Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[Vyřešeno] JAILBREAK * žádost o unban *šikana od adminů

Příspěvekod SMILEISDABEST » 10 zář 2018, 18:43

Obrázek
---------------------------------------------------------------------------------------
Banlist http://www.gamesites.cz/serversoubory/ostatni/csgoblnew2/index.php?p=commslist&searchText=smile&Submit=Search
---------------------------------------------------------------------------------------
Hrál se zrovna jb_tropic (nová mapa na jailbreaku) . Bylo poslední kolo a vězni rebelovali. Já jsem byl v celách a hledal jsem nějakej secret / zajímavé spoty. Poslal jsem je do boxu, a po chvíli na to tam všichni umřeli. Já jsem byl celou dobu v boxu. Nevěděl jsem co se stalo. Pravděpodobně je tam nějaké tlačítko co zabije všechny v boxu, jinak to fakt nepobírám. Nikde se ani neukázalo moje jméno že bych někoho zabil, a já jsem celou dobu prohledával cely (viz text výše) . Mapu na to, na mě BarryAtua vyjel, že co se to stalo, já mu řekl, že nevím, že jsem byl v celách (o5 výše) a že je tam nejspíš nějaké tlačítko co zabije hráče v boxu. Já ho ale ani logicky nemohl zmáčknout, ani kdybych chtěl. Né jen že do těch tlačítek nemůžu střelit, ale nemůžu je ani zapnout ručně (KDYŽ JSEM SAKRA V CELE).

No a co se nestalo? Nekompetentní admin Molex (kterýho nemá NIKDO rád) mi dal ban na 2 dny k CT s důvodem : MFK/Barry.

Žádám o UNBAN, omluvu od obou adminů a potrestání obou adminů. Není to poprvé co mě ten hloupý admin se jménem "MOLEX" šikanuje, a určitě ani né naposled. Kdybych nahrával všechno co dělá a jak arogantně se chová, tak už tu dávno není. Upřímně : Na co si tu necháváte "měsíční adminy" co si jen zvýšují ego jako admini na JB serverech, když jejich realný život je očividně dost zoufalý.

Být váma, tak si trošku pohlídám adminy, aby si tam nedělali co chtějí. Z tohoto důvodu NIKDO nebere GS JailBreak servery vážně, a 90% lidí tam chodí jen dělat bordel (ano, včetně mě)

Děkuju :x
Uživatelský avatar
SMILEISDABEST
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 5
Registrován: 10 zář 2018, 18:27

[Vyřešeno] JAILBREAK * žádost o unban *šikana od adminů

od Rumcajz » 10 zář 2018, 18:43

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: JAILBREAK * žádost o unban *šikana od nekompetentních ad

Příspěvekod BarryAtua » 10 zář 2018, 21:04

SMILEISDABEST píše:
90% lidí tam chodí jen dělat bordel (ano, včetně mě)

Děkuju :x

Všichni víme.

My 3 T jsme byli v boxu, zatímco si ty něco dělal na mapě.
Do mikrofonu si ke konci mapy řekl, že už si něco našel, nějakej secret nebo něco a že už není čas to zkusit, že už bude nová mapa. Neuběhlo ani pár vteřin a všichni v boxu zemřeli, protože si jako Simon otevřel cely, což jak je známo, tak je schopné bugnout atrakce a můžeš tím zabít celý T tým.
Mapa je nová, takže jsem hned zašel za kamarády, abychom vyzkoušeli, zda-li se opravdu jednalo o to, že si nás vyzabíjel pomocí otevření cel, načež se ukázalo, že v tom boxu ta možnost otevření podlahy, tzn. zabití všech, co nejsou na dvou blocích, které je možné vysunout, je.
Situaci bych připodobnil k tomu, jak kdyby si poslal všechny na barvičky a úmyslně otevřel cely -> zabil tím všechny.
To se ale pak přece nemůžeš ohánět tím, že "je zabila trakce".
Já demo nemám, takže hádám, že pokud se máme někam posunout, měl bys ho dodat.

Vydrž, až se vyjádří někdo vyšší.
Uživatelský avatar
BarryAtua
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 424
Registrován: 06 pro 2017, 21:33

Re: JAILBREAK * žádost o unban *šikana od nekompetentních ad

Příspěvekod SMILEISDABEST » 10 zář 2018, 21:27

Zatímco jsem obcházel ban abych vse vyhnul neoprávněnému banu tak jsem došel ke zjištění, že když otevřete cely, tak to hodí propast v boxu a zabije to všechny. Žádám o okamžitý UNBAN, omluvu obou adminů, a potrestání obou adminů, že banují bez totálního rozmyslu.



POŘÁD ČEKÁM NA ZAVEDENÍ IQ TESTŮ PRO PŘIJETÍ DO ADMIN TEAMU


PS : Mapa je nová, a fakt by mě nenapadlo, že otevření cel zabije všechny lidi v boxu. LOL. Fakt stupidita
Uživatelský avatar
SMILEISDABEST
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 5
Registrován: 10 zář 2018, 18:27

Re: JAILBREAK * žádost o unban *šikana od nekompetentních ad

Příspěvekod Gustik » 10 zář 2018, 22:59 VIP

SMILEISDABEST píše:Já jsem byl v celách a hledal jsem nějakej secret / zajímavé spoty. Poslal jsem je do boxu, a po chvíli na to tam všichni umřeli. Já jsem byl celou dobu v boxu.
Takže jsi byl někde po mapě, nebo v boxu? A proč jakožto Simon běháš po mapě a hledáš secrety? Už za toto bych ti dal ban.

SMILEISDABEST píše:Né jen že do těch tlačítek nemůžu střelit, ale nemůžu je ani zapnout ručně (KDYŽ JSEM SAKRA V CELE).
Neříkej mi, že po tolika nahraných hodinách nevíš, že otevření cel trigne i ostatní věci. Možná si věděl, co to udělá, možná ne, vzhledem ale k tvému chování...

SMILEISDABEST píše:Kdybych nahrával všechno co dělá a jak arogantně se chová, tak už tu dávno není. Upřímně : Na co si tu necháváte "měsíční adminy" co si jen zvýšují ego jako admini na JB serverech, když jejich realný život je očividně dost zoufalý.
Kdyby byly, nic tu ale nevidím... Zoufalý si leda tak ty.

SMILEISDABEST píše:Být váma, tak si trošku pohlídám adminy, aby si tam nedělali co chtějí. Z tohoto důvodu NIKDO nebere GS JailBreak servery vážně, a 90% lidí tam chodí jen dělat bordel (ano, včetně mě)

Hlavně se musím zbavit takových, jako ty, co chodí na server jen dělat bordel. 14 denní ban k CT tomu jistě pomůže.

Admin se možná mohl zachovat jinak, vzhledem k tomu, že si to byl ty, se nedivím, že ti dal ban za MFK - asi to tak i vypadalo. Navíc jak vidím, ty jsi celkově tak trošku vedle a pleteš koše s baňama.

Unban žádost zamítnuta - ban prodloužen.
Uživatelský avatar
Gustik
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2346
Registrován: 23 led 2013, 15:34

Re: JAILBREAK * žádost o unban *šikana od nekompetentních ad

Příspěvekod SMILEISDABEST » 11 zář 2018, 11:29

Gustik píše:
SMILEISDABEST píše:Já jsem byl v celách a hledal jsem nějakej secret / zajímavé spoty. Poslal jsem je do boxu, a po chvíli na to tam všichni umřeli. Já jsem byl celou dobu v boxu.
Takže jsi byl někde po mapě, nebo v boxu? A proč jakožto Simon běháš po mapě a hledáš secrety? Už za toto bych ti dal ban.
-----------------------------------------------------
Pane bože, jestli ti dělá problém porozumět psanému textu, tak ti upřímně řeknu, že TATO PRÁCE / KONÍČEK NENÍ PRO TEBE. Několikrát jsem tam psal, že jsem v byl v celách. Požádej si laskavě admina o demo a uvidíš, ŽE JE PRÁVO NA MÉ STRANĚ.
Byl jsem v cele celou dobu, a Simon mi jmenovitě řekl, že mám povoleno hledat zajímavosti po mapě. Potom umřel, já si vzal simona, poslal jsem je do boxu a otevřel jsem cely. Kdo by proboha kdy řekl, že na nové mapě otevření cel otevře i propast v boxu? Jako jestli je tohle důvod vašeho banu, tak jste opravdu stupidní (a jéje, teď jsem urazil inteligenci adminů s dvojciferném IQ, tak to nedostanu unban ani kdyby bylo právo na mé straně :roll: :roll: :roll: )

-----------------------------------------------------
SMILEISDABEST píše:Né jen že do těch tlačítek nemůžu střelit, ale nemůžu je ani zapnout ručně (KDYŽ JSEM SAKRA V CELE).
Neříkej mi, že po tolika nahraných hodinách nevíš, že otevření cel trigne i ostatní věci. Možná si věděl, co to udělá, možná ne, vzhledem ale k tvému chování...
-----------------------------------------------------
Jak bych měl asi tak vědět, že nějakej dement neumí správně nastavit Smart jail doors aby to triggernulo jen jednu entitu? JAK JSEM TO MEL SAKRA VEDET? Není to moje chyba / vina, že server manager si to před tím nezkusil / špatně to nastavil.
-----------------------------------------------------
SMILEISDABEST píše:Kdybych nahrával všechno co dělá a jak arogantně se chová, tak už tu dávno není. Upřímně : Na co si tu necháváte "měsíční adminy" co si jen zvýšují ego jako admini na JB serverech, když jejich realný život je očividně dost zoufalý.
Kdyby byly, nic tu ale nevidím... Zoufalý si leda tak ty.
-----------------------------------------------------
NO NVM JAKO KDO JE TU ZOUFALEC, a kdo od roku 2013 dělá admina na serverech, který jsou všem jen pro smích (nebo minimalně tak 90% - viz výše) a na serverech kde každej chodí jen dělat bordel? Jo, tímhle bych se určitě jednoho dne chlubil před kamarádama ;)
-----------------------------------------------------
SMILEISDABEST píše:Být váma, tak si trošku pohlídám adminy, aby si tam nedělali co chtějí. Z tohoto důvodu NIKDO nebere GS JailBreak servery vážně, a 90% lidí tam chodí jen dělat bordel (ano, včetně mě)

Hlavně se musím zbavit takových, jako ty, co chodí na server jen dělat bordel. 14 denní ban k CT tomu jistě pomůže.

Admin se možná mohl zachovat jinak, vzhledem k tomu, že si to byl ty, se nedivím, že ti dal ban za MFK - asi to tak i vypadalo. Navíc jak vidím, ty jsi celkově tak trošku vedle a pleteš koše s baňama.

Unban žádost zamítnuta - ban prodloužen.


POKUD TO NEOPRAVÍTE, TAK SE TOHLE STANE JEŠTĚ XXXXKRÁT. BUDETE TU REŠIT DALŠÍ UNBAN ŽÁDOSTI OD LIDÍ, KTERÝM STUPIDNÍ ADMINI DALI BAN.

btw " vzhledem k tomu, že si to byl ty, se nedivím, že ti dal ban za MFK - asi to tak i vypadalo." takže dvojí metr jó? x) hezký

Ani bych se nedivil, kdyby admini měli přímo od vedení nakázáno mě bezdůvodně banovat aby mě naštvali, a to jen ze zášti ke mně, že jsem úspěšnější ve stejném oboru

PEACE & UNBAN. Chci, aby sem admin/i postnul/i to dementní demo, aby i ostatní lidi věděli co se může stát, když hrajete na GS JB serverech ;)
Uživatelský avatar
SMILEISDABEST
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 5
Registrován: 10 zář 2018, 18:27

Re: [Vyřešeno] JAILBREAK * žádost o unban *šikana od adminů

Příspěvekod Gustik » 11 zář 2018, 12:30 VIP

SMILEISDABEST píše:Ani bych se nedivil, kdyby admini měli přímo od vedení nakázáno mě bezdůvodně banovat aby mě naštvali, a to jen ze zášti ke mně, že jsem úspěšnější ve stejném oboru

Já nikomu nic nenakázal, takže nevím. A bezdůvodně ti nikdo ban nedal, nemáš se holt chovat jak lulin. :idea:

Nikdo sem už nic dávat nebude a už vůbec ne jak ty pískáš. Běž si teda adminovat kam slunce nesvítí a neotravuj tady.

Btw. to otevírání už včera Trsak upravil. Stupidní unban žádosti jsme se tedy dočkali jen od tebe.
Uživatelský avatar
Gustik
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2346
Registrován: 23 led 2013, 15:34


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník