Vše ohledně kategorie serverů: Trouble in Terrorist Town

Obcházení pravidla o vzájemném radění si

Příspěvekod ahoj123 » 06 kvě 2018, 09:51

V pravidlech je nasně stanoveno, že je zakázáno:
Radit si, ať už na TS anebo jiným způsobem.


Ovšem TTT je poslední měsíc fraška… Všichni nevinní dají na začátku nějaký RÁDIO příkaz a tím se vyloučí to, že je někdo zrádce… Rádio nedá třeba 5 lidí z 15 a to už se ti zrádci rychle odhalí… Samozřejmě, jsou výjimky, ale rádio se poslední dobou čím dál víc rozmáhá a chtělo by to zakročit formou ne zakazování slovním, ale ošetřit to přímo v módu hry.

Ono, přijde mi to i smutné, že žádný s adminů ještě nezařídil vyřízení updatu, který by buď ve své podstatě zakázal jakékoliv pokusy o rádio… a nebo by rádio slyšeli všichni, ať nevinní, tak zrádci (a to i zrádcovské rádio).

Celkem dobrý mód, ale toto ho docela ničí a proto i hráči na tomto módu ubývají…
ahoj123
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 06 kvě 2018, 09:43

Obcházení pravidla o vzájemném radění si

od Rumcajz » 06 kvě 2018, 09:51

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Obcházení pravidla o vzájemném radění si

Příspěvekod Dandeenka » 06 kvě 2018, 16:23 VIP

Zdravím tě.. Mrzí mě, že tento "hit" se rozmohl. Já osobně na serveru věčně zakazuji zabíjet na základě radia, protože ne všichni (jako třeba já) nemají nabindované radio.

S tím, aby se zakázalo radio úplně (aby nešlo použít), by to bylo asi těžší, ne-li nemožné, jelikož radio je v CSku defaultně.. Každopádně co ti můžu poradit je to, abys chodil na servery, kde je více hráčů, víc se k tomu asi říci bohužel zatím nedá. :roll:
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Uživatelský avatar
Dandeenka
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 947
Registrován: 15 dub 2015, 16:49
Bydliště: Pilsen

Re: Obcházení pravidla o vzájemném radění si

Příspěvekod Derakh12 » 06 kvě 2018, 21:19 VIP

Ahoj. I mě tento trend štve a můj pohled na to? Vypnout rádio na serveru (ano jde to, na jednom konkutečním portále to tak je, proč by to tedy nešlo tady?) a nebo toto zabíjení dle rádia banovat jako kazení hry a to uż za 1 debilní kill pomocí tohoto..
Kdykoliv mlčky skloníte hlavu, pokaždé umíráte. Když jdete s hlavou vztyčenou, zemřete jen jednou-Giovani Falcone

@ byLife - 29 črc 2018 11:38
Nemůžeš si říkat vítěz, když má ten nejlepší zakázáno být v soutěži
Uživatelský avatar
Derakh12
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 895
Registrován: 25 bře 2017, 14:09

Re: Obcházení pravidla o vzájemném radění si

Příspěvekod Dandeenka » 07 kvě 2018, 05:43 VIP

Derakh12 píše:a nebo toto zabíjení dle rádia banovat jako kazení hry a to uż za 1 debilní kill pomocí tohoto..

A ty poznáš, kdy přesně to je kill na základě rádia? :shock: Navíc, jestli si chceme hráče na serveru udržet, tak přeci nemůžeme dávat ban za jeden kill..
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Uživatelský avatar
Dandeenka
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 947
Registrován: 15 dub 2015, 16:49
Bydliště: Pilsen

Re: Obcházení pravidla o vzájemném radění si

Příspěvekod Derakh12 » 07 kvě 2018, 06:54 VIP

Naštěstí jsou na serberu tací, co na celý server do voice řeknou "Nedal rádio tak sem ho zabil" dále je to jediná možnost jak je to odnaučit :)
Kdykoliv mlčky skloníte hlavu, pokaždé umíráte. Když jdete s hlavou vztyčenou, zemřete jen jednou-Giovani Falcone

@ byLife - 29 črc 2018 11:38
Nemůžeš si říkat vítěz, když má ten nejlepší zakázáno být v soutěži
Uživatelský avatar
Derakh12
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 895
Registrován: 25 bře 2017, 14:09

Re: Obcházení pravidla o vzájemném radění si

Příspěvekod Flapa » 07 kvě 2018, 08:18

Rádio se vypíná těžce, ale lze udělat, aby po zmáčknutí tlačítka na rádiu nikdo nic neslyšel :D

cstrike/sound/radio/ celé vymazat
Obrázek
Konec se vším :) Díky za vše.
Uživatelský avatar
Flapa
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 288
Registrován: 29 čer 2017, 12:04
Bydliště: Jeskyně

Re: Obcházení pravidla o vzájemném radění si

Příspěvekod ahoj123 » 07 kvě 2018, 11:40

nemyslím teď voice chat… aby nedošlo k mýlkám :) tam nevím, jak to funguje… ten mám pro jistotu zakázaný kvůli pubertálním výjevům… jen to zbytečně přehlušuje kroky apod…

ale myslím vyloženě rádio „v chatu“, stylu „go go go“, „cover me“ apod.

Rozhodně myslím, že zakázat tato rádia na všech TTT by nebylo na škodu…
Jinak samozřejmě, čím víc hráčů, tím lepší hra… Někdy… Ale často se stává, že v dopoledních hodinách přes týden je člověk rád za 5-10 lidí na jednom serveru…
Holt, chtělo by to upravit mód, pokud to jen trochu bude v časových a jiných silách modařů…
ahoj123
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 06 kvě 2018, 09:43

Re: Obcházení pravidla o vzájemném radění si

Příspěvekod Nocky » 07 kvě 2018, 11:57

Tento návrh jsme už podávali vedení několikrát, uvidíme jestli se rozhodnou s tím něco udělat. A vypnout rádiové hlášky je opravdu jednoduché stačí k tomu blbý plugin :D
Uživatelský avatar
Nocky
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 922
Registrován: 04 črc 2013, 18:10
Bydliště: Jump ;)

Re: Obcházení pravidla o vzájemném radění si

Příspěvekod Derakh12 » 07 kvě 2018, 11:58 VIP

ahoj123 píše:nemyslím teď voice chat… aby nedošlo k mýlkám :) tam nevím, jak to funguje… ten mám pro jistotu zakázaný kvůli pubertálním výjevům… jen to zbytečně přehlušuje kroky apod…

ale myslím vyloženě rádio „v chatu“, stylu „go go go“, „cover me“ apod.

Rozhodně myslím, že zakázat tato rádia na všech TTT by nebylo na škodu…
Jinak samozřejmě, čím víc hráčů, tím lepší hra… Někdy… Ale často se stává, že v dopoledních hodinách přes týden je člověk rád za 5-10 lidí na jednom serveru…
Holt, chtělo by to upravit mód, pokud to jen trochu bude v časových a jiných silách modařů…

ano, já ho mám taky na mysli. Ale jsou prostě lidi co tě zabijou a potom řeknou do voice "Nedal rádio" a nebo to napíšou do chatu..
Kdykoliv mlčky skloníte hlavu, pokaždé umíráte. Když jdete s hlavou vztyčenou, zemřete jen jednou-Giovani Falcone

@ byLife - 29 črc 2018 11:38
Nemůžeš si říkat vítěz, když má ten nejlepší zakázáno být v soutěži
Uživatelský avatar
Derakh12
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 895
Registrován: 25 bře 2017, 14:09

Re: Obcházení pravidla o vzájemném radění si

Příspěvekod ahoj123 » 07 kvě 2018, 12:26

Nocky píše:Tento návrh jsme už podávali vedení několikrát, uvidíme jestli se rozhodnou s tím něco udělat. A vypnout rádiové hlášky je opravdu jednoduché stačí k tomu blbý plugin :D


asi ho podáváte málo často :D když je pro ně snazší stále odmítat, než to vyřešit přes plugin… ať chytrý či blbý… hlavně funkční plugin :D

Věřím, že to má své opodstatnění a poslední dobou je to opravdu horší a horší…

Nevím, jak těžké je udělat reverse, aby případně tyto rádiové příkazy slyšeli jak zrádci, tak detektivové a nevinní dohromady… T by mohla být alternativa, že by rádiové příkazy zrádců byly také slyšet pro všechny… Ale snazší bude zřejmě totální zákaz…
ahoj123
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 06 kvě 2018, 09:43

Re: Obcházení pravidla o vzájemném radění si

Příspěvekod Nocky » 07 kvě 2018, 12:33

Tak ono je více serverů kde se musí opravit chyby či nedostatky a třeba jsou staré už několik let.
Uživatelský avatar
Nocky
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 922
Registrován: 04 črc 2013, 18:10
Bydliště: Jump ;)

Re: Obcházení pravidla o vzájemném radění si

Příspěvekod GrooS » 16 kvě 2018, 23:37 VIP

Není důvod nějak reagovat na radio, ať vás k tomu donutí kdokoliv, pokuď vás někdo zabije za to, že jste nedal rádio tak má zasáhnout admin a hráče potrestat, když vtu chvíli není na serveru, tak ho nahlašte na forum a je po problému.

Mě za toto nezabil žádný hráč zatím, tak si nemyslím že je to tak závažné aby se to muselo odstranit.
Uživatelský avatar
GrooS
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 4896
Registrován: 08 čer 2013, 14:25

Re: Obcházení pravidla o vzájemném radění si

Příspěvekod Derakh12 » 17 kvě 2018, 10:04 VIP

Takže pokud nebude zabit nikdo z vyšších, tak jako nezájem?
Kdykoliv mlčky skloníte hlavu, pokaždé umíráte. Když jdete s hlavou vztyčenou, zemřete jen jednou-Giovani Falcone

@ byLife - 29 črc 2018 11:38
Nemůžeš si říkat vítěz, když má ten nejlepší zakázáno být v soutěži
Uživatelský avatar
Derakh12
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 895
Registrován: 25 bře 2017, 14:09

Re: Obcházení pravidla o vzájemném radění si

Příspěvekod Dandeenka » 17 kvě 2018, 12:15 VIP

Derakh12 píše:Takže pokud nebude zabit nikdo z vyšších, tak jako nezájem?


GrooS ti výše napsal, že pokud to admin na serveru uvidí, bude to trestat. Pak také, že pokud admin nebude na serveru, máte možnost nahlásit hráče do PP.

Mě třeba za rádio ještě nikdo nezabil. Dělám to tak, že všem říkám, že jej nemám nabindované, což je pravda, a občas třeba řeknu bude to asi tenhle, zkuste ho označit, přičemž jako nevinný v radio chatu vidím, že ten dotyčný nevinný je. Oni si pak hráči rozmyslí, koho budou za co zabíjet, když říkají: ,,Zabte Dandeenku, je to zrádce." a než to stihnou, je konec kola a vidí, že jsem byla innocent. ;)
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Uživatelský avatar
Dandeenka
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 947
Registrován: 15 dub 2015, 16:49
Bydliště: Pilsen

Re: Obcházení pravidla o vzájemném radění si

Příspěvekod Fajkoman » 20 kvě 2018, 01:52 VIP

Radšej by mohli zrušiť vote, to je dosť nepríjemnejšie keď si nejaký urážlivý dement potom čo ho zabijete 3x za sebou pozera každé kolo či si zrádca a hned to potom všetkým vyzvoni a každý vám do konca kola mieri na hlavu :D
(ADMIN) Fajkoman : kosso mi pisal na steame ze chce fk
*** Duch vianocnych banov killed ^KosSo with a headshot from m4a1 ***
Uživatelský avatar
Fajkoman
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 441
Registrován: 02 črc 2014, 16:32


Zpět na Trouble in Town servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků