Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

[Zamítnuto] AnonymQo / TTT

Příspěvekod AnonymQo » 15 črc 2018, 15:03

Nick na serveru: AnonymQo.

SID: STEAM_0:0:126123238

Sekce, na které chci práva: Trouble in Terrorist Town

Věk: 17 y.o

Mé HlStats: http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_205007/hlstats.php?mode=playerinfo&player=4127

Bany, které jsem dostal: Na CS 1.6 jsem kdysi dávno dostal pár banů za to že jsem dříve neuměl hrát jako simon ale už jsem se to doučil a pravidla umím. NA CS:GO jsem dostal myslím že jednou mute na 40 Min za to že jsem měl omylem zapnutý mikrofon a tím se mi do hry pustila moje písnička kterou jsem měl zapnutou v pokoji

Něco o mně: Tak jmenuji se Dominik je mi 17 let cca za 4 měsíce budu oslavovat 18 let takže se těším na svoji novou Audi A7 od mého otce, zájmy : jezdím závodně Downhill s mým sestaveným kolem cca za 40K na některé součástky jsem si musel vydělávat sám, ale můj otec mi ze začátku pomohl. Jako závodní jezdec jsem už jednou vyhrál MČR za nejrychlejší sjezd Pradědu na stezce J2 která je v mé kategorii 2 nejtěžší z 5 tratí dále co bych o sobě řekl tak jsem vášnivý hráč CS:GO a CS 1.6 mám rád Gathery s přáteli, rád hraji v DJ roomce a rád hraju svůj oblíbený server TTT.

Proč právě já: Tak rád bych pomohl adminum udržovat klid na serverech v sekci TTT jelikož když si jdu zahrát tak si občas ani nezahraju jelikož lidi přijdou a jen tak dávají random killy a já si pak nemám jak zahrát nebo si nadávají ve voice nebo Chatu a mě se to nelibí rád řeším věci v klidu a míru

Zkušenosti s CS:GO: Tak nějaké ty zkušenností mám, CS:GO už jsem dříve hrál a měl jsem tam okolo 1500H + ale pak jsem si zapomněl heslo a můj mobilní autentifikator se nějak pokazil takže jsem se nedostal na účet ale nyní mám nový a mám na něm okolo 150H + ale hraju každý den alespoň 8 hodin denně pokud nejsem zrovna v bazénu nebo na golfu

Případné poznámky: Mými nejoblíbenějšími adminy na serveru TTT je Železobeton (protože je frejer a umí řešit problémy v klidu) a Ten Lula(hodně rád mi vždy pomohl a taky umí řešit v klidu problémy vždy jsem rád když přijde na server)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dříve jsem byl hajzl, ale teď jsem dokonalý

Budu rád za každou radu na moji osobu
Uživatelský avatar
AnonymQo
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 39
Registrován: 01 črc 2018, 20:35
Bydliště: Ostrava

[Zamítnuto] AnonymQo / TTT

od Rumcajz » 15 črc 2018, 15:03

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Ostrava

Re: AnonymQo / TTT

Příspěvekod Vorus » 15 črc 2018, 17:06

Ďakujeme za názor ale nabudúce slušnejšie.
Obrázek
https://www.youtube.com/watch?v=IKXG2tPslfg
Uživatelský avatar
Vorus
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 9
Registrován: 01 čer 2017, 20:48

Re: AnonymQo / TTT

Příspěvekod LuckONE » 16 črc 2018, 09:34 VIP

"Nie je možné poraziť človeka, ktorý sa nikdy nevzdáva." - Babe Ruth.

CS1.6 Admin -> 27.11. 2020
Ex CSGO Admin -> 19.3. 2022 -> 26.9.2022
Uživatelský avatar
LuckONE
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 2501
Registrován: 20 čer 2015, 20:58
Bydliště: Tvrdošín

Re: AnonymQo / TTT

Příspěvekod AnonymQo » 16 črc 2018, 10:19

Za 1. Ty se nemáš k tomu co vyjadřovat jelikož jsi známý scripter a banu máš více než dost.

Za 2. Střidaš portály jak ponožky. Admina jsi měl už asi na 4 nejmenovaných portálech a všude tě zrušily a dostával jsi bany za scripty.

Za 3. Tohle co jsi sem dal tak je za prvé reklama a za druhé už tohle mám dávno vyřešené s vedením toho portálu a GS železobeton s ním už jsem se o tom bavil a klidně si za ním dojdu sám znovu no nic jw toho na tebe o hodně více takže nevim proč tady na mě vytahujes tohle kdyz se neumíš kouknout na sebe

Za 4. Ty jsi člověk který neví co má dělat se životem nevíš jak to využít tak víš co já ti poradim jdi ven a bez si koupit zmrzlinu pro kámošku nebo si zajdi na pizzu s kamosema ale do žádosti na Goucko se mi nestarej děkuji
Uživatelský avatar
AnonymQo
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 39
Registrován: 01 črc 2018, 20:35
Bydliště: Ostrava

Re: AnonymQo / TTT

Příspěvekod AnonymQo » 16 črc 2018, 10:28

S admin týmem jako je Ten Lula a Železobeton se bavím v pohodě a dokážou mi poradit s čímkoliv si nevím rady a rád bych udržoval pořádek na serveru kde hraje znamy Sparticka a ostatní jako kamarádi kde porusujou pravidla neustále 24/7 a zrovna když tam někdo z těchto lidí nejsou tak tam jsem jen já a znazim se to řešit a neustále recorduju ty lidi a vše mám uložené chtěl bych pomoct admin týmu od těchto lidí aby dostali Mute a byl na chvíli klid třeba by se pak možná sklidnily a uvědomí si svoje chyby
Uživatelský avatar
AnonymQo
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 39
Registrován: 01 črc 2018, 20:35
Bydliště: Ostrava

Re: AnonymQo / TTT

Příspěvekod ZelezoBeton » 16 črc 2018, 11:11 VIP

Ak ťa dokáže triggernúť jeden link ako chceš zvládnuť 20 hráčov na serveri?
Tvoja herná história je dosť pochybná.
Každopádne o ničom podobnom si sa mi nezmienil ak nepočítam pm na steame pred 5 minútami, klamať do žiadosti nebudeš.

Zamietnuté.
Obrázek
Uživatelský avatar
ZelezoBeton
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 839
Registrován: 09 led 2017, 18:26
Bydliště: San Francisco Armory

Re: AnonymQo / TTT

Příspěvekod LuckONE » 16 črc 2018, 11:48 VIP

AnonymQo píše:Za 1. Ty se nemáš k tomu co vyjadřovat jelikož jsi známý scripter a banu máš více než dost.

Za 2. Střidaš portály jak ponožky. Admina jsi měl už asi na 4 nejmenovaných portálech a všude tě zrušily a dostával jsi bany za scripty.

Za 3. Tohle co jsi sem dal tak je za prvé reklama a za druhé už tohle mám dávno vyřešené s vedením toho portálu a GS železobeton s ním už jsem se o tom bavil a klidně si za ním dojdu sám znovu no nic jw toho na tebe o hodně více takže nevim proč tady na mě vytahujes tohle kdyz se neumíš kouknout na sebe

Za 4. Ty jsi člověk který neví co má dělat se životem nevíš jak to využít tak víš co já ti poradim jdi ven a bez si koupit zmrzlinu pro kámošku nebo si zajdi na pizzu s kamosema ale do žádosti na Goucko se mi nestarej děkuji


1. len som to sem informoval.

2. nevymyšlaj si zbytočne.

3. Ako to že o tom nevedeli?? :/

4. Mal by si isť ty udiera ti to na tu miezgu čo máš na krku. ;)

Server adminom/vyšších sa ospravedlňujem za vyjadrenie.
"Nie je možné poraziť človeka, ktorý sa nikdy nevzdáva." - Babe Ruth.

CS1.6 Admin -> 27.11. 2020
Ex CSGO Admin -> 19.3. 2022 -> 26.9.2022
Uživatelský avatar
LuckONE
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 2501
Registrován: 20 čer 2015, 20:58
Bydliště: Tvrdošín

Re: [Zamítnuto] AnonymQo / TTT

Příspěvekod AnonymQo » 16 črc 2018, 16:59

Jelikož jsem byl zmítnutý na Admina tak se tě železo ptám zda by pomohlo kdybych prošel akademii ??
Uživatelský avatar
AnonymQo
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 39
Registrován: 01 črc 2018, 20:35
Bydliště: Ostrava

Re: [Zamítnuto] AnonymQo / TTT

Příspěvekod Gustik » 16 črc 2018, 17:29 VIP

AnonymQo píše:Jelikož jsem byl zmítnutý na Admina tak se tě železo ptám zda by pomohlo kdybych prošel akademii ??

Ne.
Uživatelský avatar
Gustik
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2346
Registrován: 23 led 2013, 15:34


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků