I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Vyřešeno] Trsak

Příspěvekod Lotr778 » 21 říj 2018, 20:19

Nicname Admina: Trsák

Prohřešek Admina : Dnes na mapě nrx jsme hrali quiz všichni sme byly v kabinkách na té atrakci a neměli jsme mačkat tlačítka no a Trsak zabil kolegu vedle mě za to že to zmáčkl ale z dema je jasně videt že sem mu to tam mačkal já a on nic nezmačkl freekil to pak nakonec nebyl když koukal Trsak na demo zpětně a zjistil že prej opustil tu kabinku, ale stejně Ct ma zabíjet jen když je si stoprocetně jistý ne? Tohle se dá brát jako fk bez naroku na vd.



Podlě mě je toto od admina sprosté.
Demo: http://leteckaposta.cz/551654643

Vyčasování: 2:55 fk doporučuji koukat od začátku
Mrdej prdel
Uživatelský avatar
Lotr778
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 217
Registrován: 01 bře 2016, 23:57

[Vyřešeno] Trsak

od Rumcajz » 21 říj 2018, 20:19

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Trsak

Příspěvekod Trsak » 21 říj 2018, 22:10 VIP

Ahoj,
popravdě moc nechápu, na co si vlastně stěžuješ.

Hráče jsem zabil, protože jsem předpokládal, že zmáčkl tlačíko. Ty kabinky jsou totiž dělané tak, aby se z jedné nedalo mačkat tlačítko té vedlejší.

Jelikož hráč začal protestovat, že tlačítko nezmáčkl on, tak jsem se pro jistotu podíval na záznam. Máš pravdu, že nebylo 100% zřejmé, kdo to tlačítko vlastně zmáčkl. Vzhledem k výše uvdenému jsem ho za to však zabil.

Hráč však v daný moment i opustil svoji kabinku a tak měl stejně dostat kill. I když bych ho tedy nezabil za zmáčknutí tlačítka, tak by dostal kill za opuštění kabinky.

S hráčem jsme vše ještě na serveru vyřešili - napsal jsem mu, že se mu omlouvám za to, že jsem ho zabil za zmáčknutí tlačítka, ale stejně opustil kabinku, takže VD nedostane..
Chodí štěstí dokola, sem tam padne na vola.
Kde blb, tam nebezpečno.
Uživatelský avatar
Trsak
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 795
Registrován: 03 bře 2018, 20:02

Re: Trsak

Příspěvekod Gustik » 22 říj 2018, 04:04 VIP

Trsak s duší developera nečekal, že by někdo, kdo dělal tu mapu, dal ty tlačítka tak debilně. Příště už se to určitě nebude opakovat a dá si větší pozor.

Vyřešeno.

Lotře čti
Dostávám na tebe milion stížností, chat máš plný nadávek, děláš neustále hovadiny a už jsi ode mě nějaký ten ban na týden dostal. Pokud od teď dostaneš jakýkoliv ban, případně na tebe padne z mých řad adminů opět stížnost na tvé neurvalé chování, asi víš co se stane...
Uživatelský avatar
Gustik
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2346
Registrován: 23 led 2013, 15:34


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků