Máte problém s VIP účtem? Tady se na nás můžete obrátit.

[V] Problém s aktiváciou VIP

Příspěvekod Marcuko » 04 srp 2018, 15:38

Zdravím,

Dnes v noci o 0:21 som si kúpil u vás VIP ale furt ho nemám. Urobil som chybu vo vzore.. Namiesto GAMS 4 VIP Marcuko SU som omylom odoslal správu typu GAMS 8 VIP Marcuko SU.. Po odoslaní správi mi došlo že: "Aktivace byla uspesna."
Ak to číslo (4) v tej správe predstavuje odoslanú čiastku a dalo by sa z toho kúpiť aj EVIP kludne mi môžete aj ten EVIP aktivovať..

S pozdravom,
Marcuko.
Uživatelský avatar
Marcuko
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 31 črc 2018, 01:42

[V] Problém s aktiváciou VIP

od Rumcajz » 04 srp 2018, 15:38

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Problém s aktiváciou VIP

Příspěvekod Surprice » 04 srp 2018, 22:09 VIP

Nazdar, sms si poslal úplne v poriadku a aktivoval si si VIP navždy, problém je, že si v danom momente nebol online na serveri. VIP som ti nahodil a malo by ti fungovať. (GAMS 4 VIP Marcuko SU by ti aktivovalo VIP na 30 dni)
Uživatelský avatar
Surprice
Minecraft admin
Minecraft admin
 
Příspěvky: 645
Registrován: 18 říj 2014, 16:06

Re: Problém s aktiváciou VIP

Příspěvekod Marcuko » 04 srp 2018, 22:19

Ahá, a ešte by som mal jednu otázku.. Keď sa rozhodnem niekedy expandovať na EVIP tak stačí ak tú správu napíšem takto ? GAMS 8 EVIP Marcuko SU ?
Uživatelský avatar
Marcuko
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 31 črc 2018, 01:42

Re: Problém s aktiváciou VIP

Příspěvekod Surprice » 04 srp 2018, 22:27 VIP

Marcuko píše:Ahá, a ešte by som mal jednu otázku.. Keď sa rozhodnem niekedy expandovať na EVIP tak stačí ak tú správu napíšem takto ? GAMS 8 EVIP Marcuko SU ?


Pokiaľ by si si chcel niekedy rozšíriť výhody na EVIP, doporučujem novo spustený VIP systém, vďaka ktorému predídeš problémom ako je, že si offline pri aktivácii. Stačí ak pošleš sms v tvare GAMS 4 na číslo 8877 (platí len pre Slovensko), aktivácia bude vyžadovať poslať 2 sms a konečná cena sms je 8€. V sms ti prijde kód, ktorý aktivuješ pomocou príkazu /aktivator <kod z sms> a po relogu budeš mať aktívne EVIP.

Ak by si si chcel však aktivovať EVIP starým spôsobom, tak pošleš SMS v tvare GAMS 10 EVIP Marcuko SU na číslo 8877 (platí len pre Slovensko), no je nutné byť pri aktivacii online na serveri
Uživatelský avatar
Surprice
Minecraft admin
Minecraft admin
 
Příspěvky: 645
Registrován: 18 říj 2014, 16:06

Re: Problém s aktiváciou VIP

Příspěvekod Marcuko » 04 srp 2018, 22:35

Ešte tu mám jeden problém.. práve som si zakúpil EVIP lenže mám ho na 30 dní.. Chcel som si ho kúpiť natrvalo. Použil som vzor GAMS 8 EVIP Marcuko SU
Uživatelský avatar
Marcuko
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 31 črc 2018, 01:42

Re: Problém s aktiváciou VIP

Příspěvekod Marcuko » 04 srp 2018, 23:23

Zaujímalo by ma to, že či sa dá vyriešiť nejak keď som si omylom kúpil EVIP na 30 dní.. Chcel som totiž natrvalo.. Ano viem, je to moja hlúposť že som to rushol a hneď si kúpil EVIP bez toho aby som si prečítal to si mi napísal Surprice.
Uživatelský avatar
Marcuko
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 31 črc 2018, 01:42

Re: Problém s aktiváciou VIP

Příspěvekod Khertys » 08 srp 2018, 10:48 VIP

Vyreseno v pm.
Uživatelský avatar
Khertys
Hlavní Support
Hlavní Support
 
Příspěvky: 1159
Registrován: 10 bře 2013, 10:22
Bydliště: Hradec Králové


Zpět na VIP poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků