Zde žádejte o Unbany na TeamSpeaku

eXi/Izmael

Příspěvekod eXiii » 13 kvě 2018, 14:27 VIP

Vaše Unique ID na TS: 多米尼克
Výpis toho, co se vám ukazuje po napojení: You were banned permanently from the server by "Izmael" (nevhodne chovani)
Popis situace: Ahoj no izmael mě zrušil s admina prej udajně za nevhodné chovani. Celou dobu co jsem byl s nim v rumce si ze mě jen utahoval dělal srandu a pak v admin foru napsal uplnou provokaci jak mě chce zrušit. KDyž jsem mu psal jestli si dělá srandu napsal že to je jen sranda a nemam se chovat jak dement. Tak jsem se do něho pustil protože mi neustale přžed tím vykládal jak jsem se choval v minulosti a pod....Nechapu ten pernamentní ban :D Za co že jsem ti napsal že jsi "píča" ? Ano napsal jsem to. Ty jako šerif jsi ze mě děláš srnadu a urážíš mě do děcka a dementa tak proč ne já? Proč mužeš ty dělat něco a druhý ne? HM? Pernamentní ban za tohle aha
Uživatelský avatar
eXiii
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 685
Registrován: 11 led 2018, 18:49

eXi/Izmael

od Rumcajz » 13 kvě 2018, 14:27

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: eXi/Izmael

Příspěvekod Izmael » 13 kvě 2018, 14:30 VIP

Posléze ti to bylo zkráceno na několik hodin.

Nikdo si z tebe neutahuje v roomce, pokud to tak bereš, tak se jdi projít a provětrat.

Zrušen jsi byl za to, že jsi mi začal nadávat za to, že v sekci, kde si píšeme co chceme a děláme si navzájem srandu, jsem zmínil tvoje jméno, přesto jsem zmínil i Tommyho a Taygeteho a neurazili se, nezačali mi nadávat. ;)
Šerif
Asistent Šefredaktora

Obrázek
Uživatelský avatar
Izmael
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 2616
Registrován: 27 bře 2015, 23:55

Re: eXi/Izmael

Příspěvekod eXiii » 13 kvě 2018, 14:31 VIP

Počkej to zase? :D Ted jsi si zase namluvil do pusy. Ještě jsi mi říkal: Ne promin ja si z tebe utahovat nebudu :D Víš vubec co říkáš? Ja ti nenadával hned...ja se ptal jestli si ze mě děláš srandu :)

e. Izma: mne je úplně jedno, co píšeš.. zamysli se nad sebou.. pokud nevíš, jak vypadá utahování se, tak nepiš. ;) 5ekl jsem, že si nebudu z tebe utahovat, abys odešel z roomky nebo bych začal si z tebe utahovat :)
Uživatelský avatar
eXiii
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 685
Registrován: 11 led 2018, 18:49


Zpět na Žádost o Unban na TeamSpeaku

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků