[Z] Audis/Skyblock/admin

Příspěvekod Audis » 13 srp 2018, 20:41

20 prispevkov asi na forume nemám, fórum čítam často ale nevyjadrujem sa.

1) Nick na serveru:Audis
2) Věk:20
3) Originální MC: Bohužial nie, nevidim zmysel ho kupovať/vlastniť
4) Splněná akademie:Ne
5) Aktivované VIP:Nie ale ak to bude veľky problem, Aktivovať ho nie je problem mam EVIP na každom servery gamesites na CSKU( skoro XD jailbreak 3,Basebuilder 1,3Public 1,4 Jailbreak 1,3 Furien 1,4)
6) Denní aktivita:7-8 hodin denne vyjimkov su vikendy vtedy som tu max 2-3 hodky
7) Přestupky na Gamesites: Nemám žiadne
8) Přestupky mimo Gamesites:žiadne
9) Něco o sobě: (minimálně 20 slov) mám 20 rokov pochadzam s Košic Hravam hokejbal/futbal v Prešovskej lige moje hobby su počitačové hry dlhé roky som hral na gamesites csku hore spomínane servery najčastejšie basebuilder a Jailbreak 3 kde som poznal vela ľudi ingame a potom aj osobne.
10) Proč právě ty: som spoľahlivý človek rád sa učím novým veciam na servery trávim dosť času pomáham ľudom ak niečo nevedia vysvetlím im a pomožem jak len viem, vačšinou im veci dávam pre dobrý pocit a neplatia za ne,sám občas potrebujem pomôcť a ludia ktorí mi ochotne pomôžu rad odmením vždy.tým že na servery trávim dosť času som schopný tam udržať poriadok a odpovedať na každe otázky od ludí ktorí nevedia o forume. mám aj skúsenosti s predchádzajúcich mc serveroch kde som adminoval celkom dlhú dobu ale niektoré zanikli nikdy somnou nebol problém rád naslucham.
Uživatelský avatar
Audis
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 31
Registrován: 14 čer 2014, 09:57

[Z] Audis/Skyblock/admin

od Rumcajz » 13 srp 2018, 20:41

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Audis/Skyblock/admin

Příspěvekod Surprice » 14 srp 2018, 21:50 VIP

Zamietam, nesplňujem väčšinu podmienok + na serveri hráš veľmi krátko (od 12.08.), splň pár ďalších podmienok a skús to znova.
Uživatelský avatar
Surprice
Minecraft admin
Minecraft admin
 
Příspěvky: 645
Registrován: 18 říj 2014, 16:06


Zpět na Nábor Adminu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků