I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Zamítnuto] Sťažnosť na admina Gustik

Příspěvekod FifkoJeBoss » 11 čer 2018, 18:20

Název tématu [Server / Nick admina]: JB-Forum/ Gustik
Odkaz na Steam profil admina: Vzhľadom na to,že sa jedná o sťažnosť ohľadom činnosti admina na fóre, prikladám jeho príslušný profil gustik-u234.html
Popis situace/prohřešku admina [Stručně, jasně, přehledně!]: Myslím si,že admin Gustik zneužil svoje kompetencie, pretože na základe žiadosti o unban mi ho naopak predĺžil aj napriek tomu, že som sa nijako o predĺženie nepričinil kedže som ban už mal. Príde mi neprofesionálne meniť verdikt iného admina a tak isto udeliť ban na základe žiadosti o unban. Admin so statusom “hlavný” by si mal byť vedomý svojich právomocí a taktiež férového zaobchádzania s hráčmi preto žiadam o skrátenie banu na jeho pôvodnú dĺžku.
Důkaz o jeho pochybení [nejdůležitější část]: unban-bois-t187043.html

Na záver chcem odkázať adminovi Onlyy ze sa zachová veľmi racionálne keď začne brať tabletky na zväčšnie pele.

Vopred ďakujem. Skr skr
Onlyy ma male peleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eškere
FifkoJeBoss
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 11 čer 2018, 14:52

[Zamítnuto] Sťažnosť na admina Gustik

od Rumcajz » 11 čer 2018, 18:20

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Sťažnosť na admina Gustik

Příspěvekod Awee (cti ejvi) » 11 čer 2018, 18:43

Za opakované nevhodné chování a poškozování GS, ti byla odebrána možnost využívat chat. Můžeš v klidu hrát, jen se nemůžeš chovat jako šulin.
V případě že se omluvíš a slíbíš, že se to již nebude opakovat, ban ti bude zkrácen.
Měj však na paměti, že při porušení slibu ti bude ban obnoven.

Stížnost se zamítá.
Věčně nám z cizejch zadků boty koukaj ven, ještě se ukloníme než tam zalezem. Možná, že je tam teplo, ale hlavně smrad. Já se nechci klanět, já chci rovně stát...
Uživatelský avatar
Awee (cti ejvi)
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 3110
Registrován: 08 čer 2013, 14:48
Bydliště: Ostrava


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků