I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Vyřešeno] Therez a jeho crew

Příspěvekod Lotr778 » 17 zář 2018, 19:14

Nickname Admina : Therez DDPC
Prohřešek admina : Dnes na mapě Nrx jsem byl u ct a v průběhu hry bylo u ct aj náké kido které skakalo do řeči simonovi nesledovalo hru a navíc mě provokovalo z dema půjde vidět že sem se do určité chvile držel ale pak sem si už taky prosadil svoje
ale Admin Therez jelikož to jsou jeho kamarádi se kterýma chodí na tsko vše jejich chováni ignoroval a staral se jen o mě samozřejmě. Nechci si tu nak stěžovat na to že sem dostal neoprávněný kick upozornený sme byly na chovaní v chatu nevim zda byl oprávněný nebo ne na tom mi tak nezaleží, jde mi o to jak se Admin Therez chová s jeho partičkou a nadržuje jim na serverech co se týče chování :)

Demo: http://leteckaposta.cz/403594600 btw demo ma 2:45 sekund myslim doporučuju shlednou celé :D

vyčasování: 0:43 sem ho upozornoval at sleduje hru a nestřilí do mě na co mi řekl at držím rypak. V 1:20 nás všechny v chatě upozornil Admin Alex a koukejte jak to pak v chatě dal pokračovalo. V 1:59 tady s prominutím to dítě mi řeklo Drž hubu mam tě poslat zpátky do školy ? A toto už mě docela naštvalo tak sem se taky z lehka prosadil a na hned sem já dostal kick.
Mrdej prdel
Uživatelský avatar
Lotr778
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 217
Registrován: 01 bře 2016, 23:57

[Vyřešeno] Therez a jeho crew

od Rumcajz » 17 zář 2018, 19:14

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Therez a jeho crew

Příspěvekod ThereZ » 17 zář 2018, 19:19

Ahoj znovu. Jsem rád, že jsi přestal dělat ostudu na serveru a řešíš to takto. Hned, jak jsem došel na server, mluvil jsi sprostě do chatu. Cituji něco ve smyslu: ''Jsem tu zas, šulini''. To jsem tě okamžitě upozornil, ať nenadáváš. Pak jsi nadával dále. Dával jsem ti ještě jedno upozornění (které bylo jen čistě z mé dobré vůle) a nakonec jsem tě po oslovení hráčů ''šulínci'' kicknul s reasonem ''nad'', což měly být nadávky (To jsem ti vysvětlil na steamu chatu). Tudíž jsem z mého pohledu postupoval standartně. ''Moji crew'' jsem upozornil, ať si tě nevšímají a nenadávají. Pokud by pokračovali, tak by dostali stejně jako ty kick. Avšak oni měli rozum a po tvém kicku s tím přestali.

Počkám na někoho kompetentního, ať se vyjádří. Za mě zatím vše, ThereZ.
Uživatelský avatar
ThereZ
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 254
Registrován: 12 úno 2018, 13:23

Re: Therez a jeho crew

Příspěvekod Lotr778 » 17 zář 2018, 19:25

Počkej ty jsi mě 2x upozornil? poté co jsem se na začatku mapy připojil k ct jsem si šel udělat pití a když sem se vrátil tak sem řekl sem tu šulíni(nepřijde mi to něco co by mělo nekoho urazit) a ty jsi nic nenapsal pak jsem začal natáčet jinak tam je vše vidět a že by jsi mě 2x upozornoval to tam vidět není mi přijde. :?
Mrdej prdel
Uživatelský avatar
Lotr778
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 217
Registrován: 01 bře 2016, 23:57

Re: Therez a jeho crew

Příspěvekod ThereZ » 17 zář 2018, 19:31

Lotr778 píše:Počkej ty jsi mě 2x upozornil? poté co jsem se na začatku mapy připojil k ct jsem si šel udělat pití a když sem se vrátil tak sem řekl sem tu šulíni(nepřijde mi to něco co by mělo nekoho urazit) a ty jsi nic nenapsal pak jsem začal natáčet jinak tam je vše vidět a že by jsi mě 2x upozornoval to tam vidět není mi přijde. :?



Pravda, podruhé jsem tě neupozornil, to jsem se spletl. Poprvé jsem tě však upozornil, tudíž jsem standartní postup opravdu dodržel:

2018-09-17 19:45:11 Klid Lotře. Gamesites.cz ^JailBreak #4 jb_nrx_gs3

Pro zatím ode mě vše.
Uživatelský avatar
ThereZ
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 254
Registrován: 12 úno 2018, 13:23

Re: Therez a jeho crew

Příspěvekod Lotr778 » 17 zář 2018, 20:22

Jakoby neřešímte tu muj kick řešímte tu proč si nekicknul toho mladšího když se orpoti mě choval o dost hůř a nevnímal hru oproti mě.... kdyby si nas kicknul oba tak okey no ale tohle ? takováhle rovnováha na serverech ? neni to jen v mim případě už jak se chovaš k ostatním hračum.. mi občas přijde absurdní :)
Mrdej prdel
Uživatelský avatar
Lotr778
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 217
Registrován: 01 bře 2016, 23:57

Re: Therez a jeho crew

Příspěvekod Gustik » 18 zář 2018, 21:47 VIP

Byť jim prej psal na Steamu, Therez měl ostatní hráče upozornit ve hře, když dělali bordel, což neudělal. Byl poučen a příště se nic takového nestane.

Ty jsi dostal kick oprávněný. A jen tě předem upozorňuji, že pokud budeš dělat na serveru u CT bordel, už to bude měsíc. :P

Vyřešeno.
Uživatelský avatar
Gustik
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2346
Registrován: 23 led 2013, 15:34

Re: [Vyřešeno] Therez a jeho crew

Příspěvekod Lotr778 » 18 zář 2018, 22:15

Já se snažím chovat normálně ale když pak potkám takovíhle šulíny kteří se chovaj jak děcka tak ja mam taky malý nervi a začnu pak psát a řikat blbosti a to je snad lidské :)
Mrdej prdel
Uživatelský avatar
Lotr778
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 217
Registrován: 01 bře 2016, 23:57

Re: [Vyřešeno] Therez a jeho crew

Příspěvekod Gustik » 18 zář 2018, 23:10 VIP

Lotr778 píše:Já se snažím chovat normálně

Proto máš k CT bambilion banů a nedávno jsem ti dával na týden. :roll:
Uživatelský avatar
Gustik
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2346
Registrován: 23 led 2013, 15:34


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník