Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[Vyřešeno] Žadost o unban

Příspěvekod Marian1909 » 21 črc 2018, 15:21

Názov topicu: ttt1/Mr.Mrkev
Vaše SID: 76561198142086610
Popíšte čo sa stalo:Neví zaco jsem dostal ban myslím si že jsem nehrál nějak toxick nedával jsem furt fk a tak,nepotřebuju hned unban jen by mě zajímalo za co :D děkuji za odpověď .
Marian1909
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 9
Registrován: 28 dub 2018, 20:53

[Vyřešeno] Žadost o unban

od Rumcajz » 21 črc 2018, 15:21

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Žadost o unban

Příspěvekod ericek111 » 21 črc 2018, 15:49

Dostal si automatický ban za nízku karmu. Pravdepodobne si zabil príliš veľa innocentov v krátkom čase.
You either die a сука, or live long enough to become a блять.
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Uživatelský avatar
ericek111
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1418
Registrován: 21 kvě 2017, 12:01
Bydliště: /home/erik

Re: Žadost o unban

Příspěvekod ZelezoBeton » 21 črc 2018, 16:01 VIP

Ahoj,
ako ti tu už napísal motýľ v sanitke, ban si dostal za nízku karmu. V prípade že zabíjaš nesprávnych hráčov tak ti klesá karma a ak klesne po 50 server ťa automaticky zabanuje.

Do budúcna si prečítaj pravidlá serveru a ak sa budeš nimi riadiť ďalší ban už nedostaneš pravidla-ttt-serveru-t179106.html

Ban ti vyprší dnes o 19:03
Obrázek
Uživatelský avatar
ZelezoBeton
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 839
Registrován: 09 led 2017, 18:26
Bydliště: San Francisco Armory

Re: Žadost o unban

Příspěvekod Marian1909 » 21 črc 2018, 16:02

Děkuji za upřesnění mám jen jeden dotaz byl jsem traitor a killnul jsem ino a dalo mi to -25 karmy to je normální nebo jen ja už jsem byl tak na sračky ?
Marian1909
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 9
Registrován: 28 dub 2018, 20:53

Re: Žadost o unban

Příspěvekod ZelezoBeton » 22 črc 2018, 07:19 VIP

Keď si Traitor a zabiješ Ino karmu ti to pridá, neodoberie ti ju. Pravdepodobne si to mýliš s bodmi v hlstats kde to počíta ako team kill alebo nevieš čo si bol.

Ban už vypršal, vyriešené.
Obrázek
Uživatelský avatar
ZelezoBeton
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 839
Registrován: 09 led 2017, 18:26
Bydliště: San Francisco Armory


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků