Xiaomi redmi note 1 LTE Odinštalovaný android

Příspěvekod Sk4LLeR » 05 kvě 2018, 19:40

Zdravím. Tak pred mesiacom mi spadol telefon a rozbil sa mi displej. Netušim či to ma niečo s tým spoločne ale tak asi týždeň dozadu sa mi telefon začal sam od seba reštartovať, a od včera mi začalo vyskakovať že aplikacie ako android, system atd. prestavaju reagovať. Obnovil som tovarenske nastavenia. Nebolo by na tom nič zleho, akurat že mi začalo vyskakovať okienko že aplikacia Vyhľadavanie učtov prestala reagovať a spammovalo mi to celý čas. Tak som použil tu srandu ked stlačím naraz Tlačítko na zamknutie spolu s Volume up tlačitkom. MYslel som si že ked vymažem data tak možno tomu pomože, ale nevedomi som asi zaklikol aj niečo čo som nemal.. Potom ked som ho mal reštartovať tak mi vyskočila vývzva či ho chcem naozaj reštartovať pretože tam neni OS.

Do týchto veci sa nevyznám, viem že som spravil blbosť ale pokiaľ by sa niekto našiel taký čo by mi s tým vedel pomocť tak vy som bol veľmi vďačný tejto dobrej duši
Uživatelský avatar
Sk4LLeR
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 9
Registrován: 06 úno 2013, 16:12

Xiaomi redmi note 1 LTE Odinštalovaný android

od Rumcajz » 05 kvě 2018, 19:40

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Xiaomi redmi note 1 LTE Odinštalovaný android

Příspěvekod zima » 07 kvě 2018, 07:30

Z príbehu, ktorý si napísal je zrejme, že všetky problémy z mobilom ti začali po mechanickom poškodení. Ak si telefón kupoval z pod ruky, odporúčal by som ti navštíviť nejaký servis na mobilné telefóny. Mrknú sa na hw a opravia chyby, následne tam napália ten os. Ak by si mal ale telefón kupovaný u operátore a v záruke je možné, že ti vedia spraviť klasicky reklamáciu. To ale len v prípade, že majú v zmluve "poistenie" na mechanické poškodenie.
ADMIN CS ALL CTF & PC SUPPORT & GO SUPPORT
Uživatelský avatar
zima
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2065
Registrován: 24 led 2013, 09:15

Re: Xiaomi redmi note 1 LTE Odinštalovaný android

Příspěvekod Sk4LLeR » 07 kvě 2018, 17:43

Noo, prv som chcel že pomajstrujem ničo sam ale už som domajstroval poriadne. Navštívim servis a uvidim čo mi povedia. tak či tak dik za radu. Môžte to locknuť.
Uživatelský avatar
Sk4LLeR
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 9
Registrován: 06 úno 2013, 16:12


Zpět na Vyriešené topicy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků