I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[V] FullysCZ / Survival

Příspěvekod Sada5 » 30 lis 2018, 21:18

Zdravím.. Dnes se mi na survivalu stala taková věc.. Šel jsem vedle resky, kde bydlí FullysCZ, pak zapínal a vypínal PVP v resce, vždy do mě střelil a potom zbaběle utekl.. Pak mi tedy začal psát ať vypadnu z jeho resky, tak jsem poslechl a z resky jsem šel pryč.. U jeho resky jsem byl stále, ale on psal že mám jít pryč z jeho resky a já v jeho resce nebyl, i přes to mi dal ban za "Provokaci/Kažení hry".. Toto opravdu nechápu, čekám, že mi to nějak vysvětlíte.. A navíc, proč je admin? Všichni si tu na něj stěžují, dělá tu bordel! Např. Tento týden zabil MatyldaCZE v jeho shopu a potom se mu vysmíval že má jeho věci.. Minulý týden, když jsem dostal ban, za bugy, se na TS vysmíval, že máme ban a že se těší až přijdem do hry a prostě machroval... Pak jsme dostali unban a když s ním chci bojovat,tak stále utíká.. A ptám se ho furt, proč na TS dělá machra a na MC nic.. A on ignoruje a neodepisuje.. Ani vyjádřit se k tomu neumí.. Přijde mi to ubohé, děkuji za přečtení.. - Váš Sadiik
Uživatelský avatar
Sada5
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 33
Registrován: 05 úno 2017, 22:13

[V] FullysCZ / Survival

od Rumcajz » 30 lis 2018, 21:18

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: FullysCZ / Survival

Příspěvekod SenTinelCz » 01 pro 2018, 10:29

Omlouvám se že se vyjadřuji někde kde nemám ale nedalo mi to.. Fullys.. Matyldě si se vysmíval a jsem toho svědkem..říkal jsi mi na TS cituji: Zabil jsem konečně Matyldu "ha ha ". Zasloužil si to.
Vím že by admini měli držet při sobě ale tohle se mi opravdu nelíbí radovat se z něčí "smrti". Klidně si sem pak nahoď nějakou špínu na mě jako třeba že jsem napsal do admin chatu že mě "serou ty létající svině" nebo něco takového ale tohle se mi opravdu nelíbí...A od kať to ví Sada? Ví to od Podroucha pač jsem se sním o tom bavil.
Ještě jednou se omlouvám že se vyjadřuji někde kam nemam ale myslím že se to týká i mě, protože jsem jedné části byl i sám svědkem..Fullys. Neměl bys to dělat.
Uživatelský avatar
SenTinelCz
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 101
Registrován: 06 pro 2015, 17:00

Re: FullysCZ / Survival

Příspěvekod PoDrouch » 01 pro 2018, 11:48

Zdravim, take bych se k tomu moc rad vyjadril.. Vse co tu pise Sada a SenTinelCz je pravda a plne s nima souhlasim.. A Fullys, tohle bys nemel vubec jako Admin delat.. Neber si to osobne - Pouze muj nazor... (Myslim, ze tenhle nazor nemam jen ja, ale i vice hracu..)


- Podrouch
Uživatelský avatar
PoDrouch
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 70
Registrován: 03 led 2016, 18:57

Re: FullysCZ / Survival

Příspěvekod Sada5 » 01 pro 2018, 13:47

Milý Fullys tady je úplně jedno jestli si to zasloužil nebo ne. jde tady o to že se na v shopech nesmí zabíjet hráči jako admin by si to měl vědět :) a to že tu píšeš že si neporušil žádné pravidlo tak to si se spletl :) kdyby tohle nebylo porušení tak by každý mohl udělat shop a čekat než se tam někdo portne a zabijet ho :) a takhle furt dokola
Uživatelský avatar
Sada5
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 33
Registrován: 05 úno 2017, 22:13

Re: FullysCZ / Survival

Příspěvekod Sada5 » 01 pro 2018, 13:54

A ještě něco k banu za kažení hry :D nejdřív si mi měl dát 1. Varování 2. Varování a pak teprve ban :) i když jsem nebyl tvojí resce pořád si střílel když jsem nachvili zmizel tak si šel kácet strom a to jsem na tebe začal útočit a ty taky takže to bylo oboustranný a ne že jsem tě pronásledoval jak píšeš :) když mi vypršel ban a byli jsme kousek od tvé resky tak si za náma litál a střílel po nás tak si to příště rozmysli co tu píšeš že jsem tě pronásledoval když to bylo pak naopak
Uživatelský avatar
Sada5
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 33
Registrován: 05 úno 2017, 22:13

Re: FullysCZ / Survival

Příspěvekod PoDrouch » 01 pro 2018, 13:58

Souhlasim... Fullys porusil pravidla serveru a navic chudak Matylda u sebe mel cenne veci, ktere urcite minimalne mesic schanel a ty ho jako Admin zabijes ve shope? Toto mi nepripada jako normalni chovani admina.. Hrac by za to byl hned zabanovany... A je jedno jestli se Matylda vysmiva, zabiji hrace nebo co dela.. Jako admin bys tohle mel banovat/mutovat a ne ho zabijet ve shope...
Uživatelský avatar
PoDrouch
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 70
Registrován: 03 led 2016, 18:57

Re: FullysCZ / Survival

Příspěvekod ErbiCZ » 01 pro 2018, 15:06 VIP

Fullys zrušen z postu admina. Pokud se bude toto chování opakovat bude mu odebrán i EventMaster.

Podrouch a Sada nebudou na serverech provokovat a otravovat ostatní hráče.
Uživatelský avatar
ErbiCZ
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1228
Registrován: 15 led 2016, 14:47

Re: FullysCZ / Survival

Příspěvekod PoDrouch » 01 pro 2018, 15:52

Erbi yo klid sefe :D Ja jsem nikoho neprovokoval, jen tady Fullys kdyz jsme dostali ban machroval az pripojime se nás sunda, atd.. Tak jsme tady prisli aby nas "sundal".. :D Priste nema machrovat a nic si s nama zacinat..
Uživatelský avatar
PoDrouch
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 70
Registrován: 03 led 2016, 18:57

Re: FullysCZ / Survival

Příspěvekod PoDrouch » 01 pro 2018, 15:54

Machroval na TS, ze nas sunda* Blba autokorekce..
Uživatelský avatar
PoDrouch
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 70
Registrován: 03 led 2016, 18:57

Re: FullysCZ / Survival

Příspěvekod ErbiCZ » 01 pro 2018, 16:03 VIP

Lock kvůli spamu
Uživatelský avatar
ErbiCZ
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1228
Registrován: 15 led 2016, 14:47


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků