Zde žádejte o Unbany na TeamSpeaku

[Vyřešeno] Brumík/Pekloo a Podba(Imbus)

Příspěvekod akafukaelaluka » 02 pro 2018, 20:51 VIP

Servis

Unique ID:bzHexOlPP3UBdz9UrxRFuth4ueo=
You were banned for 21 hour(s) from the server by "Peklooo" (hrubé nadávky)

Situace?
jsem v Gather roomce, skládáme gather, připojuji se na server, peklo s imbusem příjdou ptají se na něco nějakého hráče, odejdou, já dostanu kick aniž bych věděl za co (<20:10:28> You were kicked from the server by "Podbo" ) já samozřejmě že vybouchl, protože sem toho měl dost, takže padla nadávka Vyj****** atd, a pak znova příjde peklo ty si nadaval (a zopakoval tu nadavku) ja řekl "ano" a ptám se za co sem dostal kick? (z jeho strany padla taky nadavka) ale furt z něho doluji za co sem prostě dostal kick, a on žádnej důvod ti dávat nebudu?

a přiletěl mi ban což z jeho strany bylo přehnané, prostě 21 h za jednu nadávku, jako nevím neřekl bych 30 min / 1 h ale 21 h


Chtěl bych požádat vysvětlení Pekla a imbuse děkuji
Uživatelský avatar
akafukaelaluka
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 460
Registrován: 11 říj 2017, 20:00
Bydliště: Gamesites.cz, ts.gamesites.cz

[Vyřešeno] Brumík/Pekloo a Podba(Imbus)

od Rumcajz » 02 pro 2018, 20:51

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Gamesites.cz, ts.gamesites.cz

Re: Brumík/Pekloo a Podba(Imbus)

Příspěvekod Pekloo » 02 pro 2018, 22:19 VIP

Máš se chovat normálně, neumíš se vůbec chovat, děláš ze sebe hrdinu, frajírka ale jak přiletí ban tak utíkáme dávat stižnost na web? Ban jsi dostal za nadávku která byla přesněji: s*ur*eny k*k*ot, nejradši bych ti ten ban dál delší ať se konečně vzpamatuješ, za to jaký si frajer si byl i zrušen z DJ roomek a hozen na perma zákaz, nejradši bych ti ten ban prodloužil.

PS: kick si dostal za to jak jsem přišel do roomky mluvil s happyendem a ty jsi mi řekl b*zno, tak se můžeš bavit doma a ne semnou není mi 10.
THEY TALK ABOUT ONE MY TAPS
Uživatelský avatar
Pekloo
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 361
Registrován: 13 dub 2014, 10:50

Re: Brumík/Pekloo a Podba(Imbus)

Příspěvekod Podbo » 02 pro 2018, 22:31

Ahoj, Já s Peklem jsme přišli do Gatehr room se zeptat happyenda, jestli nejde s námi goučko, ten nám řekl, že půjde teď gather (1.6). Pekloo mu ze srandy řekl, že už s námi za to nikdy nepůjde goučka a přesně jak jsme se oba odpojili, tak jsi řekl peklovi, že je "buzna" něco v tom smyslu. Dostal jsi ode mě kick. Poté mě napsal Mikos do PM, že hned jak jsi se napojil zpět do Gather roomky, tak jsi řekl že jsem "Zkurvenej kokot pojebanej" tak jsem to řekl ze srandy Pekloovi a s tím jsme se hned napojili zpět do Gather room a on se tě to pekloo zeptal, jestli jsi to řekl a ty jsi řekl že ano. Sám jsi se k tomu přiznal.

PS: to, že jsem Imbus všichni vědí neboj
Uživatelský avatar
Podbo
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 68
Registrován: 17 říj 2018, 17:16

Re: Brumík/Pekloo a Podba(Imbus)

Příspěvekod Awee (cti ejvi) » 02 pro 2018, 22:43

Peklo mi na TS psal, že ........... měl být on, a proto hráč dostal ban. Admin tady uvedl vše na pravou míru, že urážky měly být na něj, nikoliv na Pekla. Proto je ten dlouhý ban přehnaný a hráči bude udělen ub.
Pokud jde o kick za slovo buzna, byl zbytečný a admin Podbo bude potrestán.

Admin mě kontaktuje na TS, kde se o jeho trestu rozhodne.
Vyřešeno

edit.
S adminem vyřešeno a chválím jej za vzorný přístup!
Věčně nám z cizejch zadků boty koukaj ven, ještě se ukloníme než tam zalezem. Možná, že je tam teplo, ale hlavně smrad. Já se nechci klanět, já chci rovně stát...
Uživatelský avatar
Awee (cti ejvi)
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 3110
Registrován: 08 čer 2013, 14:48
Bydliště: Ostrava


Zpět na Žádost o Unban na TeamSpeaku

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků