Porušuje nekdo pravidla na Jailbreak serverech? Sdělte nám to zde.

[V]Kaja <3 ♔

Příspěvekod TheJephi » 15 črc 2018, 21:48 VIP

Nick hráče: Kaja <3 ♔

SID hráče: STEAM_1:0:244406468

Screen SID hráče: https://ctrlv.cz/Gdtk

Odkaz na hráčův HlStats: http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_186497 ... ayer=71285

Přibližný datum a čas: 15.7 20:20

Popis situace: 2:20 nadržovala 2:35 znova. Potom asi o 15s dala jeden FK haničce.

Důkaz: https://www.youtube.com/watch?v=oD1JCTs ... e=youtu.be
Uživatelský avatar
TheJephi
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2692
Registrován: 08 led 2016, 16:03
Bydliště: Ostrava

[V]Kaja <3 ♔

od Rumcajz » 15 črc 2018, 21:48

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Ostrava

Re: Kaja <3 ♔

Příspěvekod Stajk » 16 črc 2018, 19:28

Hráč zabanovaný za Nadržovanie
Díky za nahlásenie
Nop
Uživatelský avatar
Stajk
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 189
Registrován: 26 dub 2017, 12:50
Bydliště: Trnava, Slovakia

Re: [V]Kaja <3 ♔

Příspěvekod Kajush » 16 črc 2018, 20:28

Ahojte, chcela by som sa k tomuto vyjdariť.

Za 1. nemáš povolenie zverejniť video, kde je zvukový záznam bez dovolenia.
Za 2. v čase 2:20 vo videu som neni simon.. so obyčajne ct to , že ja poviem, aby ju nezabíjal neznamená, že má má počúvať.. je simon a má vedieť čo má robiť v tejto situácii
Za 3. 2:35 simon zomrel a ja som vzala Simona a povedala nech idu na stenu :
Simon šiel do cely zabiť jedného čo tam bol, ja som si v tej chvíli neuvedomila kto ho zabil.. totok bola moja chyba... každý človek má právo na chybu nie? prečo písali, že nadržujem a nepovedali mi konkrétne čo som zle spravila
Za 4. fk to nebol ... bola to nevýhoda, ktorú dostala pravom :-) asi toľko k tomu. ( ešte mala poznámka :-) je to chyba, ktorú spraví určite každé jedno CTčko)

Pekný zvyšok večera prajem.
Nalej víno a buď ticho! :)
Uživatelský avatar
Kajush
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 32
Registrován: 16 črc 2018, 20:13

Re: [V]Kaja <3 ♔

Příspěvekod Kajush » 17 črc 2018, 00:19

Rada by som podotkla ešte 2 veci :-)
1. Na začiatku videá sa da všimnúť, že druhé ct alias “Mona” namiesto toho, aby dával pozor na simon sa tam hrajkal a vôbec nesledoval hru ...
2. Vo videu je vidieť, že som uznala chybu a ospravedlnila sa ... k tomu vtedy ako som spomínala, že som myslela, že ten čo ho zabil je dole, tak mi zároveň jeden utekal .. čiže v tej rýchlosti som si nestihla všimnúť meno toho, kto ho zabil. A aj keby uverím čo písali v chate, tak by som nemusela mať dôkaz o tom kto ho zabil a byť na fotku za FK :-)
Nalej víno a buď ticho! :)
Uživatelský avatar
Kajush
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 32
Registrován: 16 črc 2018, 20:13

Re: [V]Kaja <3 ♔

Příspěvekod Stajk » 17 črc 2018, 10:17

Ahoj,
Na videu je jasne viedieť že Jephi zabil CT a ty si s tým nič nerobila.... Nechala si ho žiť bez nevýhody... Jephi aka groot to písal do chatu... Takže není tu čo riešiť :)
Ďakujem za spríjemnenie dňa a nabuduce sa nevyjadruj do vyriešených PP.
Nop
Uživatelský avatar
Stajk
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 189
Registrován: 26 dub 2017, 12:50
Bydliště: Trnava, Slovakia

Re: [V]Kaja <3 ♔

Příspěvekod Kajush » 17 črc 2018, 10:51

Zopakujem jednu vec:
ako som spomínala, že som myslela, že ten čo ho zabil je dole, tak mi zároveň jeden utekal .. čiže v tej rýchlosti som si nestihla všimnúť meno toho, kto ho zabil. A aj keby uverím čo písali v chate, tak by som nemusela mať dôkaz o tom kto ho zabil a byť na forku za FK.

Do chatu môžem napísať aj ja ako T v takej situácii, že to bol aj Ahmed dáky a on mu dá za to kill keď nevie?
Ja si ako bežne nenahrávam demo a nejdem v takej situácii pozrieť nech tam stoja 10 minút pokiaľ ja zistím kto to spravil ... ešte raz podotknem.. ospravedlnila som sa .. vo videu to je :-) keď to toľko obkecávame.. podľa mňa na ban táto situácia nebola ;-)
Nalej víno a buď ticho! :)
Uživatelský avatar
Kajush
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 32
Registrován: 16 črc 2018, 20:13

Re: [V]Kaja <3 ♔

Příspěvekod TheJephi » 17 črc 2018, 11:43 VIP

To nastěstí neposuzuješ ty, tu situaci, jestli je to na ban nebo ne. Nadržovala si a žádná omluva tam nepadla, tak nevím co řešíš. 2x si nadržovala a podle té 1. situace si nadržovala JASNĚ A SCHVÁLNĚ, protože to byla tvoje kamarádka, proto si jí nechtěla zabít. A už se tady prosím nevyjadřuj do vyřešeného příspěvku, jak psal Stejkk, díky moc.
Uživatelský avatar
TheJephi
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2692
Registrován: 08 led 2016, 16:03
Bydliště: Ostrava

Re: [V]Kaja <3 ♔

Příspěvekod Kajush » 17 črc 2018, 12:26

Tak ako ani ja, tak ani ty.. ja sa budem vyjadrovať kde chcem a kedy chcem :-) mám na to právo .. sám si točil demo a videl si ho, tak je dosť smutne, že si tam ospravedlnenie nepočul, keď tam je [4:03] občas treba skočiť aj k lekárovi :-)
K tej tvojej 1. situácii opakujem .. simon som nebola ja .. a keďže ja som len obyčajne CT nemôžem vedieť či simon chce dať len nevýhodu alebo kill ;-) za ďalšie nie kamarátka :-) aby sme si to ujasnili
Ako vidím nie len sluch ale aj oči ti už dako neslúžia :-) nie Stejkk ale Stajk sa k tomuto vyjadril :-)
Nalej víno a buď ticho! :)
Uživatelský avatar
Kajush
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 32
Registrován: 16 črc 2018, 20:13

Re: [V]Kaja <3 ♔

Příspěvekod Stajk » 17 črc 2018, 12:33

Tak už dosť :)
Lock
Nop
Uživatelský avatar
Stajk
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 189
Registrován: 26 dub 2017, 12:50
Bydliště: Trnava, Slovakia


Zpět na JailBreak Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník