I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Vyřešeno] Plast/flash

Příspěvekod Nexxxx » 08 črc 2018, 21:42

Dobry vecer, predom sa ospravedlnujem ak by som pravdu nemal, skor sa chcem uistit. Uznavam ze som to v hre mohol riesit jednoducho a nerobit zbytocne problemy. Nemam najmensi dovod adminov provokovat ani poskodzovat tento portal a admin Plast si podla mojho nazoru robi svoju pracu dobre.
Název tématu [Server / Nick admina]: Gamesites Jailbreak#1 Plast
Odkaz na Steam profil admina: https://steamcommunity.com/profiles/76561198338786512/
Popis situace/prohřešku admina [Stručně, jasně, přehledně!]:Admin ma moovol co plne chapem po mojej reakci kedy som s nim nesuhlasil (jednalo sa o situaciu na mape citrus kde je v cele pod schodami umiestneny flash. admin ho na zaciatku kola hodil o com dokazuje decal (vybuch granatu) v jeho cele. Admin mi povedal ze ho nemozem zabit ak som ho ten flash nevidel hodit. Podla mojho usudku tejto situacie bol tento kill opravneny kedze nexistuje scenar pri ktorom by ho on v tej chvili nehodil)
Důkaz o jeho pochybení [nejdůležitější část]:Demo nemam a nechcem toto brat ako stiaznost len do tejto casti fora sa mi to hodi najviac. Ospravedlnujem sa ak som to postol nevhodne. Dufam ze sa tato situacia vyjasni a ja budem moct hrat zase o nieco mudrejsi na vasich serveroch :)
S pozdravom NeX
Obrázek
Uživatelský avatar
Nexxxx
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 44
Registrován: 20 říj 2016, 19:01

[Vyřešeno] Plast/flash

od Rumcajz » 08 črc 2018, 21:42

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Plast/flash

Příspěvekod Errik » 08 črc 2018, 22:16 VIP

Moovol som ťa ja. V tú chvíľu som si myslel že mám pravdu já a nie ty a nedával som ti ban ale hneď som sa išiel poradiť z vyššie postavením. Keď som zistil že si mal pravdu ty tak som sa ti priamo v chatu ospravedlnil. Chybu som si uvedomil a poučil sa z nej.
A znovu sa ti ospravedlňujem že som ti urobil ťažkosti. :roll:
Uživatelský avatar
Errik
Turnajový admin
Turnajový admin
 
Příspěvky: 1354
Registrován: 03 pro 2017, 23:11
Bydliště: Slovensko / Východ

Re: Plast/flash

Příspěvekod Nexxxx » 09 črc 2018, 16:00

Vobec neevidujem ze by si sa mi za nieco ospravedlnoval v chate. Pozrel som si aj tvoje hlstats a po presadzovani tvojho nazora namiesto ospravedlneni prislo len:
2018-07-08 22:25:45 ten NeX proste had.

Nemyslim si ze je toto adekvatna reakcia ale kazdopadne prijmam tvoje ospravedlnenie a verim ze nabuduce sa to vyriesi bez zbytocnych problemov.
S pozdravom NeX
Obrázek
Uživatelský avatar
Nexxxx
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 44
Registrován: 20 říj 2016, 19:01

Re: Plast/flash

Příspěvekod Errik » 09 črc 2018, 17:12 VIP

není to na hlstats preto lebo som ti to písal do súkromneho chatu na dalšej mape, ale kedže si bol afk si si toho ani nevšimol a po chvilke si sa aj odpojil https://ctrlv.cz/LA5w
Uživatelský avatar
Errik
Turnajový admin
Turnajový admin
 
Příspěvky: 1354
Registrován: 03 pro 2017, 23:11
Bydliště: Slovensko / Východ

Re: Plast/flash

Příspěvekod Gustik » 09 črc 2018, 17:20 VIP

Admin se omluvil a příště si bude dávat větší pozor.

Vyřešeno.
Uživatelský avatar
Gustik
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2346
Registrován: 23 led 2013, 15:34


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků