Volná diskuze o našich serverech a módech.

Re: Darujem účet

Příspěvekod TommiSVK » 20 kvě 2018, 12:58

TommiSVK píše:
Hráčovi ktorý sám od seba len preto aby vám pomohol zlepšiť server zpíše všetký príkazy na ktoré sa aj po opakovanej prosbe všetci Admini vyserú a nikto mu nieje schopny ani len napísať všetky príkazy .


Pre tých ktorý nevedia o čo sa jedná !
https://imgur.com/a/IvVhbWn
Uživatelský avatar
TommiSVK
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 30
Registrován: 03 úno 2014, 21:03

Re: Darujem účet

od Rumcajz » 20 kvě 2018, 12:58

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Darujem účet

Příspěvekod KGB » 20 kvě 2018, 19:00 VIP

To, že ti daný admin nepomohol, keď ti hráč zabíjal zvieratá si mal povedať nejakému vyššiemu adminovi, aby túto situáciu vyriešil čo najskôr. A čo sa týka pomoci, tak nejako rýchlo si zabúdol, že aj my sme ti na servery pomáhali. Či už sme ti sľúbili, že tie budovy ti ostanú aj po wipe alebo priamo so stavanim. Taktiež si zabudol, kto ti spravil tu veľku resku. Ak som bol na servery a mal si nejaký problém (či už s výťahom, obchodom, reskou atď.) stále sme sa ti snažili pomôcť. Čo sa týka príkazov, tak si mi ich posielal do pm a odpísal som ti, že tam je asi všetko. Takže nechápem, ako ti nepomáhame, keď stále ak si mal problém boli sme tam a snažili sme sa ti pomôcť.
Obrázek
Uživatelský avatar
KGB
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 110
Registrován: 15 říj 2016, 18:57

Re: Darujem účet

Příspěvekod TommiSVK » 20 kvě 2018, 19:37

Largoslav píše:To, že ti daný admin nepomohol, keď ti hráč zabíjal zvieratá si mal povedať nejakému vyššiemu adminovi, aby túto situáciu vyriešil čo najskôr. A čo sa týka pomoci, tak nejako rýchlo si zabúdol, že aj my sme ti na servery pomáhali. Či už sme ti sľúbili, že tie budovy ti ostanú aj po wipe alebo priamo so stavanim. Taktiež si zabudol, kto ti spravil tu veľku resku. Ak som bol na servery a mal si nejaký problém (či už s výťahom, obchodom, reskou atď.) stále sme sa ti snažili pomôcť. Čo sa týka príkazov, tak si mi ich posielal do pm a odpísal som ti, že tam je asi všetko. Takže nechápem, ako ti nepomáhame, keď stále ak si mal problém boli sme tam a snažili sme sa ti pomôcť.


Ja mam niečo vravieť vyšiemu Adminovi ? A na kieho boha mate tam nižších adminov potom ? Ak admin ktorý ma právo dať ban nevie dať ban za porušovanie pravidiel ktore ste si sami napísali tak je to dost smutne. Keď ja adminovi napíšem problem a nevie ho riešit ma ten admin napisat inemu adminovi!!! Ja mam teraz napísať každému z A-teamu kým najdem jedneho ktory bude ochotný somnou niečo riešiť ?

Tak za prve to že mi to ostane po wipe som si zaplatil real money ;)

Zo stavaním ? Hmm ? Všetko, ale že úplne všetko som si stavial sám jedina pomoc bola od hráčov Sonja a Mishell !!!

To že mi slime1001 zabija zveri som riesil s 3 adminami ! 3x rovnaka odpoved !!!

keď si prečítaš celý môj príspevok zistíš:

1. Jedina pomoc zo smeru A-teamu počas mojho hrania bolo s príkazmi ( ktore ste oproti creative 1 ktore som poznal naspamat zmenili, k horšiemu)

2. Všetko čo bolo na serveri fajn som si bud postavil alebo kupil ze real money. Čo je trošku málo na to aby to bol dobrý server ktorý si permanente udržý hráčov.

3. Jediný realny prínos pre mna z A-temu bol: ked som si kupil vlnu tak myslim ze SurpriceGS mi pomohol tým že mi dal fly neobmedzene pocas stavby lietadla.
Uživatelský avatar
TommiSVK
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 30
Registrován: 03 úno 2014, 21:03

Re: Darujem účet

Příspěvekod TommiSVK » 20 kvě 2018, 19:42

Largoslav píše:T Čo sa týka príkazov, tak si mi ich posielal do pm a odpísal som ti, že tam je asi všetko. Takže nechápem, ako ti nepomáhame, keď stále ak si mal problém boli sme tam a snažili sme sa ti pomôcť.


Presne asi !!!

Sám som si našiel ďalšie príkazy a vypracoval aj druhú stranu !!! Ale keďže zo strany A-temu totalny nezaujem tak som to ani nepostoval !!!

P.S. Nevravím že všetci admini su taký a ano SurpriceGS, Dogetennant, Khertys atd. palec nahore pomahali bohužial ked to zobereme ako celok je to smutne ! Tak to že si ochotne spravil veľku resku je fajn, ale celkový dojem jedna vec nenapraví.
Uživatelský avatar
TommiSVK
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 30
Registrován: 03 úno 2014, 21:03

Re: Darujem účet

Příspěvekod MajorGames4 » 20 kvě 2018, 21:14 VIP

Nerád zasahujem do vašich zamilovaných básničiek, ale už aj ja musím uznať, že sme dosť ehm... DOSŤ!!!! odbočili od hlavnej témy. Preto by som vás poprosil, aby ste si to keď tak vy-diskutovali cez PM.

Od teraz by som bol rád, ak by ste sa už vyjadrovali LEN tý, ktorí máte záujem o účet. Ak záujem nemáte, choďte preč.
EX - Minecraft Support
EX - PC Support
Uživatelský avatar
MajorGames4
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 504
Registrován: 07 lis 2015, 16:41
Bydliště: Tam, kde bývam.

Předchozí

Zpět na Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků