ntb, by mělo stačit.

Od 2:40 je tam řada zajímavých momentů, kdy sis nedal pozor, protože jsi věděl, že tam není připojený admin. Až poté jsi přišel na to, že tě někdo natáčí. (viz chat) Vyčkej zatím na vyjádření někoho z chh.

Dobre, nech sa vyjdrí chh :). A prečo mi dávaš ban len tak ? si kukni aktivitu an oboch účtoch. Hrýávam tam skôr ako 27.4 keď sa pozreš bolo tam viacej IP.
Menx
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 30 dub 2018, 22:41

Re: TTT/GBC yy ♥##

Příspěvekod ericek111 » 02 kvě 2018, 00:13

Hráč cheatoval z viacerých (vrátane oboch inkriminovaných) profilov aj na jailbreaku, kde aj dostal bany.

Veľmi pravdepodobne nejaký Bafmanov kamarát. Má ban na niekoľkých účtoch, kde má zhodné nicky, profilovky a očividne aj IPčky.

A na deme jednoznačne WH - a možno viac. :P
You either die a сука, or live long enough to become a блять.
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Uživatelský avatar
ericek111
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1418
Registrován: 21 kvě 2017, 12:01
Bydliště: /home/erik

Re: TTT/GBC yy ♥##

Příspěvekod TheKibaa » 02 kvě 2018, 18:36

Ban je oprávněný a unban jedině za VIP

vyřešeno
Obrázek TheKibaa
Obrázek TheKibaa#2334
Obrázek Zdenda je noob - EUNE
Obrázek TheKibaa
Uživatelský avatar
TheKibaa
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 688
Registrován: 18 srp 2015, 14:39
Bydliště: Plzeň


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků