Vše ohledně kategorie serverů: Minigames a Surf serverů

Návrh na DeathRun server

Příspěvekod Amaya » 07 pro 2018, 04:14 VIP

Ahojte GameSites!

Mal by som taký menší návrh na nový server, DeathRun server. Určite každý pozná tento plugin s týmito funkciami

  • auto bhop
  • plno prekážok
  • no len jeden cieľ ... prejsť dráhu a zabiť TT.

Mňa osobne tento plugin veľmi chytil už na CS 1.6 z týchto dôvodov

  • veľa máp rôznej obtiažnosti
  • obrovská konkurencia (čas, rýchlosť, K/D/A a pod.)
  • možnosť púšťať hudbu na servery
  • banka
  • buy menu

Máp je na workshope či rôzne po internete veľa kopa, dá sa vyberať. Skiny by mohli byť na spôsob tohto pre TT a tohto pre CT (hľadanie 5min. po nete).

Taktiež by tam bola možnosť púšťať nejakú tu hudbu ... to sa mi na servery, na ktorom som hrál neskutočne páčilo. Bolo tam aj cringe hudba, bol tam rep, hip hop a pod. Púšťalo by sa to cez chat/menu, čo by bolo príjemnejšie. Samozrejme, keby tam toho bolo na výber hodne, tak navrhujem cez chat command. Ľudia by to mali limitované, pesničky by hrali max 45-60s, a mal možnosť výberu každý hráč, ale samozrejme každý by mal svoje limity na mapu.

  • VIP - 5x za mapu
  • NO VIP - 1-2x za mapu

Spomenul som tam buy menu. Tam by mohlo byť napríklad:

  • gravitace
  • rýchlosť
  • extra HP/armor
  • respawn (NO VIP max 1x za kolo)
  • možnosť výberu zbraní (aj CT aj T)
  • invis
  • viac ma nenapadá momentálne...

Spomínal som aj nejakú tu konkurenciu. Boli by tam rebríčky:

  • Najvyššej dosiahnutej rýchlosti na mape
  • Každý by mal možnosť si na začiatku zapnúť stopky, takže rebríček na najlepší čas
  • K/D/A - vyčítala by sa nejaká tá úspešnosť hráča, ako často mapu prešiel a zabil TT alebo zasa naopak, ako často za TT sa vedel ubrániť

Nič viac ma momentálne nenapadá, okrem pravidiel, ktoré neviem či by sa oplatilo rozoberať/navrhovať. Ja osobne by som tento plugin, tu na GameSites, uvítal. Tak dúfam že sa tu roztrhne nejaká ta diskusia. Nemám problém sa do tohoto aj nejako aktívne zapojiť, nejaké tie skúsenosti mám. Síce nie profesionálne, ale z úhla hráčskeho/admina mám (chvíľou aj HL. A.).

Ďakujem, že si to dočítal až sem. Budem rád, keď vyjadríš svoj osobný názor. Či toto podporíš, alebo zahodíš je len na tebe.

Ešte raz ďakujem,
Amaya.
Obrázek
Uživatelský avatar
Amaya
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 209
Registrován: 12 říj 2013, 22:57
Bydliště: Malacky

Návrh na DeathRun server

od Rumcajz » 07 pro 2018, 04:14

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Malacky

Re: Návrh na DeathRun server

Příspěvekod Trsak » 10 pro 2018, 00:23 VIP

Ahoj,
možností do budoucna je opravdu velká spousta. Aktuálně však již máme nějaké plány, navíc udržovat všechny aktuální servery taky zabere spoustu času.

Takže někdy do budoucna něco podobného možné je, určitě ne však v nejbližší době.
Chodí štěstí dokola, sem tam padne na vola.
Kde blb, tam nebezpečno.
Uživatelský avatar
Trsak
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 795
Registrován: 03 bře 2018, 20:02


Zpět na Jump Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků