Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

[Zamítnuto] lexa. - 018

Příspěvekod LOLtojeLEXA » 14 pro 2018, 20:32

Nick na serveru: lexa.
SID: STEAM_0:0:156292886
Sekce, na které chci práva: JailBreak #1
Věk: 16
Mé HlStats: http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_186497/hlstats.php?mode=playerinfo&player=3583
Bany, které jsem dostal: Objevil jsem se po dvou letech, takže si bohužel nepamatuji, zda bych nějaké dostal. Ale pokud by se našlo, tak se omlouvám.
Něco o mně: Jmenuji se Alex Adam, je mi 16 let a navštěvuji Střední Průmyslovou školu. Na JailBreaku jsem trávil čas před 2 rokama, kde jsem patřil do dobré komunity. Sem tam jsem se na JB připojil, ale pokaždé tu byl nějaký nezbedník, který si z toho dělal srandu, tudíž jsem to pokaždé vzdal.
Proč právě já: Tak jelikož jsem na JailBreaku 'zaregistrovaný' nějakou tu dobu a vím co a jak, tak si myslím, že bych dokázal manipulovat s lidma na serveru. A také si myslín, že bych dokázal udržet na serveru pořádek.
Zkušenosti s CS:GO: Na csgo mám momentálně nahraných celkem 2,916 hodin a hraji ho každý den minimálně 4 hodiny.
Případné poznámky:
Uživatelský avatar
LOLtojeLEXA
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 41
Registrován: 01 dub 2016, 23:01

[Zamítnuto] lexa. - 018

od Rumcajz » 14 pro 2018, 20:32

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: lexa. - 018

Příspěvekod Trsak » 15 pro 2018, 12:38 VIP

Ahoj,
jsme rádi, že jsi se ke hraní na našich JB serverech vrátil. Bohužel k tomu, aby jsi se stal adminem, musíš projevit i nějakou snahu.

Vrátil jsi se 4.12. a od té doby nahrál na serverech něco přes 9 hodin. To opravdu nestačí. Navíc poslední příspěvek na fóru máš více jak rok a půl starý. Nesplňuješ tedy ani podmínku 5 nahlášení do PP, ty rok a půl staré opravdu nebereme v potaz.

Pokud výše zmíněné resty napravíš, pak si můžeš za měsíc požádat znovu.

Zamítnuto
Chodí štěstí dokola, sem tam padne na vola.
Kde blb, tam nebezpečno.
Uživatelský avatar
Trsak
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 795
Registrován: 03 bře 2018, 20:02


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků