Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[Vyriešené]Knife#1/killermacka/zN RaveX; (Ban neprávom)

Příspěvekod UruqweLL » 06 pro 2018, 20:06

1.
=========== GAMESITES.CZ VYPIS BANU ===========
[=] Dostal jsi trest od admina: killermacka
[=] Na serveru: Gamesites.cz ^Knife server #1
[=] Doba trvani trestu: Trvaly
[=] Duvod trestu: Cheaty [FLAT]
[=] Zabanovany nickname: zN RaveX;
[=] Zabanovane ID: STEAM_0:0:454393133
[=] Zabanovana IP:
[=] Pro unban jdete na: http://www.gamesites.cz/unban
=========================================

2. Takže chcem sa vyjadriť k môjmu banu :) Ban ktorý som obdržal je neprávom. Neviem ani kedy som ho dostal ale viem že je za "flat" žiaden cheat som nepoužil. Hral som furien vyše 3 roky čiže ak je to kvôli GSkam alebo SGSkam tak killermacka si docela vtipný mi za to dať ban... Mam 800 fps lock :) Neviem ani z jakého dôvodu som ho dostal čiže žiadam aby to demo bolo vyčasované

3. Niesom vip hráč.
Uživatelský avatar
UruqweLL
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 29
Registrován: 30 pro 2016, 12:43
Bydliště: Humenné

[Vyriešené]Knife#1/killermacka/zN RaveX; (Ban neprávom)

od Rumcajz » 06 pro 2018, 20:06

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Humenné

Re: Knife#1/killermacka/zN RaveX; (Ban neprávom)

Příspěvekod Happyend » 06 pro 2018, 20:22 VIP

Admin kontaktován, vyčkej na vyčasování a demo ;)
†2012 - 2018
†2018 - 20XX
Uživatelský avatar
Happyend
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 1029
Registrován: 31 říj 2016, 14:24

Re: Knife#1/killermacka/zN RaveX; (Ban neprávom)

Příspěvekod killermacka » 06 pro 2018, 20:31

http://leteckaposta.cz/847675052
demo ravex-Celý čas máš neskutočný boost keď to robíš na 1-2 strafy. Aj keby si mal tých stálych 800 fps tak neverím v taký boost a ešte na toľko strafov.
demo ravexikoo- 22:24-zaujímavý to boost čo
22:37-zase ideš na jeden straf a boostne ťa to hore
24:30-akokeby si vypol,ak máš stálych 800 fps tak preč ťa to tak neboosti ako v iných situáciach?
24:46-somarina aký boost dostaneš. Toto ti nežeriem. Dem_forcehltv 1 spomaľ si to,2 strafy a je u konca.
Uživatelský avatar
killermacka
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2368
Registrován: 30 srp 2015, 18:11
Bydliště: Košice, Slovensko

Re: Knife#1/killermacka/zN RaveX; (Ban neprávom)

Příspěvekod Happyend » 06 pro 2018, 20:39 VIP

Vyčkej na verdikt CHH. Pokud do 24 hodin nepadne verdikt dá se ti dočasný unban než se situace nevyřeší.

Měj strpení a vyhni se spamu,

Happyendd.
†2012 - 2018
†2018 - 20XX
Uživatelský avatar
Happyend
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 1029
Registrován: 31 říj 2016, 14:24

Re: [V řešení]Knife#1/killermacka/zN RaveX; (Ban neprávom)

Příspěvekod UruqweLL » 07 pro 2018, 08:07

Hmm napísal som že mám 800 lock ale nie že mi to furt dá 800 :) to by doplo asi každému ale nevadí stáva sa furien som hral 4 roky čiže už mám techniku strafov čiže to nieje problém niekedy som si fpska lockoval na 100 aby mi šlo tornádo ale to nieje teraz tento prípad... Neboostilo ma to preto niekedy lebo mi nevyšli strafy. :) Nemám žiaden "flat" hraajem knife legit a nič k nemu nepotrebujem. :)
Uživatelský avatar
UruqweLL
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 29
Registrován: 30 pro 2016, 12:43
Bydliště: Humenné

Re: [V řešení]Knife#1/killermacka/zN RaveX; (Ban neprávom)

Příspěvekod killermacka » 07 pro 2018, 08:32

Jooooj take rozprávky som už počul vieš kolkokrat ? Hrajes to 4 roky a stale si zapnutý . Toto je čistá vyhovorka že ti nevyšli strafy. Niekedy si podrzis to tlačítko a niekedy nie no. Prečo musíš tak klamať ,nepochopim to. Verím v to,že keby si si nechal urobiť ten scan tak ti tam nájdem 101xd alebo nejaký 5 centovy flat xd Mne nemusíš písať také rozprávky,ja viem ako to funguje a to že máš flat alebo nejakú somarinu má ešte viac presviedča kvôli tomu,že hrajes s celkom dobrým knifebotom ktorý je vo flate. Pekný deň :)
Uživatelský avatar
killermacka
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2368
Registrován: 30 srp 2015, 18:11
Bydliště: Košice, Slovensko

Re: [V řešení]Knife#1/killermacka/zN RaveX; (Ban neprávom)

Příspěvekod Evis » 07 pro 2018, 10:17

Ahoj, taky mám demo, kde máš perfektní odrazy bhopu na rampě pří svých jak říkáš 800 fps.

http://leteckaposta.cz/223596113
11:48
12:50
13:00

jestli tam je něco víc, nepoznám, nejsem přes 100aa.
positive
mental
attitude
Uživatelský avatar
Evis
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 409
Registrován: 21 říj 2018, 20:06

Re: [V řešení]Knife#1/killermacka/zN RaveX; (Ban neprávom)

Příspěvekod UruqweLL » 07 pro 2018, 12:53

Aha čiže teraz mam chápať tomu že každý ktorý má fpska ako ja a hral furien tak 4 roky tak dostane ban na knifu ? :DD čo ti dáva ... A ake odrazy bhopu na rampe chlapče vieš čo znamená vobec boost o rampu ? A takýto admini tu su ani sa nedivím ked gamesites je také zufale že admin tu je každý killermacka ano nevyšli mi strafy ty radšej nič nepiš o strafoch ked ani nevieš čo to je a nikdy si furien nehral ... a aký knifebot žiaden som nepoužil hral som to asi po pol roku a mám nový pc a mam tam jedni 1.6 a lolko a stále mi ten knife ide ;)
Uživatelský avatar
UruqweLL
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 29
Registrován: 30 pro 2016, 12:43
Bydliště: Humenné

Re: [V řešení]Knife#1/killermacka/zN RaveX; (Ban neprávom)

Příspěvekod killermacka » 07 pro 2018, 14:56

Aha čiže teraz mam chápať tomu že každý ktorý má fpska ako ja a hral furien tak 4 roky tak dostane ban na knifu ?

To si napísal ty nie ja.Ja som len napísal,že za tie roky si stále pokiaľ si hral na knife,tak si stále dostal ban,

A takýto admini tu su ani sa nedivím ked gamesites je také zufale že admin tu je každý

Nie,není tu každý admin,napríklad taký bot ako ty tu nie je admin :)

killermacka ano nevyšli mi strafy ty radšej nič nepiš o strafoch ked ani nevieš čo to je a nikdy si furien nehral

To mi napíše týpek,čo bez flatu sa neodrazí z jedného konca mapy na druhý. Keď ja neviem čo sú strafy,tak mi napíš ty keď ty to vieš a dám ti nápovedu [točenie myškou to není] toto by si mal uhádnuť. Alebo nie?

a aký knifebot žiaden som nepoužil hral som to asi po pol roku a mám nový pc a mam tam jedni 1.6 a lolko a stále mi ten knife ide ;)

Nie no,žiadny knifebot si nemal ale rushovať a nikdy nehitnúť pod vzdialenosť 44 je celkom god.Ale keď som išiel spect tak si už 10 kilometrov pred hráčom staboval,čím to bude čo ? Čo s tým má nový PC mi vysvetli ? To si cheaty nemôžeš stiahnúť keď máš nový PC alebo ako to mám chápať? [nie,fps nemáš z pc ale z cheatu menom flatcheat] Nie,nejde ti ten knife a ani ti nikdy nešiel.

Zo začiatku keď si začal hrať som si aj myslel,že by si mohol hrať už bez cheatov ale po prvom booste a prvom tvojom rushi mi bolo jasné, že niesi legit. Keď už mám tie cheaty ,tak sa treba s nimi aj naučiť hrať :)
Uživatelský avatar
killermacka
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2368
Registrován: 30 srp 2015, 18:11
Bydliště: Košice, Slovensko

Re: [V řešení]Knife#1/killermacka/zN RaveX; (Ban neprávom)

Příspěvekod UruqweLL » 07 pro 2018, 18:18

Stále som dostal ban na knifu hej ? :D Dostal som len raz sa mi zdá ale tiež som si napísal o UB ale nič z toho v tej dobe som používal cheaty to som mal old pc :) , "taký bot" :DDD Ty sám dobre vieš že napísal somarinu len to nechceš priznať ale čo už musíš sa zastávať xD ... Jaký furt flat už ma s tým serieš kludne natočím handshow všetko jak zapínam csko, aké príkazy dávam do konzole pôjdem na knife a budem robiť kludne rampu nemám s tým problem ;) A áno viem velmi dobre čo su strafy :) A ked nie si slepý tak fakt mi nevyšli strafy ale nedokážeš to asi pochopiť. A to ten rush bola len náhoda týpci, ktorých som rushol boli boti tak som si dovoloval rushovať.. wtf to je každého playstyle aj ked stabujem "10 km do predu" xD a nie žiadne cheaty na svojom novom kompe nemám a ani mať nebudem nešiel mi knife hej :D V top 15 som bol asi tak 5x turnaje v knifu som vyhral asi tak 4-3 hral som skoro furt mixy s RISQOM aj un1tym a nikto mi nič nepísal o "cheatoch" a btw. To jak som tam strafoval ja som vedel že ma spactuješ a natáčaš a vedel som na 10O% že to dáš na forko... :D Keby som nechcel aby si ma tu dal tak v tom momente by som sa odpojil zo serveru alebo by som nestrafoval ale to tebe asi nedopne.
Uživatelský avatar
UruqweLL
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 29
Registrován: 30 pro 2016, 12:43
Bydliště: Humenné

Re: [V řešení]Knife#1/killermacka/zN RaveX; (Ban neprávom)

Příspěvekod Happyend » 07 pro 2018, 21:28 VIP

Dočasný unban.
†2012 - 2018
†2018 - 20XX
Uživatelský avatar
Happyend
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 1029
Registrován: 31 říj 2016, 14:24

Re: [Vyriešené]Knife#1/killermacka/zN RaveX; (Ban neprávom)

Příspěvekod eXtr3mer » 12 pro 2018, 14:44

Na deme flat. Ban oprávnený.
Ban obnovený.

Tvoje možnosti: chcem-vymenit-unban-za-vip-t61721.html , chces-unban-ihned-t61717.html
Night gathers, and now my watch begins.
It shall not end until my death. I shall live and die at my post.
I am the sword in the darkness. I am the watcher on the walls.
Uživatelský avatar
eXtr3mer
CS 1.6 Hlavní Admin
CS 1.6 Hlavní Admin
 
Příspěvky: 8121
Registrován: 16 bře 2013, 11:51

Re: [Vyriešené]Knife#1/killermacka/zN RaveX; (Ban neprávom)

Příspěvekod UruqweLL » 13 pro 2018, 19:27

Robíte si zo mňa srandu nie ? Aký flat ? V živote som ho ani raz nepoužil a ani poriadne neviem čo to je... chcem aby to niekto iný posudil!
Uživatelský avatar
UruqweLL
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 29
Registrován: 30 pro 2016, 12:43
Bydliště: Humenné


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků