Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[V]KNF1/killermacka

Příspěvekod kbkbkbkb » 16 srp 2018, 16:42

=========== GAMESITES.CZ VYPIS BANU ===========
[=] Dostal jsi trest od admina: killermacka
[=] Na serveru: Gamesites.cz ^Knife server #1
[=] Doba trvani trestu: Trvaly
[=] Duvod trestu: Cheaty [KnifeBot]
[=] Zabanovany nickname: fake?
[=] Zabanovane ID: STEAM_0:1:419981039
[=] Zabanovana IP: 82.202.89.32
[=] Pro unban jdete na: http://www.gamesites.cz/unban

snad mi sem dáš časy,které se ti zase nezdají.. a nepiš žádný fake stab nebo tak,na to už to neuhraješ xdd

vipko nemám
kbkbkbkb
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 10
Registrován: 16 srp 2018, 16:37

[V]KNF1/killermacka

od Rumcajz » 16 srp 2018, 16:42

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: KNF1/killermacka

Příspěvekod killermacka » 16 srp 2018, 17:15

http://leteckaposta.cz/814377446

demo rasto3: 02:01-jasný cuk,vidieť to aj normálne ale ešte lepšie v 1/2 rýchlosti
demo fake: 17:31
demo fake2: 40:10
40:26- Typická chyba toho knifebotu. Hráč sa k nemu priblíži ale missne.
40:28-prečo si nesekol ? Jaaaaj,knifebot.
41:08-odpisuješ do chatu a ideš stále v rovnakej osi,to ti verím no.
41:13-keby si nemal kb,tak sa ho snažíš seknúťzo vzduchu aj za cenu missu ale ty nie,ty čakáš až skočíš dole a sekne ti to v crosse.
Uživatelský avatar
killermacka
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2368
Registrován: 30 srp 2015, 18:11
Bydliště: Košice, Slovensko

Re: KNF1/killermacka

Příspěvekod kbkbkbkb » 16 srp 2018, 18:43

killermacka píše:http://leteckaposta.cz/814377446

demo rasto3: 02:01-jasný cuk,vidieť to aj normálne ale ešte lepšie v 1/2 rýchlosti
demo fake: 17:31
demo fake2: 40:10
40:26- Typická chyba toho knifebotu. Hráč sa k nemu priblíži ale missne.
40:28-prečo si nesekol ? Jaaaaj,knifebot.
41:08-odpisuješ do chatu a ideš stále v rovnakej osi,to ti verím no.
41:13-keby si nemal kb,tak sa ho snažíš seknúťzo vzduchu aj za cenu missu ale ty nie,ty čakáš až skočíš dole a sekne ti to v crosse.


rasto3 - nevím,jestli jsi jenom slepý,ale ten cuk přišel až po fragu a bylo to kolečkem, po kterým jsem pak dělal bhop xdd

fake: - xddd tento frag je normální prosimtě..distance je sice větší,ale to mohlo být způsobeno menším fps a navíc.. body hitbox taky úplně normální..hitnu ho tam,kam mířim.. ikdybych měl ponastavený kbot,tak ti to nikdy nehitne přesně tam,kam míříš crossem:)

fake2: -40:26 však jsem missl v tom strafu,lel.. bylo mezi náma tak 1.3.. sorry že ve strafu nestíhám fragovat hráče z 1.9 distance :DD
40:28 a proč bych jako měl když byl ode mě 2 metry a byl do úskoku do zadu.. to by nikdo nestiskl prosimtě z takovej dálky:D
41:08 ano,odepisoval jsem slovo "Ne" :D .. hráč měl score 4:8 a celou dobu hrál bez žádného movementu,tak proč bych nešel rush?.. to je zakázané? .. navíc mi to hitlo střed těla přesně tam,kam jsem mířil.. žádnej ten tvůj cuk:D
41:13 - no zajímalo by mě,jak bych ho dal ve vzduchu , když jsem mu byl nad hlavou.. pokud uvidíš,tak udělám ve vzduchu strafe , on missne a já ho zabiju v čupu.. kdybych v tu dobu měl zaplý autostab,tak mi věř,že bych ho zabil z větší dálky už někdy při dopadu a já ho zabiju až nějak z 1.2 distance ..

takže když to shrnu,budu rád,když se na to koukne někdo z vyšších pozicí,co tomu trochu rozumí,jelikož ty o tom nevíš ani páru očividně... seš akorát vůči mě zaujatej a když budeš pokračovat v těchto odůvodnění,že normální hráč by toto udělal a on ne,tak se daleko nehnete.. tož moje vyjádření:)
kbkbkbkb
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 10
Registrován: 16 srp 2018, 16:37

Re: KNF1/killermacka

Příspěvekod killermacka » 16 srp 2018, 19:26

rasto3 - nevím,jestli jsi jenom slepý,ale ten cuk přišel až po fragu a bylo to kolečkem, po kterým jsem pak dělal bhop xdd

fake: - xddd tento frag je normální prosimtě..distance je sice větší,ale to mohlo být způsobeno menším fps a navíc.. body hitbox taky úplně normální..hitnu ho tam,kam mířim.. ikdybych měl ponastavený kbot,tak ti to nikdy nehitne přesně tam,kam míříš crossem:)

fake2: -40:26 však jsem missl v tom strafu,lel.. bylo mezi náma tak 1.3.. sorry že ve strafu nestíhám fragovat hráče z 1.9 distance :DD
40:28 a proč bych jako měl když byl ode mě 2 metry a byl do úskoku do zadu.. to by nikdo nestiskl prosimtě z takovej dálky:D
41:08 ano,odepisoval jsem slovo "Ne" :D .. hráč měl score 4:8 a celou dobu hrál bez žádného movementu,tak proč bych nešel rush?.. to je zakázané? .. navíc mi to hitlo střed těla přesně tam,kam jsem mířil.. žádnej ten tvůj cuk:D
41:13 - no zajímalo by mě,jak bych ho dal ve vzduchu , když jsem mu byl nad hlavou.. pokud uvidíš,tak udělám ve vzduchu strafe , on missne a já ho zabiju v čupu.. kdybych v tu dobu měl zaplý autostab,tak mi věř,že bych ho zabil z větší dálky už někdy při dopadu a já ho zabiju až nějak z 1.2 distance ..



rasto3- nie,niesom slepý,cuk prišiel počas slashu počas fragu takže na to sa nevyhováraj.
fake-jo no,už pokračujú výhovorky,minulé to bolo myška,teraz fps ? zaujímavé
fake2-to si nemissol ty manuálne ale knifebot,ak by si to missol ty ,tak to už urobíš oveľa skôr,ale keď si všimneš tak hráč je úplne pri tebe a na to reaguje ten pokazený knifebot,kto ma odskúšané ten vie,nemám problém urobiť s tým knifebotom demo a bude robiť to isté.
40:28-pasca vyšla ? Keď si to pustíš so zvukom tak vieš že si tam sekol :D :D :D ty to by nikdo nestiskl prosimtě z takovej dálky:D :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD fake 2k18
41:08- áno,to je pekné že si odpisoval nie,ale ja nenáržam na hráčov movment ani na to ,aké má skore,mne skôr ide o to že v tomto momente je opäť v plnolom využití knifebot a vieš prečo ? Odpisoval si hráčovi a v tej rýchlosti keď si držal w tak sa ti tam poplietli nejaké písmenka tak si nemohol seknúť lebo si mal niečo v chate ,tak za teba sekol kb. :)
41:13- napríklad tak,ako tvoja dobrá kamarátka nicol http://leteckaposta.cz/775226510 v čase 23:35,s tým rozdielom že ona ho mala v crosse tak sekla s kbotom,ty nie.

http://leteckaposta.cz/792299657
Tu sú ešte demá s pred resetu za ktoré sme sa s karmom rozhodli že ti dáme ban, a ja pevne verím,že keby v tú noc nebol reset bl tak by to dyros potvrdil. Na demách je vidno čisto kbčkarska hra s knifebotom by brr :)

Ďalej sa k tebe nemá cenu vyjadrovať,lebo na všetko hľadáš výhovorky a myslíš si,že hraješ knife niekoľko rokov tak budeš oblbovať ľudí.Ty si sa už pochoval vyjadrením že "kb neseká v čupe a za tým si stojíš" :D a týmto tu čo predvádzaš si kopeš ešte hlbšiu a hlbšiu jamu.
Uživatelský avatar
killermacka
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2368
Registrován: 30 srp 2015, 18:11
Bydliště: Košice, Slovensko

Re: KNF1/killermacka

Příspěvekod kbkbkbkb » 17 srp 2018, 08:59

rasto3- nie,niesom slepý,cuk prišiel počas slashu počas fragu takže na to sa nevyhováraj.
fake-jo no,už pokračujú výhovorky,minulé to bolo myška,teraz fps ? zaujímavé
fake2-to si nemissol ty manuálne ale knifebot,ak by si to missol ty ,tak to už urobíš oveľa skôr,ale keď si všimneš tak hráč je úplne pri tebe a na to reaguje ten pokazený knifebot,kto ma odskúšané ten vie,nemám problém urobiť s tým knifebotom demo a bude robiť to isté.
40:28-pasca vyšla ? Keď si to pustíš so zvukom tak vieš že si tam sekol ty to by nikdo nestiskl prosimtě z takovej dálky:D :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD fake 2k18
41:08- áno,to je pekné že si odpisoval nie,ale ja nenáržam na hráčov movment ani na to ,aké má skore,mne skôr ide o to že v tomto momente je opäť v plnolom využití knifebot a vieš prečo ? Odpisoval si hráčovi a v tej rýchlosti keď si držal w tak sa ti tam poplietli nejaké písmenka tak si nemohol seknúť lebo si mal niečo v chate ,tak za teba sekol kb. :)
41:13- napríklad tak,ako tvoja dobrá kamarátka nicol http://leteckaposta.cz/775226510 v čase 23:35,s tým rozdielom že ona ho mala v crosse tak sekla s kbotom,ty nie.

http://leteckaposta.cz/792299657
Tu sú ešte demá s pred resetu za ktoré sme sa s karmom rozhodli že ti dáme ban, a ja pevne verím,že keby v tú noc nebol reset bl tak by to dyros potvrdil. Na demách je vidno čisto kbčkarska hra s knifebotom by brr :)

Ďalej sa k tebe nemá cenu vyjadrovať,lebo na všetko hľadáš výhovorky a myslíš si,že hraješ knife niekoľko rokov tak budeš oblbovať ľudí.Ty si sa už pochoval vyjadrením že "kb neseká v čupe a za tým si stojíš" :D a týmto tu čo predvádzaš si kopeš ešte hlbšiu a hlbšiu jamu.[/quote]
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
rasto3- sranda je mačka,že se celou dobu oháníš tím,že kb sekne,až když je hráč v crossu,no ale v tomhle času já toho hráče ani nemám v tom crossu xdd takže další sraní do huby v tvým případě :DDDD
fake2 - nenééé, zase jsem si to zpomalil a zase jsem ho neměl v crossu,takže si zase sereš do huby xddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd
40:28 - jo máš pravdu.. je tam buglý hitování.. jak bys řekl ty,takovej ten fake stab že xddddddddd
41:08 - když se oháníš tím,že jsem ještě nic do toho chatu nenapsal nebo tak,tak mi sem dej screen chatu,kde ještě není napsaný žádný "ne" .. protože takhle to je výstřel do neznáma ty chh xddd .. navíc už při tom fragu je u mě poznat , jak jsem na chvilku zastavil a až pak zase dál běžel,takže další čas k hovnu :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
41:13 - xdddddddddddddd .. FUHA,jestli jsi banoval tento čas Nicol,tak to amen.. Je to naprosto jiná situace.. ona je na groundu,já ve vzduchu:DDD ... to si se zas vyznamenal xdddd

k tomu demu z před resetem.. vyjádření tam je v mej žádosti o ub:) .. navíc KB by brr?:DDDDDDDDDDDDDDD kdyby ti o něm hráči nedávno neřekli,tak ani nevíš,že existuje ty cheathuntere xdddddddddddddddddddddddddddddd ... nojo,škoda že jsi to pochopil tak,že kb neseká v čupe,ale ono je logický,že když jdeš duck,tak ti to sekne,ale jdi si před hráče a těsně před ním si čupni.. nezareaguje to ani hovno :D ale to ty asi ještě jsi nevěděl :DD

poprosím o vyjádření někoho,kdo tomu aspoň trochu rozumí.. ne jak tenhle,co ví o kbotu kulový..

tady přikládám demo hráče,který má zapnuto ..http://leteckaposta.cz/440139608 tu mapa,pokud ji nemáte stáhlou https://maps.cs-bg.info/maps/cs/2169/ ... tady aspoň vidíte,jak mu/jí to škube a lítá ten body hitbox ,když si to třeba zpomalíte.. a srovnejte si mé fragy s těmito..
kbkbkbkb
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 10
Registrován: 16 srp 2018, 16:37

Re: KNF1/killermacka

Příspěvekod Awee (cti ejvi) » 17 srp 2018, 09:49

Hráč má nick kbkbkbkb, z čehož jasně vyplývá že má ke kb nějaký vztah a na serveru jej vážně používá.
Zamítnuto

















































Dělám si prdel, lock protože píšete sračky. CHH si projdou důkazy a vyjádří se.
Věčně nám z cizejch zadků boty koukaj ven, ještě se ukloníme než tam zalezem. Možná, že je tam teplo, ale hlavně smrad. Já se nechci klanět, já chci rovně stát...
Uživatelský avatar
Awee (cti ejvi)
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 3110
Registrován: 08 čer 2013, 14:48
Bydliště: Ostrava

Re: KNF1/killermacka

Příspěvekod eXtr3mer » 21 srp 2018, 16:56

CHH team je momentálne časovo vyťažený. Máš dočasný unban, kým nebude demo preskúmané.
Night gathers, and now my watch begins.
It shall not end until my death. I shall live and die at my post.
I am the sword in the darkness. I am the watcher on the walls.
Uživatelský avatar
eXtr3mer
CS 1.6 Hlavní Admin
CS 1.6 Hlavní Admin
 
Příspěvky: 8121
Registrován: 16 bře 2013, 11:51

Re: [CHH]KNF1/killermacka

Příspěvekod GrooS » 26 srp 2018, 21:45 VIP

Uživatelský avatar
GrooS
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 4896
Registrován: 08 čer 2013, 14:25

Re: [CHH]KNF1/killermacka

Příspěvekod kbkbkbkb » 27 srp 2018, 08:00

GrooS píše:Ban obnoven, na demech KB.

Tvé možnosti:
chcem-vymenit-unban-za-vip-t61721.html
chces-unban-ihned-t61717.html


hele všechny časy jsem objasnil.. není tam žádný náznak knifebotu,tak mi sem Groosi napiš,podle kterých časů ses rozhodoval,protože budete mít zase na triku fail ban.. :D
kbkbkbkb
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 10
Registrován: 16 srp 2018, 16:37

Re: [CHH]KNF1/killermacka

Příspěvekod kbkbkbkb » 27 srp 2018, 08:13

Ban obnoven, na demech KB.

Tvé možnosti:
chcem-vymenit-unban-za-vip-t61721.html
chces-unban-ihned-t61717.html[/quote]

hele všechny časy jsem objasnil.. není tam žádný náznak knifebotu,tak mi sem Groosi napiš,podle kterých časů ses rozhodoval,protože budete mít zase na triku fail ban.. :D E: Jestli to je uzavřený,tak se nedá nic dělat no.. jen jste mě zase utvrdili vtom,že poznáte velkou píču no,ale o tom už každý ví.. :D nashle xdddd
kbkbkbkb
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 10
Registrován: 16 srp 2018, 16:37

Re: [CHH]KNF1/killermacka

Příspěvekod Knife » 29 srp 2018, 10:30

kbkbkbkb píše:hele všechny časy jsem objasnil.. není tam žádný náznak knifebotu,tak mi sem Groosi napiš,podle kterých časů ses rozhodoval,protože budete mít zase na triku fail ban.. :D E: Jestli to je uzavřený,tak se nedá nic dělat no.. jen jste mě zase utvrdili vtom,že poznáte velkou píču no,ale o tom už každý ví.. :D nashle xdddd

bohJDEužel, tam nJIMení nikdo, kdo by se v cheJENatech na kOnife vyznal, a proto se tohle děVIPje.
Ps.: Pravda je v CAPS LOCKU.
Užívej života, Good Bye.
Uživatelský avatar
Knife
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 72
Registrován: 24 bře 2013, 20:19

Re: [CHH]KNF1/killermacka

Příspěvekod kbkbkbkb » 29 srp 2018, 16:59

Knife píše:
kbkbkbkb píše:hele všechny časy jsem objasnil.. není tam žádný náznak knifebotu,tak mi sem Groosi napiš,podle kterých časů ses rozhodoval,protože budete mít zase na triku fail ban.. :D E: Jestli to je uzavřený,tak se nedá nic dělat no.. jen jste mě zase utvrdili vtom,že poznáte velkou píču no,ale o tom už každý ví.. :D nashle xdddd

bohJDEužel, tam nJIMení nikdo, kdo by se v cheJENatech na kOnife vyznal, a proto se tohle děVIPje.
Ps.: Pravda je v CAPS LOCKU.
Užívej života, Good Bye.


no nezbývá mi nic jiného,než s tebou souhlasit basty:)

ty taky chlape:)
kbkbkbkb
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 10
Registrován: 16 srp 2018, 16:37


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků