I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Vyriešené]JBsimple/Abrham Lincoln/ignor pravidel.

Příspěvekod Marcus » 21 črc 2018, 21:15

Byli 2 hráči vedle sebe a jeden hráč co byl od nich. Simon řekl doplňte k sobě natož hráč z dvojíce co byli u sebe doplnil k hráči co stál sám. Napsal jsem simonovi jen normálně že nadržuje, že nesměl doplnit k jinému hráči. Ten byl ovšem hrdina a řekl, že nemám psát hovadiny. Pak jsme psal adminovi ovšem ten hrál bobříka mlčení. Po té jsem neměl už na něj nervy a neustále jsem mu psal, ovšem on ignoroval nakonec se odpojil. Demo z části jak doplnil nemám ale mám jen tu část jak ignoroval... A ty Abrhame nebo jak si vůbec pod pravým jménem byl si zrovna ve hře jako terorista, takže proč si ignoroval. Když jsem tam psal jak šašek ?
A taky bonus někdo mu tam nadával do voice u T a on mu dal ban do hry. Což vidím poprvé.

DEMO: http://leteckaposta.cz/818171507
ČASY: Od začátku dema píšu v rámci slušnosti. 44:35 ban do hry nějakemu T. Pak si vklidu odkráčel ze hry !

Nepsal bych mu furt kdyby normálně odpověděl a nechoval se jako hrdina.
Uživatelský avatar
Marcus
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 276
Registrován: 01 úno 2016, 15:32

[Vyriešené]JBsimple/Abrham Lincoln/ignor pravidel.

od Rumcajz » 21 črc 2018, 21:15

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: JBsimple/Abrham Lincoln/ignor pravidel.

Příspěvekod TopBio » 23 črc 2018, 07:32 VIP

Zdravím, Jak tady čtu ta se to týka mě,tak se ti k tomu vyjádřim.

Začnu tím hráčem co dostal ban za tu provokaci... opakovaně provokuje/kazi hru ostatnim hráčum proto jsem s ním tatkto naložil.

Teď pro změnu tu radaby ignoranci ... jak jsi přidal demo tak na demu je vidne že byli živí 3 hrači z 10 a když stojím vedle ních a koukam nekam prýč tak asi nevidim kolko nas je vedle sebe....
Pokračovali jsme když ten jeden dostal Fk od Heker... tak simon změnil atrakci na Wipeout ... tak jak pišeš proč jsem mu neřekl ať ho zabije... nevidím důvod proč mu to řikat ked to vyřesil sám podle toho jak chtěl on je simon a simon dvoří hru ... (prostě ti situaci vyřešil bez zasahu ( pomoci ) admina. Nevím co se ti na tom nelíbílo.
A ano admini jsou taky lidí,který nemůžou sledovat uplně vše to prosím tě pochop.

PS: jsou tu i pracujíci lidé co když přijdou z práce tak se chtějí odreagovat a nevídí vše co kdo píše do chatu... A ano odkračel jsem prýč protože mi někdo z AT napsal zna dojdu na jiný server ze tam je Hacker..

S pozdravem Krásného zbytku dne TopBio
EVIP BaseBuilder 1
EVIP Jailbreak 3
EVIP TTT 2
EVIP Gun Game 1
EVIP Jailbreak 1
Uživatelský avatar
TopBio
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 411
Registrován: 25 čer 2017, 16:42

Re: JBsimple/Abrham Lincoln/ignor pravidel.

Příspěvekod Awee (cti ejvi) » 23 črc 2018, 07:37

Marcus to vysvětluje správně, to ale ještě neznamená že se situace takto vážně odehrála. Buď HLSA, nebo já po dovolené kouknu na demo a uvidíme.
Věčně nám z cizejch zadků boty koukaj ven, ještě se ukloníme než tam zalezem. Možná, že je tam teplo, ale hlavně smrad. Já se nechci klanět, já chci rovně stát...
Uživatelský avatar
Awee (cti ejvi)
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 3110
Registrován: 08 čer 2013, 14:48
Bydliště: Ostrava

Re: JBsimple/Abrham Lincoln/ignor pravidel.

Příspěvekod Knedlajs » 15 srp 2018, 10:08 VIP

Sorry, že až takto neskoro.

Situácia s doplňovaním na deme nie je zaznamenaná. Ako Admin píše, je možné, že to prehliadol. Nevadí, stane sa.

Ani ja ale nechápem, prečo hráč, ktorý nadával na Admina do voicu, dostal BAN do hry na jednu hodinu namiesto zákazu používania voicu a chatu na 12 hodín.
Je pravda, že tento hráč je problémový a za svoje chovanie už dostal aj permu, ktorú pravdepodobne dostane znovu, ako tak pozerám na jeho BANy. To ale neoprávňuje Adminov meniť si banovacie poriadky a postupy a upravovať si ich podľa seba bez konzultácie s HLSA.
Sťažnosť čiastočne oprávnená.

Admina poriešim so Šerifmi.

Vyriešené.
Uživatelský avatar
Knedlajs
Spamer Veterán
Spamer Veterán
 
Příspěvky: 3814
Registrován: 15 kvě 2016, 10:08

Re: [Vyriešené]JBsimple/Abrham Lincoln/ignor pravidel.

Příspěvekod Brazzer » 15 srp 2018, 20:03

Nebudu strkat nos tam kam nemam.
právoplatný následník Malackého trůnu
Uživatelský avatar
Brazzer
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 141
Registrován: 23 led 2016, 10:30


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník