Vše ohledně kategorie serverů: CTF Servery

Make CTF great again

Příspěvekod JumP4FuN » 25 bře 2018, 13:36

Zdravím.

VIP tu rozoberať nebudem, lebo aj keby som sa veľmi snažil tak P2W model tu ostane. Ale mám pár pripomienok, návrhov.

Hudba hre by mohla byť defaultne vypnutá si myslím. Je to dosť iritujúce, keď sa človek pripojí na server začne si kupovať zbrane a začne mu hrať hudba, ktorú si síce môže vypnúť no je to skôr otravné ako nie. Áno dá sa to riešiť spôsobom /sounds 0 ale potom človek príde na iný server a po 5 minútach nadávania, prečo nepočuje oznámenia si uvedomí že vypol sounds. Kolotoč jak vyšitý.

Adrenalin menu. Celkom naštve, keď človeku po dosiahnutí 100 adrenalínu vyskočí menu, on si ho vypne lebo nechce si nič kupovať a za každým keď niekoho zabije mu to vyskočí znova. Nedaj bože niekto donesie vlajku a ja chcem vytiahnúť nôž.
Čo tak nevyhadzovať hráčovi po každom zabití/donesení vlajky Adrenalin menu ale vyhodiť mu hint, že ak chce využiť adrenalin nech dá príkaz /adrenalin (myslím že jedno oznámenie pridať do hry nie je problém).

CTF menu. Chápem možno niekomu nedôjde, že si má zbrane kupovať na alphanumerickej, nie na numpade. Ale funguje klávesa B pre kupovanie zbraní a asi každému dôjde ako si tie zbrane kúpiť. Hlavnou pointou je nepotrebnosť toho menu po každom spawne. Vážne mi netreba za každým spawnom si upraviť nastavenie, alebo pozrieť príkazy. Človeku sa podarí netrafiť B a stlačí 4. Vyhodí mu to okno so zoznamom príkazov a nekúpi si nič. Okno musí zavrieť, znova otvoriť buy menu a kupovať zbrane. Teraz scenár, kedy niekto kempí spawn (dosť časté na CTF nie že nie). Docela naštve. Znova, ak chce človek toto menu otvoriť ponúknuť mu hint, alebo na začiatku miesto ponúknutia plateného cheatingu mu dať zoznam príkazov, ktoré vie používať (možno by som konečne nedostával správy typu "ďalší čo buguje respawn").

Možno sa tie veci dajú riešiť inak, lepšie. Toto som len vymyslel od brucha v momente. Dať to aspoň do diskusie medzi server adminov. Lebo zadrbať hráčovi obrazovku nepotrebnými menu a nútiť ho veci vypínať a dávať stále pozor, čo stláča nie je podľa mňa dobrá cesta. Menej je niekedy viac.
Obrázek
Obrázek
Yet hope remains
while the company is true
Uživatelský avatar
JumP4FuN
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 196
Registrován: 26 led 2018, 21:12

Make CTF great again

od Rumcajz » 25 bře 2018, 13:36

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Make CTF great again

Příspěvekod JumP4FuN » 25 bře 2018, 13:41

jou ešte jedna vec.

C4. Preč. Absolútne nepotrebná a hru rozbíjajúca vec na CTF. Nevidím žiadny dôvod prečo to tam mať. Hrajem CTF, sústredím sa na vlajky, nepotrebujem šaška, čo položí C4 a zabije polku svojho tímu, ktorý ide s enemy vlajkou a celý enemy spawn, lebo hej hrajeme CTF že ?
Obrázek
Obrázek
Yet hope remains
while the company is true
Uživatelský avatar
JumP4FuN
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 196
Registrován: 26 led 2018, 21:12

Re: Make CTF great again

Příspěvekod zima » 27 bře 2018, 08:34

Menu nákupu, východzie nastavenia a aj adrenalín menu sa tu už niekoľko rokov riešia.

Ty ten server už poznáš máš spravený bind trebárs pre /ctf, /adrenaline, /dropflag atď. (keď nie aspoň poznáš tie príkazy) Taktiež vieš, ktorá zbraň je za koľko peňazí a adrenalínu. (btw: pre nákup tu funguje aj klasicky bind - keď ti buy menu nevyhovuje).

Povedzme ale, že by si tam prišiel hrať po prvý krát a tieto veci by si nepoznal. Minimálne by ťa príjemne prekvapilo a potešilo, že danú možnosť (menu) máš okamžite po ruke. Až v priebehu času by si dokázal objaviť čo a ako.

Čo sa týka VIP a výhod s tým spojených - aj C4 je atraktívna položka (okrem kvanta iných) a aj to je dôvod prečo sa to oplatí kúpiť. C4 je možné aj defusnúť. Mno a pokiaľ ju niekto položí na vlastnom spawne a prehodí sa do druhého teamu - dolož to demom a screenshot-om statusu v sekcii PP. Tam toho hráča budú riešiť (Keď máš steam a si slušný hráč - sám môžeš byť adminom po splnení jednoduchých podmienok).
ADMIN CS ALL CTF & PC SUPPORT & GO SUPPORT
Uživatelský avatar
zima
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2065
Registrován: 24 led 2013, 09:15

Re: Make CTF great again

Příspěvekod JumP4FuN » 27 bře 2018, 10:19

Ja nehovorím aby sa to menu vyhodilo, len buď ponúknuť v nastavení možnosť si ho vypnúť(nie len prepíman medzi /ctf a buymenu), alebo ho dať len na command(to je už radikálne riešenie). A btw, neviem či len ja s tým mám problémy ale /adrenalin nefunguje, ani v team chate ani v global.

Dobre nechcel som rozoberať VIP práve pre toto. Platený cheating a game assist sa tu nezmení. O C4 to platí asi rovnako.
Obrázek
Obrázek
Yet hope remains
while the company is true
Uživatelský avatar
JumP4FuN
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 196
Registrován: 26 led 2018, 21:12

Re: Make CTF great again

Příspěvekod MrsNikoleTTa » 27 bře 2018, 11:06 VIP

Ahoj,

JumP4FuN píše:A btw, neviem či len ja s tým mám problémy ale /adrenalin nefunguje, ani v team chate ani v global.

Musíš napísať /adrenaline, potom to už pôjde :)
Aký strom, také ovocie.
Uživatelský avatar
MrsNikoleTTa
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 951
Registrován: 03 črc 2015, 19:22
Bydliště: CTF & PB

Re: Make CTF great again

Příspěvekod JumP4FuN » 27 bře 2018, 14:36

MrsNikoleTTa píše:/adrenaline


Error :D . Ale dík.
Obrázek
Obrázek
Yet hope remains
while the company is true
Uživatelský avatar
JumP4FuN
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 196
Registrován: 26 led 2018, 21:12

Re: Make CTF great again

Příspěvekod WOMANIZER » 10 čer 2018, 15:06

Este mi napada preco nezlucit tie tri ctf servery co tam su v jeden? tak na kazdom hraje 5 hracov a 5 botov.... 4. server ste zrusili pred viac nez rokom a s updatom ste pridali aj botov ktorí su tam asi tak potrebny ako ct vlajka na dust2 :D neviem bud to vratit ako to bolo pred updatom alebo spravit jeden server na ktorom sa bude hrat od 8:00 - 22:00 ako bolo zvykom kedysi a nie len jednu hodinu denne....
AllEyezOnMe
Uživatelský avatar
WOMANIZER
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 186
Registrován: 27 črc 2016, 22:23

Re: Make CTF great again

Příspěvekod zima » 12 čer 2018, 08:40

Tak vieš, každý server má trochu inú úroveň (aj výkonnostnú - hráčov). Skrátka, majú svoje dôvody prečo nehrajú na ctf1. Zlúčenie by ich podľa mňa nedonútilo hrať na jednotke, akurát by ich to nakoplo poobzerať sa po nejakom inom servery.

Mno a takéto suchoty trápia aj iné skupiny serverov, ktoré taktiež bývali rovnako plné.
ADMIN CS ALL CTF & PC SUPPORT & GO SUPPORT
Uživatelský avatar
zima
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2065
Registrován: 24 led 2013, 09:15

Re: Make CTF great again

Příspěvekod WOMANIZER » 05 črc 2018, 15:29

Takže podľa toho čo si písal, tým, že ste zrušili ctf3 ste prišli o pár desiatok hráčov. :ugeek:
AllEyezOnMe
Uživatelský avatar
WOMANIZER
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 186
Registrován: 27 črc 2016, 22:23

Re: Make CTF great again

Příspěvekod zima » 06 črc 2018, 17:03

WOMANIZER píše:Takže podľa toho čo si písal, tým, že ste zrušili ctf3 ste prišli o pár desiatok hráčov. :ugeek:


K tomu ti viac povedať neviem. Každopádne tie časy kedy tu bolo aj CFT6 sa už nevrátia a treba si plnými dúškami užívať aspoň to čo ešte môžme.
ADMIN CS ALL CTF & PC SUPPORT & GO SUPPORT
Uživatelský avatar
zima
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2065
Registrován: 24 led 2013, 09:15

Re: Make CTF great again

Příspěvekod Pisulak » 19 črc 2018, 14:47

Skor doslo na moje slova :arrow: post759985.html#p759985
Moze si za to pan velkomozny sam. Ten mod odrovnal sam, tym, ze tam spravil update somarin. Vsetci mu za to dakujeme
Uživatelský avatar
Pisulak
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 42
Registrován: 11 říj 2014, 16:25

Re: Make CTF great again

Příspěvekod zima » 02 srp 2018, 08:01

Mod ctf dostal novú rozmanitosť a spôsoby hry.

No to nemení nič na fakte,že je tu veľa iných hier PUBG, Fortnite a ďalšie, ktoré priťahujú hráčsku obec.
ADMIN CS ALL CTF & PC SUPPORT & GO SUPPORT
Uživatelský avatar
zima
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2065
Registrován: 24 led 2013, 09:15

Re: Make CTF great again

Příspěvekod WOMANIZER » 14 zář 2018, 15:27

vzdy tu boli nejake hry popri csku.... ale ten update odrovnal 50% (ak nie viac) hracov ktorí aj napriek novinkam ktore vychadzali vzdy nie len teraz PUBG fortnite tak hrali csko specialne ctf no teraz ci som tam rano vecer ci v noci mozem si zahrat maximalne s 5-7 hracmi ktorí po 10 min leavnu a som tam sam s botmi ale je jeasne ze ten update neprispel k odlevu hracov za to moze PUBG resp. fortnite
AllEyezOnMe
Uživatelský avatar
WOMANIZER
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 186
Registrován: 27 črc 2016, 22:23

Re: Make CTF great again

Příspěvekod zima » 17 zář 2018, 11:01

WOMANIZER píše:vzdy tu boli nejake hry popri csku.... ale ten update odrovnal 50% (ak nie viac) hracov ktorí aj napriek novinkam ktore vychadzali vzdy nie len teraz PUBG fortnite tak hrali csko specialne ctf no teraz ci som tam rano vecer ci v noci mozem si zahrat maximalne s 5-7 hracmi ktorí po 10 min leavnu a som tam sam s botmi ale je jeasne ze ten update neprispel k odlevu hracov za to moze PUBG resp. fortnite


Vieš keby pokles početnosti hráčskej obce nezužoval rovnakou mierou aj ostatné herné sekcie, tak by som ti toto tvoje tvrdenie kvitoval.
ADMIN CS ALL CTF & PC SUPPORT & GO SUPPORT
Uživatelský avatar
zima
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2065
Registrován: 24 led 2013, 09:15


Zpět na CTF Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků